Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak napisać wniosek o skrócenie wyroku??13 Kwietnia 2007

  Chciałbym napisać wniosek do sądu o skrucenie wyroku. Zostały mi zabrane prawo jazdy na 2 lata i właśnie mija rok. Jak mam napisać taki wniosek?? Za odpowiedź z (...)

 • Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?4 Marca 2006

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , że musi zdać egzaminy - to musi (...)

 • Utrata prawa jazdy15 Lutego 2007

  Witam Mam pytanie Jadąc samochodem uderzyłem w drzewo Byłem pod wpływem alkoholu 2,52 promila w wydychanym powietrzu. Jechałem sam o godzinie 4 rano po mało uczęszczanej drodze. Prawo jazdy (...)

 • Odzyskanie prawa jazdy30 Września 2007

  Witam chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość odzyskania prawa jazdy wnosząc apelacje szybciej niż zakłada wyrok, zakładając że straciłem prawo jazdy na 3 lat z powodu (...)

 • Sprzedam prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !24 Stycznia 2010

  zainteresowana mica86 miedzynarodowe prawo jazdy. W pelni legalne. kontakt, pytania driverlicense90@aol.com driverlicense90 hciłem bym kubić prawojazdy na kategorie b i ce ile by mi to koszotowalo (...)

 • prawo jazdy20 Lipca 2004

  zatrzymane na 1 rok za nietrzeźwość.Czy muszę zdawać ponownie egzaminy? (paweł) powinni tobie zatzrymać dożywotnio...... kler Witam Jakie są konsekwencje prowadzenia pojazdu mechanicznego bez dokumentów (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  wywalczyć? sztefka prawo-pracy.net Na pewno stracisz pracę. Pracodawca zapłaci kilka kar, spłaci zaległy podatek i składki, no i oczywiście dostaniesz umowe o prace na czas nieokreślony (...)

 • jazda bez prawa jazdy18 Maja 2010

  witam mam skończone 15 lat, czasem z moim znajomym ( który posiada auto i prawo jazdy) jeżdżę po drogach publicznych, oczywiście taki prawie w ogóle nie uczęszczanych - chciałabym się dowiedzieć (...)

 • zabrane prawko a motorower26 Maja 2005

  Witam, zostało mi zabrane prawko za 0,58 promila.To dla mnie tragedia życiowa gdzyż kilka dni później wyleciałem z roboty no i czeka mnie rozprawa sądowa.A ja bez autka jak bez ręki.Wiec próbuje (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  . Chciałabym poprostu znać odpowiedż i nie iść na "ślepo" do pracodawcy. Z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam Gabriela prawo-pracy.net za to twoja ortografia jest imponująca, heheh. (tu) OBY (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.