wzór świadectwa ukończenia szkoły podstawowej z 1987 r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

przeprowadzić sie do chłopaka z dzieckiem i z nim zamieszkać. Czy ja mam obowiązek płacenia na nią alimentów w takiej sytuacji? i czy jak założę sprawę sądową to kto pokrywa koszty? bardzo (...)

kupię świadectwo

kupię świadectwo

wszystko jest AlexMoron Witam, jeśli sa Państwo zainteresowani kupnem Świadectwa szkoły średniej (Liceum, Technikum, szkoły zawodowej/branżowej) lub matury to proszę się, ze mna skontaktować. (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

znalazla sobie inny obiekt zainteresowan .... doslownie zostalem wyrzucony z domu .pogodzilem sie z czasem tez ulozylem sobie zycie urodzila mi sie corka i wtedy sie zaczela jazda z byla zona (...)

Opłaty na komitet rodzicielski - obowiązkowe czy nie?

Opłaty na komitet rodzicielski - obowiązkowe czy nie?

szkolne jest dokumentem państwowym. Art. 70 Konstytucji RP "Każdy ma prawo do nauki" Absolwent pozbawiony świadectwa ukończenia szkoły nie może ubiegać się o przyjęcie do szkoły (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

służebności przesyłu roszczenie o naprawienie szkody z powodu obniżenia jej wartości, związanego z normalnym korzystaniem z nieruchomości w zakresie odpowiadającym treści takiej służebności (...)

Czy świadectwo pracy może byc wysłane pocztą?

Czy świadectwo pracy może byc wysłane pocztą?

zgodnie z prawem. Kasia Witam, jeśli sa Państwo zainteresowani kupnem Świadectwa szkoły średniej (Liceum, Technikum, szkoły zawodowej/branżowej) lub matury to proszę się, ze (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

się nie znam na tym. Proszę o pomoc. Co mogę zrobić w takiej sytuacji ? milthir Mieszkam razem z rodzicami.Moje relacje z ojcem są na bardzo niskim poziomie.Czy mogę wystąpic do sądu z (...)

Świadectwo pracy

Świadectwo pracy

zainteresowani kupnem Świadectwa szkoły średniej (Liceum, Technikum, szkoły zawodowej/branżowej) lub matury to proszę się, ze mna skontaktować. Świadectwa jak i matury są oczywiście (...)

Mam 25 lat i mój rodzic chcę uchylić się od alimentów

Mam 25 lat i mój rodzic chcę uchylić się od alimentów

Mam 25 lat i mój rodzic chcę uchylić się od alimentów Z góry przepraszam jeśli wybrałem złą kategorię forum. Aktualnie mieszkam z rodzicem (rodzic numer dwa), nie mam żadnej pracy chociaż (...)

prawo budowlane- uprawnienia budowlane

prawo budowlane- uprawnienia budowlane

o uprawnienia budowlane w zakresie nieograniczonym? tyle mowia ustawy: USTAWA z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane. (tekst pierwotny: Dz. U. 1994 r. Nr 89 poz. 414), (tekst jednolity: Dz. (...)

Świadczenie szkolne

Świadczenie szkolne

-Świadectwo ukończenia szkoły : Liceum , Technikum . Zawodówka ,Liceum dla dorosłych , Policealne również podparte wszystkimi wpisami potrzebnymi pieczatkami mariusz.pliszka41@gmail.com (...)

jak odzyskać świadectwo szkolne?

jak odzyskać świadectwo szkolne?

-Świadectwo ukończenia szkoły : Liceum , Technikum . Zawodówka ,Liceum dla dorosłych , Policealne również podparte wszystkimi wpisami potrzebnymi pieczatkami mariusz.pliszka41@gmail.com (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

pracę i byłem jej zaległy 500zl a przysadzone mam 700 fakt faktem nie miałem z czego jej oddać tych 500zl bo spłacam jeszcze długi z małżeństwa gdzie ona Zadzika pieniędzmi mniejsza z (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

szkoły, najlepiej podstawowej bo na tym etapie się chyba zatrzymał twój rozwój. z ałodziej i tak pozostanie złodziejem ---- może masz już nerwicę i depresję? to dobrze ci wróży. (...)

Jak zdobyc prawo jazdy

Jak zdobyc prawo jazdy

Potwierdzone wpisami OKE jak i CKE -Świadectwo ukończenia szkoły : Liceum , Technikum . Zawodówka ,Liceum dla dorosłych , Policealne również podparte wszystkimi wpisami potrzebnymi pieczatkami mariusz.pliszka

Prawo jazdy bez zaliczek z wpisem

Prawo jazdy bez zaliczek z wpisem

oraz bez zaliczek. Kontakt do mnie - 577 781 961 Filip1994 Witam, jeśli sa Państwo zainteresowani kupnem Świadectwa szkoły średniej (Liceum, Technikum, szkoły zawodowej/branżowej) lub (...)

Zwolnienie lekarskie

Zwolnienie lekarskie

, strasznie pokłóciłem się z pracodawcą który nie chciał zgłosić mojego wypadku w pracy. Dałem wypowiedzenie z pracy z tego powodu, wypowiedzenie kończy się 30 czerwca. Ja początkowo (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

22lata i córke 2 lata,zameldowana jest z córką razem zemną na mieszkaniu mojej matki ,jednak nie chce mieszkac z nami i za namową mojej byłej żony wynajmuje mieszkanie.do tej pory od ukończenia (...)

Kupi prawo jazdy kat A

Kupi prawo jazdy kat A

legalne i odbywa się szybko sprawnie oraz bez zaliczek. Kontakt do mnie - 577 781 961 Filip1994 Witam, jeśli sa Państwo zainteresowani kupnem Świadectwa szkoły średniej (Liceum, Technikum, (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Niemca z którym mam umowę, że w Niemczech nie ma potrzeby przerejestrowywania auta po zakupie. W wydziale komunikacji dostałem miękki dowód po paru tygodniach twardy. Dzisiaj dostałem z US (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

ZABRANIAŁA SPOTKAŃ Z DZIECMI. DOPIERO PO WILKICH BOJACH WYWALCZYŁ FORME KONTAKTÓW Z CORKA I SYNEM. BYŁO JUŻ SPOKOJNIE, CHOC DZIECKO WYGADYWAŁO RÓŻNE BZDURY WPAJANE PRZEJ JEJ MAMUSIE. SPRAWILISMY (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

mimo wszystko zawsze chciałam zeby moje dziecko miało kontakt z ojcem, i wtedy z wielka łaska sie z nim spotka ale w zamian musze wyjsc z nim do kina. Jesli nie pujde to nie oddaje (...)

szkoły policealne

szkoły policealne

uzupełnienie wykształcenia. Osobiście studiuję kosmetologię ale skończyłam kosmetykę w cosinusie i byłam bardzo zadowolona. Szkoły są bezpłatne, zaoczne, można pogodzić naukę z innymi (...)

widzenia z dzieckiem

widzenia z dzieckiem

ze przegrał sprawę. Liczę na pomoc z Waszej strony Mateusz24 witam mam prosbe czy moze mi ktos przesłac taki wzór na widzenie ojca z z dzieckiem bede bardzo wdzieczny z góry (...)

Zmiana nazwiska

Zmiana nazwiska

niepełnoletni i chcę zmienić nazwisko na panieńskie mojej mamy, gdyż jest ona po rozwodzie z ojcem, z którym nie mamy kontaktu od wielu lat jak mogę to zrobić?Z góry dziękuję za (...)

Wzór podania o separację

Wzór podania o separację

. 7 czerwca 1955 r. w Krakowie c. Zbigniewa Zapały i Natalii z d. Zdun, orzeczonej wyrokiem z dnia 17 marca 2000 r wydanym w sprawie IC 518/99 Sądu Okręgowego, 2) powierzenie nam (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

odpowiedź... Od grudnia 2007 przebywam na urlopie wychowawczym. Z racji niskich dochodow otrzymuję z MOPS zasiłek rodzinny wraz z dodatkami m.in dodatek z tyt. przebywania na urlopie (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

zrozumieć, ale jeśli ja będę szczęśliwy, to moje dziecko też będzie szczęśliwe. Dlaczego? Choćby dlatego że może kiedyś dziecko uzna, że z różnych przyczyn woli mieszkać z ojcem (...)

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

wiadomo, z jakiego powodu) zaprzyjaźniła się z panią z 1. piętra w moim pionie i zaczęły działać. W skargach policyjnych przeczytałam, że mam ogromną maszynę wibrującą, od której (...)

Waloryzacja polisy PZU

Waloryzacja polisy PZU

jesteś zainteresowany taką kwotą? Wstępną, bezpłatną weryfikację dokumentów oraz kontakt z klientem zapewnia: Biuro Wywiadu Gospodarczego z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Pijarska 6, 33-300 (...)

1

2

3