wzór wniosku do sądu o wgląd w sytuację dziecka 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

MÓGL DECYDOWAĆ O DALSZYCH LOSACH DZIECKA I BEDZIE PRZYJEŻDZAŁ DO DZIECKA TYLKO WTEDY KIEDY NA TO POZWOLISZ.OJCIEC MOJEGO DZIECKA TYLKO PŁACI ALIMENTY I MA ZABRANE PRAWA DO (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

, przeciwko któremu wszczęta została egzekucja alimentów, mimo że dobrowolnie zaspokajał je w terminie i w wysokości określonej w tytule wykonawczym, może skutecznie - stosownie do (...)

Sprawa o znieslawienie ?

Sprawa o znieslawienie ?

pomocy w sprawie napisania pozwu o szkalowani- zniesławienie-przekazanie do sądu nieprwadziwych informacji. Wystąpiłąm z pozwem o dyskryminacje w zkaładzie pracy (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Wszystkich, Bardzo prosze o przesłanie mi przykładowego wniosku na adres: wereszko2@wp.pl BARDZO, BARDZO PROSZE!!! Z góry dziękuje monia alimenty.pl Bardzo proszę o wysłanie na meila (...)

Reklamacja butow - odmowa

Reklamacja butow - odmowa

pcierpiala Również poproszę o taki wzór: danone1@o2.pl danusia8 Ja też poprosze o taki wzór...:) z góry dziękuje:) bo mam taki sam problem jak my wszyscy. hypek Czy mogę (...)

widzenia z dzieckiem

widzenia z dzieckiem

pytanie Mąż ma ustalone kontakty by spotykać się z dzieckiem Od kwietnia już może zabierać dziecko na weekend do siebie do domu Matka dziecka jak do tej pory próbuje uświadomić (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

). Załącznikeim do wniosku musi być pełnomocnictwo dla organu zagranicznego do działania w imieniu wierzyciela w dochodzeniu alimentów, a także odpis wyroku zasądzającego (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

sądu będzie sprawdzenia czy stać dziadków na płacenie. Nie można powoływać się na złe prowadzenie matki w sytuacji pozwu o alimenty,ale można tą sytuację wykorzystać w (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

x w tygodniu od 16 do 20 w obecnosci żony ). Nie zgadzam się z tym i bedę skladal apelację, ale to potrwa pare miesiecy.Czy w tym czasie mogę odbierać córkę z przedszkola w (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

koszmar. Partnerka namówiła mnie do wstąpienia do stowarzyszenia ochrony praw ojca i to był strzał w 10!!! Pomogli napisać wnioski do sądu, doradzili w oparciu (...)

Paszport dla dziecka gdy nie ma zgody ojca

Paszport dla dziecka gdy nie ma zgody ojca

ktokolwiek moze mi cos podpowiedziec zasugerowac moj mail:Kubusiek22@o2.pl kubusiek22 Wniosłam sprawę do sadu o wyrażenie zgody na wydanie paszportu dla dziecka, Sąd ustalił kuratora (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

córka jest pełnoletnia uczy się a nie pracuje to sama mósi zlożyć POZEW do sądu rodzinnego o alimenty od swojego ojca. Ja sama jestem pełnoletnia i właśnie przygotowuję wniosek do (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

podstawa do zaprzeczenia ojcostwa? Monster56 Sąd domniemywa wg przepisów, że ojcem dziecka jest ten kto w chwili narodzin dziecka był mężem matki. Oczywiście, że (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

, myslec o dziecku teraz, jutro i za 10 lat w kazdym dniu wracajac z pracy w domu czeka druga "praca" - a nie tylko pare setkek miesięcznie przelewem. dziecko , to nie osobodzień w (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

się do Powiatowego Rzecznika Konsumentów, który na podst. art.631 i 644 kpc jest zwolniony z wpisowego do sądu i po wyczerpaniu trybu odwoławczego może wytoczyć powództwo do (...)

Okres ciąży a alimenty

Okres ciąży a alimenty

i powiedzialam ojcu dziecka to on mnie zostawil, bylo to w 3 miesiacu. Pracowalam wtedy w agencji pracy tymczasowej i juz w 3 miesiacu mialam komplikacje i lezalam w szpitalu, (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

wyrok w sprawie wysokości alimentów z sądu odwoławczego, czy mogę się jeszcze od tego wyroku odwołać? tobiaszd wyrok sądu odwoławczego jest prawomocny.Istnieją środki nadzwyczajne (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

od nich usprawiedliwionych świadczeń ? do rodziców, w ostatniej kolejności do rodzeństwa. W naszym porządku prawnym niejednokrotnie zapomina się o zobowiązanych w (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

socjalnego do nas do domu w celu przeprowadzenia wywiadu środowiskowego na rzecz pełnoletniego syna,który ubiega się o pomoc finansową z tutejszego ośrodka.Jeśli jest możliwość (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

I TEŚĆ MA BARDZO WPŁYWOWYCH ZNAJOMYCH. W MIĘDZYCZASIE ŻONA ZAŁATWIŁA SOBIE OBDUKCJĘ LEKARSKĄ I OSKARZYŁA O POBICIE. W ZWIĄZKU Z TYM ŻE MĄŻ PRACUJE W WOJSKU INFORMACJĘ (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

leżałam z dzieckiem w szpitalu dzwoniłam do niego nawet nie odebrał telefonu. w tej chwili od stycznia jesteśmy po rozwodzie, on ma ograniczone prawo do dziecka ,od 26 stycznia (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

rano do pracy to powiedziała że jedzie do tej koleżanki a rano pojedzie do pracy. W tym czasie sama zgodziła się żeby dzieci były u moich rodziców (od poniedziałku do (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

się do ojcostwa, nie są potrzebne żadne badania. W USC w miejscu zamieszkania matki nalezy złożyć wniosek o uznanie ojcostwa /stosowny druk dostanie się na miejscu/ W (...)

alimenty

alimenty

34 a uznał dziecko? (w przypadku, gdy nie uznał- czy będzie Pani wnosić o ustalenie ojcostwa w sądzie?) to też ma wpływ na odpowiedź- alimentów można się domagać od (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

iskry bym mu wszystko powiedziała. prosze o poradę! zni jeśli chcialabyś nawiązać kontakt w sprawie rozwodu - do napisz do mnie. byłam w podonej sytuacji... mietusek21@wp.pl (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich.

Pozbawienie praw rodzicielskich.

już paszport dla swojego dziecka. Jeśli nie to oddaj spr. do Sądu Rejonowego. Jestem w trakcie rozwodu, ale wygrałam w Sądzie sprawe o paszport. Tatuś mojego dziecka (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

isc do pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile (...)

Alimenty bez rozwodu

Alimenty bez rozwodu

przed rozstrzygnięciem rozwodu, kierować do tego samego sądu czy do rejonowego? angela Witam mam taki problem potrzebuje zaświadczenia o tym iż nie ubiegam się o alimenty (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

sytuacja jest gorsza, bo mogę czekać nawet pół roku). W Unii Europejskiej jest to bardzo szybko. Ale uwaga, musisz znać adres jego zamieszkania w Madrycie. Ewentualnie wystąp do Sądu (...)

1

2

3

4

5

...

16