z czego mozna sie rozliczyc w 2012 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

osrodkow w Polsce, zaraz po Instytucie Badan DNA i AM Krakow, lublin, warszawa, bialystok.... - mozna wymieniac w nieskonczonosc... - ale nie martw sie, ktos sie tym w (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kasia Poszukuję informacji na temat postępowania z osobami z zaburzeniami paranoidalnymi. Czy sądzicie, że kobieta z w/w zaburzeniami, która nie utrzymuje kontaktu z (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

Michala z Gdanska.Ja tez bylem w Bangkoku i z przykroscia stwierdzam,ze Manila badz Cebu sa dosc daleko za stolica Tajlandii pod kazdym wzgledem......w tym aspekcie zgadzam sie (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

. Grudziadz w 1913 roku nalezal do niemiec, jednak z granic z 1937 jest to juz terytorium Polski. Do dzis w urzedzie masta z tego roku istnieja dwie ksiegi urodzen (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

.)? (mago) - Przyszłosc nalezy ograniczyc do lat 5 i to w przypadku gdyby ex malzonek znalazl sie w niedostatku (brak srodkow do zycia) choc spotkalam sie tez z tym ze w (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

do momentu az dowiedzial sie ze sie z kims zwiazalam, w tedy zaczely sie schody. Na jedym z kolejnych spotkan nawmawial dziecku roznych glupot pod moim adresem i mojego (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

prac ,bo jemu sie nie chce...Z tymi pieniędzmi u mnie jest to samo...Wielka łaska,odda wypłatę ,jak się wykaże w łóżku....Wiesz jak patrze ,jak siedzi tak bezczynnie to mi sie (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

Holandii,bo ponoc tam nie bylo dla niego pracy. Zalatwilam mu wszystko..nawet pieniadze...zeby tylko sie go pozbyc z domu...Wyjechal..w kwietniu...A ja w czerwcu sie spakowalam (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

sie jak był pijany poniewaz mi to nie odpowiadało i nigdy nie miał z tym problemu. do czasu. nagla zaczeło mu to przeszkadzac i rzadał za kazdym razem jak sie napił a ja nie dawałam (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

sobie w dupie i pij z dupy :) zgrywus Szanowny Panie Policjancie. Dlaczego pijak który siedzi w parku z butelka wina nie dostanie mandatu?? tylko ludzie którzy wypija jedno piwo w (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

z nadzieja ze sie rozwiedzie.Wymyslaja tysiac powodow i zawsze jest za wczesnie. W koncu z Ciebie zrobi winna i tyle... Kasia Jestem w podobnej sytuacji. Z tym że to ja (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

moge sie skontaktowacbo chcialabym zobaczyc ten wniosek od Pana brata? iwona jak mozna sie z panem skontaktowac? iwona prosze o ten wniosek bo kompletnie nie wiem jak sie za to (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

zostal sam z cala trojka zawsze zabieralam ktoras z dziewzynekk zeby jemu bylo lzej.Jak byla w ciazy z trzecim dzieckiem i bylam juzpo terminie w trakcie robienie mi KTG wyznal (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

forum kilkanaście) podkreślam, ze przedawnienie nie następuje z urzędu i trzeba o nie wnieść do sądu. Za każdym razem, w każdej mojej wypowiedzi podkreślam, że przedawnienie podnosi sie (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Raport.Za niby moj dlug w plusie z 2003ego roku.Dodam,ze nigdy nie mialem telefonu w sieci Plus.Probuje dodzwonic sie do firmy Raport,ale nikt nie odbiera. Wydaje mi sie,ze jest (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

po wypadku w 2006 roku! Z ubezpieczeniem było wszystko ok. Z panią, do której się dodzwoniłam, nie dało się rozmawiać. Wyszukałam w kc paragraf, który mowi o tym, że (...)

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK Wzięłam kredyt w SKOKu dla znajomych, nie spłacili 3 ostatnich rat ( w sumie 380 zł)- spłaciłam je sama ale znalazłam się nawindykacji i "czrnej liście w (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

. literakwz alimenty.pl POZNAŃSKA MANIFA 2015: DOŚĆ PRZEKRĘTÓW W SPRAWIE ALIMENTÓW W tym roku poznańska Manifa przejdzie pod hasłem "Dość przekrętów w sprawie alimentów!" Chcemy (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

o Was o waszych relacjach z dziećmi Przemass Witajacie! ja mam taki problem...zylam z facetem 6 lat w zwiazku zwanym 'konkubinatem' mamy dziecko.facet mnie wyrzucil z domu,wczesniej (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

mysle ze sie na nim przejade...ale chce z nim byc mimo tych wszystkich problemow i przykrosci jakie mi wyrzadza. apropo jestem w USA,i on tu jest ale..w kazdej chwili jak mu sie (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

poczet niepłacenia alimentów w ubiegłym roku.... ale z czego jak z MOPSU otrzymywałem dopłatę do czynszu światła,opału i na posiłki z zasilkiem 270 zł ..... (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

21kwietnia,a pozniej chce iść na wychowawczy płatny tylko nie wiem czy mi sie należy??z tego co wyczytałam są liczone dochody z pitu nr 11 tylko,że my z meżem nie rozliczaliśmy (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

zależy, mój adres aniag.24@wp.pl, albo gg 3572815 Z góry bardzo dziękuję. ania--26 Julio zwracam sie z prośbą w wiadomej sprawie, wszelkie inforamcje na ten temat beda mi popmocne (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

! Popatrzcie co sie z Wami dzieje do czego zmierzacie i opamietajcie sie na BOGA ! Prosze bo co bedzie z nami za 20 lat lub z naszymi kochanymi dziecmi jeszcze pozniej (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

dla niej fotelika i zamierzal znowu wozic ja w foteliku dla malutkich dzieci w ktorym z trudnoscia sie zapinala w pasy i miala problemy z oddychaniem. zaczelam sie (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

Pani pytanie. Pozdrawiam Rodzinne Sprawy alimenty.pl witam mam pytanie jestem w 3 miesiacu ciazy roztalam sie z ojcem jeszcze nie narodzonego ojca.chcialam sie dowiedziec w ktorym (...)

Legalizacja miękkich narkotyków

Legalizacja miękkich narkotyków

smakiem , mozna sie nim delektowac.A wodka sluzy tylko do doprowadzenia sie do stanu nietrzezwosci i latwo przesadzic z jej piciem tzn. doprowadzic sie do stanu ,ktory podobno (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

podwyzke musi sie wzrosnac potrzeby dziecka lub zwiekszyc sie zarobki zobowiazanego. lilka madziu po 'co wdawac sie w polemike z takim 'kims'typem czy typka'' milos'' to cos (...)