zarobki emeryta 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

sylwestrowy. słowem jest ograniczony społecznie. jeśli dodatkowo jego zarobki są... poiwedzmy... nie zapewniające dodziwego życia nawet jemu samemu, to taki rodzić żyjąc "z dnia na dzień" płącze (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

chciałam przejść na urlop wychowawczy płatny od 01.03.2010 ale gdy poszlam do MOPS-u okazało się że potrzebne są zarobki za 2008 rok które zarobki mi 5 zł na osobe.A w 2009 roku mam niższe (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna brutto (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

podatkowego za 2011? dorisek1616

renta

renta

a pewnie i wiecej niz rok. Ja studiuje i pracuje, wiem ze ze wzgledu na moje zarobki sie nie należy, powyzej 2000netto. Ale gdybym nie pracował to czy w ogóle by mi się należała jakaś. Mam nadzieje (...)

Praca w Niemczech 2011 - zarobki

Praca w Niemczech 2011 - zarobki

Praca w Niemczech 2011 - zarobki witam. czy ktoś wie, czy po otwarciu rynku pracy od maja 2011 zarobki dla Polaków będą takie same jak aktualnie obowiązujące w Niemczech?? z góry (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia się (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

łazi po barach ,( nie jestesmy ani nie byliśmy nigdy po ślubie) nie wem czy mi zmniejszą bo zarobki mam3900 netto napiszcieco o tym sądzcie.pozdrawiam djogorek alimenty.pl Tak po przeczytaniu tu

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

kredytu -------- 7. Miesięczne zarobki: ---------------- 8. Bezpośredni numer telefonu: ----------- E-mail: [vigo_004@yahoo.com Z pozdrowieniami, Panie James Vigo. James Vigo ZAPRASZAMY DO FIRMY SUN

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

to wówczas składa się do sądu pozew o alimenty. Sąd bierze jego zarobki i ustala wysokość alimentów. Proszę brać rachunki na leki dziecka (najlepiej imienne - faktury)oraz rachunek (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

utrzymywałam męża bo zarobki żołnierzy to śmiech na sali ja zarabiałam 3 razy więcej niż on i to zawsze więc coś mi się należy i należeć będzie gdyby nie ja miałby 25 metrów nie 70 więc (...)

brutto netto 2011

brutto netto 2011

brutto netto 2011 Kalkulator wynagrodzeń brutto netto 2011 dla osób fizycznych obliczy twoje zarobki z umowy o pracę na: http://www.gazetaprawna.pl/kalkulatory/wynagrodzenia2011

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

. nadwyżki ponad 85 528 zł. Zarobki, od których nie trzeba płacić podatku, to 3091 zł rocznie. Skala podatkowa w 2011 jest identyczna jak w zeszłym roku. faraon5

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?! Mogę w tym roku jeszcze odliczyć sobie ulgę internetową, tzn za rok 2011? Będę wtedy za to potrzebować faktury?! ;/ Wystarczy ci dokument

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

" to zrobił...co teraz aby taka sytuacja wiecej nie miala miejsca...moje zarobki niestety nie wystarcza na pokrycie wszystkivch wydatków ;/ prosze o pomoc... yulka Oficjalne pismo wystosować, przynieść (...)

Ukrywanie majątku przed rozwodem .

Ukrywanie majątku przed rozwodem .

czym mogli bysmy sie dzielic jako majatkiem wspolnym.Znam zarobki meza i wiem ze to prawdopodobne bo nie zarabia duzo jednak ostatnio dowiedzialam sie ze prowadzie nielegalny handel samochodami i

 moje pytanie : \\\

moje pytanie : \\\" czy to ja mam pilnować granicy tego dopuszczalnego przychodu (ewentualnie zakład

2011 całą rentę, gdyż moje zarobki brutto przekroczyły dopuszczalną przez ZUS granicę dochodu.

jak uniknąć płacenia podatku kupując samochód firmowy?

jak uniknąć płacenia podatku kupując samochód firmowy?

200 tys. euro. W 2011 r. limit przeliczony na złote wynosi 4 mln 736 tys. złotych. Natomiast za rozpoczynającego działalność uważa się osobę, która nie prowadziła firmy dwa lata wstecz. (...)