Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • zaświadczenie o nie karalności13 Maja 2011

  Cześć. Potrzebuje otrzymać zaświadczenie o niekaralności. Ile ono kosztuje. Studiuje resocjalizacje i mamy praktyki w więzieniu. Ale zastanawia mnie czy uzyskam zgodę, bo kobieta powiedziała (...)

 • Pytanie o niekaralność czy może być xero?10 Sierpnia 2010

  Chcę złożyć CV do kilku firm jednocześnie, każdą ofertę pracy trzeba wysłać na adres, i w każdej ofercie chcą zaświadczenie o niekaralności. Pytanie jest takie, czy ja mogę wziąć (...)

 • Niekaralność - wydział cywilny.18 Stycznia 2011

  Byłem skazany w sądzie cywilnym na prace społeczne, karę obyłem z dniem 6.11.2010. Czy mogę dostać zaświadczenie o niekaralności, czy jestem po prostu osobą, która nie spełnia tych (...)

 • karalność a wiza do USA29 Sierpnia 2004

  Czy starając się o wizę do USA należy przedstawić w konsulacie zaświadczenie o niekaralności? (Majka) RACZEJ TAK,POTRZEBNE JEST TO GDY SIE UBIEGA O WIZE DO U.S.A ZABA WITAM (...)

 • Biegły sądowy4 Sierpnia 2004

  Jestem pracownikiem naukowo dydaktycznym na jednej z bydgoskich uczelni. Posiadam tytuł doktora nauk rolniczych w zakresie agronomii. Co muszę zrobic aby zostać biegłym sądowym w swojej dziedzinie? (Magda) (...)

 • Zaświadczenie o niekaralności po latach pracy17 Lutego 2011

  Jestem kadrowym w firmie , w której do tej pory nie było wymagane zaświadczenie o niekaralności, jednak prezes chce wprowadzić jego obowiązek. Czy będzie się to tyczyło jedynie osób (...)

 • kara grzywny -jak długo w krk??????26 Stycznia 2006

  Mam pytanie - jeżeli osoba ukarana karą grzywny zapłaciła ją 8.01.2006 to co powinna zrobić i w jakim czasie aby zapis w rejestrze krk został zmazany- chodzi o to że ma szanse na stanowisko pracy (...)

 • Kara za posiadanie 1.5 gram marihuany25 Maja 2012

  Moja siostra, w wieku 24 lat, została zatrzymana i przeszukana. Miała 1,5 grama marihuany. Co jej grozi i jak można zrobić żeby została jak najlżej ukarana? Witam , sprawa jest powazna , posiadanie marichuany (...)

 • wykreslenie lub zatracie wpisu za pobicie24 Lutego 2006

  Mojemu znajomeui zostało jeszcze 1.5 roku wpisu za pobicie, obecnie dostał pracę ale niezbędne jest zaświadczenie o niekaralności. czy mozna wystapić jakimś wnioskiem o wykreslenie (...)

 • Zatarcie skazania po odbyciu kary?30 Listopada 2004

  W 1979r. zostałem skazany na 5 lat. W 1981r. wyszedłem na warunkowe zwolnienie. Od tamtej pory nigdy więcej nie miałem spotkania z Temidą. Czy jeśli teraz zgłoszę się po zaświadczenie o niekaralności (...)

< >

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane