z-06 druk na 2010r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

-pracy.net Witam, mam 22 lat stażu pracy w przedszkolu .Była przerwa na macierzynski i urlop wychowawczy .Od 3 lat pracuję bez przerwy . 1 rok na niepełnym wymiarze godzin o od 2 lat na (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!! Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część wstępna pit (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

. filecik59 Witam Jestem płatnikiem alimentów.Moje zadłużenie z tego tytułu wynosiło ok 1500zł do końca 2010r. a od stycznia 2011r już prawie 20000zł. Czy działania żony i komornika (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

z potwierdzeniem odbioru). Jeśli przebywa Pan na zwolnieniu lekarskim, polecam skorzystać z pomocy kogoś bliskiego, kto uda się na pocztę i zrobi to w Pana imieniu. Lepiej dmuchać (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

spłatę zadłużenia przyszło listem zwykłym i się zastanawiałam co z tym fantem zrobić dopóki nie poczytałam na forum.Zastanawiam się czy nie iść z tym na policje niech zrobią (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

becikowego? (oczywiście przy zachowaniu zasady obowiązkowych badań ciążowych raz w trymestrze). Czy próg 1922PLN na osobę w rodzinie czyli w tym wypadku na mnie i noworodka (3844PLN netto/mies.), (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

abyś przez ten czas pozwoliła NA WIDZENIE SIĘ Z DZIECKIEM-sprubuj porozmawiac na ten temat z nim polubownie ale nagraj to na dyktafon -rozmawiaj z nim na wazne (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

wyrejestrować z datą wsteczne i na nowo zarejestrować z dzisiejszą. Nie zrobiłam tego jeszcze, bo wtedy na pewno utrace ciągłość. Nie jestem teraz na zwolnieniu ani (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

kolesi ktorym komisja penitencjarna wyznaczyla okres z art. 164 kkw, wiec pewnie na fali emocji napisalbym wiecej. Sprobuje jednak dzisiaj. Robię to w ten sposób:ide do skazanego do zk, rozmawiam (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

zabiora z wypłaty czy z ret chorobowych bzdura nie maja takiego prawa ludzie ogarnijcie sie jedynie tylko Sad i nic wiecej ja juz walcze z Raportem pare lat to teraz mnie strasza ze na (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

dziećmi jestem zameldowany na stałe od 7lat w mieszkaniu komunalnym co z nami bendzie mieszkane niejest wykupione proszę o odpowied. tomasz.otremba mam pytanie zmarł mi dziadek ja z (...)

Czy muszę telefonicznie poinformować przełożonego o zwolnieniu chorobowym?

Czy muszę telefonicznie poinformować przełożonego o zwolnieniu chorobowym?

telefonicznie poinformować swojego przełożonego o tym, że jestem na zwolnieniu chorobowym? Zadaje to pytanie gdyż zawsze kiedy chorowałem nie miałem takiego obowiązku, wystarczyło że druk (...)

dotyczy druku PCC

dotyczy druku PCC

im zaginęły. Mi grozili kontrolą i karami a sami mieli bałagan, z czego musieli mi sie oni tłumaczyc, bo miałam potwierdzenie z urz, ze takie dokumenty złozyłam. Dlatego radze ci skontaktowac (...)

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

2007r zostałe złapany jak jechałem na gape w MPK. Dostałem mandat w wysokości 100zł. Kasy nie miałem, więc nie zapłaciłem.. Odezwali sie ponad dwóch latach, otrzymałem jakiś wyrok z (...)

druk rmua  zus

druk rmua zus

dużych przedsiębiorstw. – Chodzi zwłaszcza o znaczne koszty związane z przygotowaniem i drukiem formularzy, pierwszy roczny druk RMUA pracownicy mieliby dostać za rok 2012.Druk ZUS (...)

Spór o częściowo wykonaną usługę

Spór o częściowo wykonaną usługę

;wienie dotyczyło rozstawienia jego siatki na moim nośniku na okres 6 dni w wybranych lokalizacjach. Niestety nie wszędzie udało mi się załatwić pozwolenie z urzędu na rozstawienie (...)

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

DORADZIC NAM ZGROAMDZONYM, CZY ZA KOSZTY LECZENIA W SYTUACJI KIEDY PRCODAWCA UNIEMOZLIWIA SKORZYSTANIE Z USŁUG SŁUŻBY ZDROWIA GWARANTOWANYCH Z UBEZPIECZENIA MOZNA POTEM JAKOS ODZYSKAC NA (...)

Proszę o porade ,
 pracowałem od 03.09.0.2015-09.10.2015 w tym 03 września do 27 września na terenie

Proszę o porade , pracowałem od 03.09.0.2015-09.10.2015 w tym 03 września do 27 września na terenie

terenie Francji . Po ustaniu umowy zachorowałem i przeszyłem na zasiłek chorobowy od 15 października . Otrzymuję chorobowe 1200 zł / miesięcznie chodź firma wysłyła do zusu druk Z3 (...)

Jaki druk potrzebny jest do złożenia o ciągłości ubezpieczenia zdrowotnego w ZUS-ie? Potrzebuję

Jaki druk potrzebny jest do złożenia o ciągłości ubezpieczenia zdrowotnego w ZUS-ie? Potrzebuję

. Chcemy mnie ubezpieczyć zdrowotnie u tego samego ubezpieczyciela lecz muszę dostarczyć druk o ciągłości ubezpieczenia z ZUS-u. Problem polega na tym, że nie wiem jaki to druk (...)

Źle użytkowana kanapa ?

Źle użytkowana kanapa ?

, że żadnej instrukcji obsługi z takimi "zaleceniami" gdzie powinna być głowa a gdzie nogi, i na której części można siadać, a na której nie - nie dostaliśmy. Nie wiem (...)

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

czekam na rozprawę sądową i w związku z tym mam kilka pytań: 1. Czy potrzebuję obrońcy na rozprawie? 2. Jaką mam szansę na pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania przez sąd? 3. (...)

Garaż blaszany-formalności

Garaż blaszany-formalności

kłamstwa są ewidentnie ujawniane. Lepszym sposobem na ominięcie formalności jest geodezyjne podzielenie działki na dwie działki i postawienie blaszaka na jednej z nich. Jak nadzór (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

sytuacje i czekam na jakieś wskazówki z Waszej strony: Wynajmuję (a raczej wyrozumowywałam) 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie wraz z 2 koleżankami. Z właścicielem podpisałyśmy (...)

Druk SD- Z2

Druk SD- Z2

Druk SD- Z2 Witam ! Mam następujący problem nie mogę nigdzie znaleźć aktualnego druku SD- Z2 dotyczącego zgłoszenia spadku. Można ten druk znaleźć gdzieś na waszym (...)

założenie księgi wieczystej

założenie księgi wieczystej

księgę wieczystą na to mieszkanie? Ile czasu potrzeba na założenie księgi wieczystej ? Słyszałam że można wnioskować o przyspieszenie tego procesy, czy trzeba jakiś specjalny druk? (...)

minimalny dochód podlegajacy opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych w 2011 r.

minimalny dochód podlegajacy opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych w 2011 r.

minimalny dochód podlegajacy opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych w 2011 r. Jestem studentką na utrzymaniu rodziców. W grudniu 2011 r.otrzymałam wynagrodzenie z tytułu umowy-zlecenia (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

okres ciąży Zgodnie z nowym brzmieniem art. 8 ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. od 1 stycznia 2009 r. okres zasiłkowy dla ubezpieczonych, których niezdolność do pracy przypada (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

. Z góry dziękuję. piotrek_m Zglos sie pisemnie do pierwszej placuwki konsularnej na terenie Polski w sprawie dostarczenia Tobie wniosku o wydanie na Obywatelstwo Niemieckie z pochodzenia (...)

druk RMUa

druk RMUa

poleconym na adres zameldowania ze względu na "wrażliwe dane". Czy były pracodawca może tak postąpić? Niezbyt chętnie chciałabym odwiedzać tamto miejsce pracy z powodów osobistych. (...)

Dobry wieczór,
zanim zadam pytanie opiszę swoją sytuację.
Od Stycznia 2013 roku byłam zarejestrowana

Dobry wieczór, zanim zadam pytanie opiszę swoją sytuację. Od Stycznia 2013 roku byłam zarejestrowana

drugi dzień pognałam do mojego ginekologa, diagnoza: ciąża 6 tydzień, poronienie zagrażające. Skierowanie do szpitala na oddział, przeleżałam tam 5 dni na obserwacji, dziecko żyło. Oczywiście (...)