Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • elektrownia wiatrowa ? gdzie mozna postawic i jakie trzeba miec pozwolenia?4 Czerwca 2012

    Witam ,mam takie pytanie. Czy są jakieś miejsce w których leletrowni stawiac nie mozna? Jak tak to gdzie sa one wymienione? Mam jeszcze pytanie czy stawiajac taka elektrownie trzeba miec pozwoelenie budowlane (...)

  • Dojazd do bloku29 Września 2011

    Witam Nie wiem czy dobrze trafiłam, jeśli nie to i tak mam nadzieję, że ktoś zaradzi. Mieszkam w małym miescie w bloku.Kilka lat temu został zamknięty wjazd pod mój blok (dokładnie klatkę). Wjazd był (...)

  • Problem z dzialalnoscia gospodarcza-szukam prawnika 25 Lutego 2010

    Drodzy forumowicze, problem mój dotyczy działalności gospodarczej, którą otrzymałam z urzędu decyzją. Podstępnie dano mi do podpisu umowę dzierżawy, którą nieświadomie podpisałam. Działalność, (...)

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane