z-06 formularz 2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

mamy wymienione składki, które można odliczyć oraz ulgi, z których można skorzystać, natomiast po prawej stronie znajdują się 2 kolumny, z których, podobnie jak w części E pierwsza przeznaczona (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

się przesunie i zacznie być znów naliczany po macierzyńskim? Emilia prawo-pracy.net Czy mam możliwość skorzystania z urlopu dla poratowania zdrowia,jeśli 10 lat temu skorzystałam z niego (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Witam ma pytanie co do becikowego, jeżeli synka urodziłam pod koniec stycznia 2011 to z którego roku muszę mieć dochody czy z 2010 czy z 2009? Nie pracowałam w 2010 nigdzie (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Niemca z którym mam umowę, że w Niemczech nie ma potrzeby przerejestrowywania auta po zakupie. W wydziale komunikacji dostałem miękki dowód po paru tygodniach twardy. Dzisiaj dostałem z US (...)

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!!

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!!

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!! Witam! czy ktoś mógłby mi poradzić gdzie mogę znaleźć formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r.?? będę wdzięczny za pomoc!

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

prawidłowo obliczono podatek do zapłacenia oraz jak wybrnąć z niezamierzonych błędów formalnych rozliczenia z fiskusem. Jak wyliczono podatek (kwoty zaokrąglone w celu łatwiejszego zrozumienia (...)

zalatwie prawo jazdy

zalatwie prawo jazdy

tomekn112@tlen.pl malenka24 Witam serdecznie,jestem bardzo zainteresowana,poproszę o więcej szczegółów.Pozdrawiam jsz10@wp.pl papryczka1 wporzo koles zalatwil mi b z wymiana nie ma problemu polecam (...)

Dochody z działalności gospodarczej i z pracy na etacie - osobny formularz PIT ??

Dochody z działalności gospodarczej i z pracy na etacie - osobny formularz PIT ??

Dochody z działalności gospodarczej i z pracy na etacie - osobny formularz PIT ?? W czerwcu 2010 r. zarejestrowałem działalność gospodarczą. Wybrałem opłacanie podatku na zasadzie (...)

formularz sprawozdania  GUS Z-06 za 2010 r

formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r

formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r Witam Gdzie moge szukac formularzu sprawozdania Z-06 za rok 2010 będę wdzięczna za wszelkie wskazówki?Z góry dziękuję

Formularz z-06 Gus 2010 r.

Formularz z-06 Gus 2010 r.

Formularz z-06 Gus 2010 r. Mam problem, czy obliczając przecietna liczbe zatrudnionych wliczam równiez osoby bedace caly rok na urlopie wychowawczym?dzieki

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

. Sytuacja taka nie oznacza jednak, że nie trzeba wypełniać zeznania podatkowego. Każda osoba, która uzyskała jakikolwiek dochód w 2010 roku, ma obowiązek wypełnić formularz PIT, za jego (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

wymianie mail'i z tą firmą postanowiliśmy nie płacić nienależnych faktur. Za część z nich (grudzień 2012) dostaliśmy korekty. Za te ze stycznia 2013 nie. Późniejszych faktur już nie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

odpowiedź... Od grudnia 2007 przebywam na urlopie wychowawczym. Z racji niskich dochodow otrzymuję z MOPS zasiłek rodzinny wraz z dodatkami m.in dodatek z tyt. przebywania na urlopie (...)

Wezwanie od kanarów - na podstawie starego dokumentu

Wezwanie od kanarów - na podstawie starego dokumentu

. Pani z okienka "odwołań" sprawdziła w swoim systemie, że dane zostały spisane z dowodu osobistego. W tym miejscu dodam, że nie posiadam dowodu osobistego. Ważność tego dokumentu minęła (...)

Podatek od sprzedaży nieruchomości

Podatek od sprzedaży nieruchomości

tego roku, kiedy to otrzymałem informację z US o uchyleniu zajęcia. Nie podano żadnego uzasadninia, nie powołano się na żaden przepis czy ustawę, a ja nie pisałem wcześniej żadnego pisma do US

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

utrzymują osoby niepełnosprawne. Ulga ta może być uwzględniona, gdy wypełniają one pit 37 formularz ma przykład przy użyciu pity 2010 program. Dotyczy ona: * wydatków poniesionych w celu (...)

PIT - błędne podanie daty rozliczenia

PIT - błędne podanie daty rozliczenia

PIT - błędne podanie daty rozliczenia Witam, W tym roku wysyłałam PIT przez internet - niestety wybrałam zły formularz - zamiast za 2010 rok wysłałam PIT za rok 2009. Co mam zrobić w takiej (...)

zwrot 6000 alimentów - czy to możliwe??

zwrot 6000 alimentów - czy to możliwe??

to odpuszcza. I już się z tym w sumie pogodziłem ale!! Ojciec złożył odwołanie że chce obniżenia do 200 pln i to od stycznia 2010!! i 6000 pln więcej które przez ten rok 2010 brałem (...)

formularz SD-Z2

formularz SD-Z2

formularz SD-Z2 Dwaj bracia i matka dziedziczą po ojcu.Składając formularz SD-Z2 w Urzędzie Skarbowym trzeba podać wartość spadku, co zrobić gdy każdy poda inną wartość spadku ?Czy ma to (...)

Odrzucona reklamacja z tytułu niezgodności towaru z umową...

Odrzucona reklamacja z tytułu niezgodności towaru z umową...

, płyta po prostu przestała grzać. Dnia 07.07.2014r. oddałem kuchenkę do serwisu reklamując ją z tytułu niezgodności towaru z umową. Sporządziłem swój formularz reklamacji towaru (...)

Jak poprawnie wypełnić formularz CEIDG-1?

Jak poprawnie wypełnić formularz CEIDG-1?

granicą. Czy jest taka możliwość, abym wszytko załatwił przez internet? I jak należy wypełnić poprawnie formularz CEIDG-1? Tak ma Pan taką możliwość. Formularz CEIDG-1 wypełnia się (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

jego matki rachunki i inne .Ja nieskorzystalam z tego nic .Jak stracilam 2 prace przestalam placic bo z czego maz mi niepomagal bo niepracowal teraz jestem sama bo on jest z inna kobieta ja (...)

Zwolnienie nauczyciela mianowanego

Zwolnienie nauczyciela mianowanego

31 maja 2010 roku obawiając się otrzymania wypowiedzenia z pracy. Wiem, że według Karty Nauczyciela można nauczycielowi dać wypowiedzenie z końcem roku szkolnego z zachowaniem (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

powodu ciąży od 23 wrzesnia do marca bylam na macierzynskim czy mam prawo do urlopu zaleglego z 2009 i z 2010 czy tylko zalegly przed urlopem wychowawczym. marta22 prawo-pracy.net Witam! Pracowałam (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

mieć do mnie smsy po jednym peso, jeszcze doładowala tą kartę. Mam pytanie, jak to załatwić? Proszę o pomoc kogoś z Filipin, (Filipińczyka, czy Filipinkę) będącą z Polakiem/Polką. Za (...)

Nie złożony w terminie formularz SD-3

Nie złożony w terminie formularz SD-3

również czy mogę ten formularz złożyć razem z PITem za ubiegły rok i czy powinienem otrzymany zachowek jakoś uwzględnić w formularzu PIT 37 ? Z góry dziękuję za wszelką pomoc

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wypłacano wynagrodzenia obliczane na bazie nowej średniej pensji krajowej z grudnia 2010 roku, a z ustawy wynikało, że powinny być na bazie średniej z 2009 roku. Dociekliwy wiceprezes, (...)

umowa najmu

umowa najmu

świadczenia okresowe oraz roszczen związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej ? trzy lata ?czy ona ma prawo ubiegac się o jakie klowiek roszczenia jeśli rok 2010 , 2009 , i 2008 był (...)

Reklamacja butow - odmowa

Reklamacja butow - odmowa

takiego pisma na adres jancio71@wp.pl Jancio Witam,mam problem z nieuwzglednieniem żądania w reklamacji butów nike. Zwracam się z prośbą o przesłanie takiego wzoru na adres hansko93@gmail.com (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

Pani ukończyła (data) - Wszystkie stosunki pracy (daty) Pozdrawiam Bea prawo-pracy.net mam pytanie pracuje w ochronie 12godzin na rano potem wolne 24godziny i znowu na12 godzin na noc z nocy z chodze (...)

1

2

3

4

5

...

24