Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  odsetki karne w wysokości 40%..." - to jest tylko skrót tego, co mnie pisali. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, ze ich długi są przedawnione, a poza tym boją się firm windykacyjnych i zgadzają (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  całym internecie i nic nie moge znalezc, naprawde zostało wydłuzone?która konkretnie to ustawa? Planuję ciążę a mam okropną pracę w hoelu w systemie zmianowym tylko nie zgodnie z przepisami-brakuje (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  jakiej podstawie. Dni majowe tj 1 i 3 maja mialysmy wolne ale teraz juz nie bedziemy mialy wolnego w tzw. dni ustawowo wolne. To jest straszny wyzysk, jak mozna tak traktowac pracownikow zabierac (...)

 • Jak spowodować zmianę treści postanowienia prokuratora5 Grudnia 2009

  Prokurator umorzył postępowanie z uwagi na śmierć sprawcy wypadku, w którym zginęły dwie osoby: kierowca i pasażer. Zgodnie z pouczeniem złożono zażalenie do sądu ze wskazaniem (...)

 • - Kupię Tuska i zrobię z niego niewolnika.13 Września 2011

  MALINA BŁAŃSKA DZIENNIKARKĄ 1000 LECIA TYGODNIKA NIE !!! http://www.aferyprawa.eu/Sady/PETYCJA-NA-RZECZ-POZBAWIENIA-SEDZIOW-I-PROKURATOROW-IMMUNITETU-2255 (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  Wysokie ODSZKODOWANIA (do 10 lat wstecz) za bezumowne korzystanie z mienia, czyli zajęcia terenu pod sieci energetyczne (np. przewody biegnące nad Twoją posiadłością), gazociągi, ciągi wodno - kanalizacyjne, (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  spokoju". Jak to się stało? zlapali mnie w autobusie w 1999 roku i wlepili mandat na kwote 70zł. Na drugi dzień pojechalem i ten mandat zaplacilem i był spokój, a o całej sprawie (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  kobietą, uwazam że troszke przesadzasz z tym wyciąganiem pieniędzy od byłego męża. Tak niestety juz jest , że to kobieta powinna sie starac o to by dziecku niczego nie brakowało. Poprównujac z (...)

 • KOMORNIK23 Kwietnia 2008

  czerwca)że stałe zlecenie nie zostało zrealizowane z uwagi na błąd jaki popełniłem w przedłużaniu stałego zlecenia w tym samym dniu udałem się do banku aby sprostować sytuację.Między (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  . Wyprowadziliśmy się z tego mieszkania w grudniu - nie informując o tym wcześniej właścicielki, ale zostawiliśmy jej za to kaucję. Kiedy się wyprowadzaliśmy wspominała ona jeszcze coś o rachunku (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane