z art. 286 par. 1 kk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

automatyczne ściganie z art. 286 par. 1. prawnik27 w przypadku skazania w zawieszeniu(ba takie wyroki wydaje sad w tym przypadku), jednym z warunków może być naprawienie (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

. na podstawie art. 509-518 k.c. (dz.U. nr 16 z dnia 16 maja poz 93) oraz że codziennie dług przyrasta o kwotę odsetek art. 481 par.1. Czy trzy lata mijają od rozwiązania umowy z (...)

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

, uzasadniając swoją decyzję brakiem znamion przestępstwa. W moim mniemaniu naruszony został właśnie art. 556. §1 K.C., nie art. 286. §1 K.K.). Jeżeli sprzedający (...)

Świadek - art 286 par 1 KK

Świadek - art 286 par 1 KK

Świadek - art 286 par 1 KK Witam. Otóż dostałem dziś zawiadomienie na komendę w charakterze świadka. Popełnienie przestępstwa art 286 par 1 (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

podstawe prawna art.117 kc. Pozdrawiam. schycha dzisiaj dostałem kartkę z berlina z następującą treścią -"Wracamy właśnie z Niemiec,mamy ciekawą propozycję.Prosimy o (...)

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

wierzyciela. reasumują czy obecny bank w porozumieniu z obecnym wierzycielem pwyczerpali znamiona przestępstwa z art. 284 § 1 lub 2 k.k. i art. 286 § 1 (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. (...)

czy ja idę do więzienia ???

czy ja idę do więzienia ???

to zinterpretować ??? W liście było napisane tak: (...) , przy czym czyn stanowi wypadek mniejszej wagi, tj. o czyn z art.286&3kk. ORZEKA 1. oskarżonego uznaje się za winnego (...)

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

uzgodnionej z nim kary za czyn I z art 226 par 1 kk - 2 mies pozbawienia wolnosci, za czyn II z art. 224 par 2 kk w zw. z art (...)

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

ust. 1 lub 2, art. 20 ust. 1-4, art. 40 ust. 1 lub 2, art. 86, art. 94 ust. 4 i art. 97, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności (...)

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców? Jestem podejrzany o przęstępstwo z art. 286 §1 kk, jestem (...)

może Wy mi pomożecie

może Wy mi pomożecie

to zinterpretować ??? W liście było napisane tak: (...) , przy czym czyn stanowi wypadek mniejszej wagi, tj. o czyn z art.286&3kk. ORZEKA 1. oskarżonego uznaje się za winnego (...)

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

próby. Chciałem uprzejmie zapytać jaką najniższą karę mogę zaproponować dla siebie składając wniosek zgodnie z art. 387 k.p.k ? Art. 286 podlega karze pozbawienia wolności (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

80 zł (par. 12 pkt 1, podp. 2 Ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych); 2. kosztów komornika - zaliczamy do nich (zgodnie z Ustawą o komornikach sądowych i egzekucji - DzU nr (...)

Art. 286§ 1 - Czy jest szansa na wyrok skazujący?

Art. 286§ 1 - Czy jest szansa na wyrok skazujący?

chodzi mi już nawet o zwrot pieniędzy. Większym wstydem będzie dla niej sam wyrok z Art 286. No i tu właśnie pytanie. Czy jest szansa, aby ta pani została skazana na podstawie Art. (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Zgodnie z art. 191 par. 1 kodeksu (...)

pytania o przestępstwo

pytania o przestępstwo

przesłuchaniu w kwietniu, a dziś odebrała list, ze prokuratura wniosła akt oskarżenia do sądu- przestępstwo z art. 286 par.1 kk w zw. z art. 286 par (...)

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE Witam, mam pytanie co oznacza skazany z z art. 205 par.1 kk w zw. z art. 36 par. 2 i 3 kk. Chodzi o mojego znajomego który mi (...)

PROKURATURA ! czy mozna to wnieśc do prokuratury !

PROKURATURA ! czy mozna to wnieśc do prokuratury !

alimentacyjnych i ich zakresu. a poza tym dobry prawnik nie traci czasu na szukanie odp. art i orzeczeń bo ma to w głowie , a z nowymi ustawami wchodzącymi w życie zapoznaje sie na bieżąco ani.t (...)

art 286 kk

art 286 kk

art 286 kk witam dostałem 1w zawieszeniu na 2 z art 286 kk i usuniecie szkody w ciagu 1 roku. Jestem bezdomny mieszka pokatnie u znajomych dodatkowo płace (...)

286 paragraf 1 k.k

286 paragraf 1 k.k

286 paragraf 1 k.k Witam, Chciałbym się dowiedzieć czy popełniając czyn karalny z art. 286 paragraf 1 k.k na cudza niekorzysc na kwotę 875zł, (kwota (...)

art. 286 $ 1 k.k. - czy jest szansa na zawiasy?

art. 286 $ 1 k.k. - czy jest szansa na zawiasy?

art. 286 $ 1 k.k. - czy jest szansa na zawiasy? Witam, chciałbym zasięgnąć opinii co do art. 286 $ 1 k.k. Nie byłem wcześniej karany a teraz jestem oskarżony (...)

Kradzież, Pobicie

Kradzież, Pobicie

istotne jest art. 157 par. 2 kk w zw. z art. 57 par. 1 i 2 kk. Dotyczy to bowiem wymiaru żądanej kary oraz obowiązku zapłaty przez Pana nawiązki. To (...)

jak sformuowac apelacje i do czego sie odniesc aby ewntualnie zmniejszyc sume lub czy da sie ja zamienic

jak sformuowac apelacje i do czego sie odniesc aby ewntualnie zmniejszyc sume lub czy da sie ja zamienic

ja zamienic na jakies prace spoleczne itp. ? zostalem oskarzony o 286 paragraf1kk, 284par2kk i 297 par 1 kk... w ciagu miesiaca musze zaplacic kilkanascie tysiecy (...)

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym? Witam, zostałem skazany z art.18 (...)

art. 267 par. 1 KK-pytania, pomocy!!!

art. 267 par. 1 KK-pytania, pomocy!!!

zwolniona dyscyplinarnie z pracy - poza tym dowiedziałam się, że szefowa złoży w prokuraturze zgłoszenie popełnienia tego czynu zgodnie z art. 267 par. 1. KK próbowałam (...)

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

jego rodziny zbyt ciężkie skutki, a także w razie wystąpienia okoliczności, o której mowa w art. 248. par 2. Okres odroczenia biegnie od dnia wydania postanowienia w tym przedmiocie. par (...)

Wymiana zdjęć

Wymiana zdjęć

to jest zgodnie z prawem? Dodam, że po kilku dniach wpis znajomego na forum (cały wątek) został usunięty. No i słusznie,że usunięto,bo to jest usiłowanie popełnienia przestępstwa z art. (...)

Art 18 3 kk

Art 18 3 kk

usłyszałam zarzuty ze działał w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, w zamian za obietnice wynagrodzenia choć nikt mi nic nie obiecywał za ten dzień. Postawiono mi zarzut o czyn z art. (...)

pobicie z \

pobicie z \"utwardzeniem dłoni\"...

kumulacja art. 159 kk. z art. 158 § 2 ? ponieważ pojawia się już skutek. Wówczas kwalifikacja będzie łączna na podstawie art. 11 § 2 kk. Może być również kumulacja (...)

1

2

3

4

5

...

15