z-06 formularz na 2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!! Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część wstępna pit 37 formularz, (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

-pracy.net Witam, mam 22 lat stażu pracy w przedszkolu .Była przerwa na macierzynski i urlop wychowawczy .Od 3 lat pracuję bez przerwy . 1 rok na niepełnym wymiarze godzin o od 2 lat na (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

, a ludzie zazwyczaj im na to pozwalają. mrozowskim Witam, Mom też problem z US. Otóż kupiłem auto z komisu w niemczech mam rachunek zawarty miedzy mną a komisem, ale na rachunku (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Witam ma pytanie co do becikowego, jeżeli synka urodziłam pod koniec stycznia 2011 to z którego roku muszę mieć dochody czy z 2010 czy z 2009? Nie pracowałam w 2010 nigdzie (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

prawidłowo obliczono podatek do zapłacenia oraz jak wybrnąć z niezamierzonych błędów formalnych rozliczenia z fiskusem. Jak wyliczono podatek (kwoty zaokrąglone w celu łatwiejszego zrozumienia (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

wystawienia faktury lub w innym terminie, jaki nadawca lub odbiorca uzgodnił na piśmie z UPS." Nie wyraziłam zgody na dopłatę, bo wg mnie są to żądania bezpodstawne, nie jest napisane (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE (...)

zalatwie prawo jazdy

zalatwie prawo jazdy

zalatwie prawo jazdy Załatwie prawo jazdy kat B,C z UA legalnie z wpisem. prawojazdyua@gmail.com Czesc.Jestem zainteresowany,odpisz na laguna1@ymail.com ELCUBANO hej jestem zainteresowana (...)

Dochody z działalności gospodarczej i z pracy na etacie - osobny formularz PIT ??

Dochody z działalności gospodarczej i z pracy na etacie - osobny formularz PIT ??

Dochody z działalności gospodarczej i z pracy na etacie - osobny formularz PIT ?? W czerwcu 2010 r. zarejestrowałem działalność gospodarczą. Wybrałem opłacanie podatku (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

znalezieniem informacji, aktualnych zaznaczam na temat kwoty wolnej od podatku na przyszły rok. Prosiłbym o pomoc:) ftr54 Witam. Ile wynosić ma kwota wolna od podatku w przyszłym roku? Proszę (...)

Formularz z-06 Gus 2010 r.

Formularz z-06 Gus 2010 r.

Formularz z-06 Gus 2010 r. Mam problem, czy obliczając przecietna liczbe zatrudnionych wliczam równiez osoby bedace caly rok na urlopie wychowawczym?dzieki

Zona z Filipin

Zona z Filipin

jest w zwiazku z Filipinczykiem. No fakt ten uklad nie jest dosc popularny. Szczegolnie na Filipinach. Tam jest normalny widok filipinki z bialym ale na odwrotnie to juz wrecz niespotykany (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

kasę na nią, a nie na konto z którego pobiera się kwota raty... Poza tym, EBSA (Eurobank S.A.) ma 2 systemy operacyjne i nawet w tym drugim mimo oczekiwania 2 dni roboczych na zaksięgowanie (...)

Wezwanie od kanarów - na podstawie starego dokumentu

Wezwanie od kanarów - na podstawie starego dokumentu

parę faktów: -użyto mojego starego (przeterminowanego) dowodu. -osoba kontrolowana uciekła podczas spisywania (zapomniałem zapytać w tym momencie co stało się z dokumentem) - na mandacie (...)

Podatek od sprzedaży nieruchomości

Podatek od sprzedaży nieruchomości

. do US nie pójdę z obawy na to, że decydent w tej sprawie może zmienić zdanie, uchylić decyzję o zwolnieniu mnie z opłat. 11675A

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!!

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!!

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!! Witam! czy ktoś mógłby mi poradzić gdzie mogę znaleźć formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r.?? będę wdzięczny za pomoc!

zwrot 6000 alimentów - czy to możliwe??

zwrot 6000 alimentów - czy to możliwe??

pieniądze głownie pokrywały moje wydatki poszedłem z wyrokiem do biura emerytalnego i biuro zaczęło mi przesyłać ok 818 zł (alimenty + zaległe 1500 rozbite na miesiące 3.Luty 2010. (...)

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

na wychowanie, pasierbów, żonę/męża, ojczyma/macochę, rodziców własnych, rodziców żony/męża. Warunkiem skorzystania przez podatnika z ulgi rehabilitacyjnej w takiej sytuacji jest osiąganie (...)

Odrzucona reklamacja z tytułu niezgodności towaru z umową...

Odrzucona reklamacja z tytułu niezgodności towaru z umową...

. Czy mają Państwo jakiś pomysł co teraz zrobić? Oddawać ją ponownie na reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową czy dać z tytułu gwarancji lub co innego zrobić? Historia (...)

formularz SD-Z2

formularz SD-Z2

9 składasz dwa gdyż formularz SD-Z2 przewiduje jedną datę abelarda34 znasz warunki darowizny pieniężnej? Pyton90a za kazde osobno;) brattek moze ktos podac oficjalne wypowiedzi na ten temat, (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

powodu ciąży od 23 wrzesnia do marca bylam na macierzynskim czy mam prawo do urlopu zaleglego z 2009 i z 2010 czy tylko zalegly przed urlopem wychowawczym. marta22 prawo-pracy.net (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

niewykorzyustany jaki jest na umowie (28dni) czyli 21? razem z tym ktory juz zabukowalam na wrzesien? czy przysluguja mi rowniez zaplata na urlop tak zwany na zadanie? i jakie (...)

Zwolnienie nauczyciela mianowanego

Zwolnienie nauczyciela mianowanego

niskie są wyniki osiągane przez uczniów na sprawdzianie po klasie VI (wykrzyczała mi w gabinecie, że ja nic nie robię) Papieru na to nie ma. Obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

wyrejestrować z datą wsteczne i na nowo zarejestrować z dzisiejszą. Nie zrobiłam tego jeszcze, bo wtedy na pewno utrace ciągłość. Nie jestem teraz na zwolnieniu ani (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

czarno, czasem nie przysyła wogóle ..wiec pracuję na dwa etaty zeby sprostac wydatkom a on sie smieje razem z ta...z która zyje..a ze pracuję na dwa etaty wiec zarabiam tyle ze (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

abyś przez ten czas pozwoliła NA WIDZENIE SIĘ Z DZIECKIEM-sprubuj porozmawiac na ten temat z nim polubownie ale nagraj to na dyktafon -rozmawiaj z nim na wazne (...)

Jak poprawnie wypełnić formularz CEIDG-1?

Jak poprawnie wypełnić formularz CEIDG-1?

granicą. Czy jest taka możliwość, abym wszytko załatwił przez internet? I jak należy wypełnić poprawnie formularz CEIDG-1? Tak ma Pan taką możliwość. Formularz CEIDG-1 wypełnia się (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

, jest nieporadna, na dodatek od wielu lat leczy się na depresję. hcemy pozwać P.R.E.S.C.O do Sądu . bielawica [cytat] Sorry, ale to zależy od sprawy. ja dzisiaj wygrałam z Presco w (...)

Reklamacja butow - odmowa

Reklamacja butow - odmowa

superstar. Zwracam się z prośbą o przesłanie takiego wzoru na adres aniaw78@wp.pl Z góry dziękuję :) ania Mam podobną sytuację z oddaleniem reklamacji przez sklep Martes Sport. (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wypłacano wynagrodzenia obliczane na bazie nowej średniej pensji krajowej z grudnia 2010 roku, a z ustawy wynikało, że powinny być na bazie średniej z 2009 roku. Dociekliwy (...)

1

2

3

4

5

...

20