wzór świadectwa pracy z 1999 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

roku. Dnia 17.07.2007 zostaly przekazane do komornika sadowego w podległym rejonie o wszczecie egzekucji z nieruchomości. Ogolnie kwota zadłużenie z obu firm wynosi wraz z odsetkami (...)

kupię świadectwo

kupię świadectwo

istniało, nie jestem z żadnej konkurencji mogę wysłać screan z całą naszą rozmową na maila ja sprawę kieruje na policję licząc się z konsekwencjami ale to jedyny sposób by ukręcić (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

unieważnienie małżeństwa kościelnego, wraz z informacja o potrzebnych dokumentach. Z góry bardzo dziekuję. zzuzza@op.pl zuza alimenty.pl Chcę starać się o unieważnienie mojego ślubu kościelnego (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

TO JA MUSZE UDOWODNIĆ SZEFOWEJ ŁAMANIE PRAW PRACY? pozdrawiam wx prawo-pracy.net Witam WX! Jestesmy calkiem niedaleko od siebie, ja tez jestem z Bemowa;-) Co do pracy z chemikaliami (...)

błagam pomocy mój były mąż wykańcza mnie psychicznie co mam zrobić

błagam pomocy mój były mąż wykańcza mnie psychicznie co mam zrobić

powiedzieć jak sie z tego wygrzebalam tylko dajcie znac a chetnie wam pomoge, kazdej z osobna. Moj były tez byl policjantem jak którejś z wczesbiejszych dziewczyn ale nie ma bata na kobietę. (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Niemca z którym mam umowę, że w Niemczech nie ma potrzeby przerejestrowywania auta po zakupie. W wydziale komunikacji dostałem miękki dowód po paru tygodniach twardy. Dzisiaj dostałem z US (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

pracy i tam ustaliłem że nie ma jej w pracy na drugą zmianę. Zadzwoniłem do niej, powiedziała że nie ma jej w pracy, że jest u jakiejś koleżanki z pracy ale i tak mi (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

z kazdego miasta zostalo wyslane do zarzadu pismo o okreslonej tresci z podpisami dziewczyn ze wszystkich punktow z tego miasta(zebrac je lepiej osobiscie bo znow gdzies utkwi) to dalo by to (...)

Waloryzacja polisy PZU

Waloryzacja polisy PZU

! tylko zyskujesz ! - współpracujemy z Kancelariami Prawnymi na terenie całego kraju! Przykładowa sprawa: Matka klienta zawarła w 1988 roku z PZU umowę ubezpieczenia zaopatrzenia dzieci (...)

proces prywatno-skargowy o znieważenie

proces prywatno-skargowy o znieważenie

drzwi. Prosze op pomoc i porade jak mam walczyc z takim złośliwym i bezmyślnym zachowanie sąsiadki. Izabela prawo-cywilne.net Czy ktoś mógłby mi przesłać wzór aktu oskarżenia z oskarżania (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

jednak przez pół roku zadna ksiazeczka ani namiary i kwota gdzie przesyłać abonament nie doszły. Wtedy mąż pracował.Po pół roku nadesłali książeczkę wraz z rachunkiem za pół (...)

Gotowe pozwy rozwodowe - wzory

Gotowe pozwy rozwodowe - wzory

od 4-lat mamy zasądzoną separacje, mamy pełnoletnią córke,od 4-lat jestem z nową partnerką i mam z nią dzieci z gory dziękuje mirek alimenty.pl witam proszę o pomoc i wzór (...)

Wydanie świadectwa pracy

Wydanie świadectwa pracy

inwentaryzacji i w związku z tym nie chce mi wydać świadectwa pracy Czy jest to zgodne z prawem? (gk101380) Nie jest to z godne z prawem, pracodawca łamie prawo pracy (...)

Jestem na urlopie czy bez pracy?

Jestem na urlopie czy bez pracy?

pracy? 3. czy za nie wykorzystany urlop z poprzedniego roku powinnam otrzymać pieniądze do końca marca tego roku? 4. czy do rozwiązania umowy za porozumieniem stron (bez okresu wypowiedzenia (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

utratą możliwości sprawowania opieki nad dzieckiem, jako że opieka z mocy prawa przypada matce. Dziecko już nieco starsze może się wypowiedziec z kim chce być, z mamą czy z (...)

Sprawa o znieslawienie ?

Sprawa o znieslawienie ?

powiedziala ze gdy jest w pracy ja z moim sasiadem zdradzam meza uprawiajac z nim seks przy dzieciach stwierdzila ze jej powiedziala to druga sasiadka ze swoja corka do ktorej poszlam zaraz (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

niezdolności do pracy mimo nieposiadania wymaganego stażu pracy, jeżeli niezdolność do pracy została spowodowana wypadkiem w drodze do pracy lub z pracy. Do osób, (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

jeszcze taka zeby polaczyc z godzinami studiow i zeby jeszcze sie w byc w stanie samodzielnie utrzymac z tej pracy... temida a jaka konkretnie prace masz na mysli??? zeby sie z niej (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

dlug z 2005 roku i w piatek dostalam z firmy INTRUM JUSTITIA przysylaja mi odsetki z 5 lat do zaplaty przysylajac tylko kilka dni temu jeden list to juz jest wymuszenie pieniedzy z (...)

Świadczenie szkolne

Świadczenie szkolne

oferujemy świadectwa : Liceum / technikum /zawodówka ! wszystkie świadectwa posiadają odpis! oraz wpis w rejestr . Świadectwa są wykonywane nie na zwykłej kartce a4 a na giloszy posiadają (...)

Wzór pisma do Sądu Pracy o wydanie świadectwa pracy.

Wzór pisma do Sądu Pracy o wydanie świadectwa pracy.

Wzór pisma do Sądu Pracy o wydanie świadectwa pracy. Witam serdecznie. Zwracam się do szanownych forumowiczów o pomoc. Zakład w którym obecnie pracuję,aby zaliczyć mi do wysługi (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

czuje i nie ma z nim więzi, jak zbuduje więź z własnym dzieckiem, dopiero wtedy powinien starać się o budowanie więzi z dzieckiem i swoją nową motylkową połową... mój mąż nie (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

z Wenus,ale czy Wy aby napewno tylko z Marsa?Może z jakiejś zwierzęcej epoki,gdzie pozostaje tylko kopulacja,bo i pracy nie ma i zwierzyny malo...Wezcie sie za robotę ,moze potraficie (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

...zapoznałam się z całym regulaminem..:)) Przy okazji odkryłam artykuł 348,którego wczesniej nie znałam.Zgodnie z nim powinnismy składać sądowi sprawozdanie z dozoru przy WU na 3 (...)

Zwolnienie lekarskie

Zwolnienie lekarskie

czy po dłuzszym zwolnieniu lekarskim pracownik musi przedstawić po powrocie zaświadczenie o zdolności do wykonywania pracy? z góry dziękuję atomekk Zgodnie z przepisami Kodeksu pracy (...)

koniec umowy na czas określony

koniec umowy na czas określony

10.01.17 a ja nadal nie mam swiadectwa pracy czy to ma związek z tym wypowiedzeniem? Czy bede miala jakies problemy z tego powodu ze nie napisalam wypowiedzenia? Xxxx Dzień dobry, Xxxx, proszę (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

mimo wszystko zawsze chciałam zeby moje dziecko miało kontakt z ojcem, i wtedy z wielka łaska sie z nim spotka ale w zamian musze wyjsc z nim do kina. Jesli nie pujde to nie oddaje (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

to nawet Twój tata może wystąpiś do Sądu o zwolnienie go z obowiazku alimentacyjnego. pomoc alimenty.pl Witam.Dostaliśmy pismo z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie z informacją o przyjściu (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

siebie nie mówimy. Z tego co wyczytałam najlepiej aby udowodnić stały rozpad związku przez rok nie mieszkać ze sobą, a co zrobić jeżeli on nie chce się wyprowadzić? Przecież nie pójdę z (...)

Zmiana imienia

Zmiana imienia

pomogla co poniektorym osobom:) z gory dziekuje :) niezmieniona nie mam pojecia jak takie podanie napisac. prosze Cie o wzor. z gory dzia asia A ja chciałabym zmienić sobie imię, bo od dziecka (...)