wzór umowy o staż u pracodawcy w 2011 r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

. Jednak problem w tym, że umowa kończy mi się 31 grudnia 2009 więc czy mogę już składać WNIOSEK o drugi rok zasiłku wychowawczego czy najpierw iść do pracodawcy o przedłużenie (...)

Reklamacja butow - odmowa

Reklamacja butow - odmowa

pcierpiala Również poproszę o taki wzór: danone1@o2.pl danusia8 Ja też poprosze o taki wzór...:) z góry dziękuje:) bo mam taki sam problem jak my wszyscy. hypek Czy mogę (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

lub umowy zlecenia lub umowy o świadczenie usług, do której zgodnie z Kodeksem cywilnym stosuje się przepisy dotyczące zlecenia, ? współpracy przy wykonywaniu pracy na podstawie umowy (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

lekarskim od 29.11.2016 czy pracodawca może mnie zwolnić? Wypowiedzieć umowę czy rozwiązać umowę o pracę? Proszę o pomoc. Gość87 Dzień dobry, Gość87, wypowiedzieć umowy o (...)

Wypowiedzenie

Wypowiedzenie

zgodne z prawem i jak w takim przypadku postąpić? adrian65 Witam, 5 marca złożyłam wniosek do swojej firmy na ręce szefa o dodatkowy macierzyński, urlop wychowawczy za 2011 i 2012r. (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

-pracy.net w pazdzierniku 2011r przekroczyło mi 10 lat pracy(ze stażem) nie wiedziałm ze staz wlicza mi sie do lat pracy i dokumenty o stazu dostarczylam księgowej w styczniu 2 012 (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

stwierdzono nieprawidłowości w zakresie wymaganego przez prawo potwierdzenia na piśmie rodzaju i warunków umowy o pracę, co oznacza zatrudnianie pracowników bez umowy o (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

wnioskujaca o alimenty postępuje w sposób właściwy i nie narusza zasad współzycia spolecznego- np. dotad nie ukonczyla szkoly, a w chwili jak opisano w poscie ubiega sie o (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

[racodawcy o ciąży. W każdym razie wiele kobiet o tym, że jest w ciązy dowiaduje się ok. 3 miesiąca, tak miała moja koleżanka, cały czas miała krwawienia, myślała, że to (...)

Zwolnienie lekarskie

Zwolnienie lekarskie

lekarskim pracodawca doręczył mi rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia za rzekome niepowiadomienie pracodawcy w ciągu 2 dni o tym ze będę kontynuował zwolnienie (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

mogę. Mnie chodzi o to, czy bez problemu mogę założyć sprawę o alimenty jego rodzicom, czyli dziadkom syna??????? Aditi Hej CO TY MÓWISZ MI O ZA WYSOKICH DOCHODACH ABY OTRZYMAĆ ALIMENTY (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

33 dniu?(zakład zatrudnia ok.50 osób) -i co po skończeniu umowy o pracę,kto wypłaca chorobowe dalej? Bardzo proszę o pomoc.Dziękuje. aga prawo-pracy.net mam pytanie przepracowałem w (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

vat25. co w takiej sytyacji mam zrobić. Prosze o odpowiedz guto Witam, mam pytanie mąż sam był w Holandii, ma fakturę na wynajem lawety, otrzymał w komisie w Holandii nie (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

2009 mineło mi 10 lat pracy w obecnej firmie pracuje od lipca 2009r. ile przysługiwało mi urlopu w roku poprzednim? aga prawo-pracy.net 20 dni U2 prawo-pracy.net w 2009 w (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

temu byłem w PZU, w sprawie w/w polisy posagowej. Dowiedziałem się tam, że saldo mojego konta wynosi troszkę ponad 500 zł. Przy wpłacaniu przez 15 lat po 200 zł. = 36000zł. (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Najwyższego (np. wyrok SN z dnia 4 grudnia 2003 r. PK 72/03 , wyrok z dnia 11 września 2001 r. PKN 633/00) w opinii sądu nabycie prawa do emerytury zostało użyte w Karcie Nauczyciela (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

napisać, że nauka w danym zawodzie trwa 36 miesięcy, zaliczono w tym 30 miesięcy u innego pracodawcy i nie dłużej niż do 01.07.2009r.. lub że nauka trwa 6 miesięcy, ale (...)

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca

mieszkanie, w ktorym obecnie jestem zameldowana. Dzis otrzymalam pismo z zadluzeniem mieszkana za gaz i prad na kwote 2tys euro. jest to zadluzenie mieszkania z ktorego wymeldowalam sie kilka mies temu. (...)

Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

pracodawcy), przy zachowaniu istniejacych stosunków pracy, nastepuje w sposób automatyczny i niezalezny od woli dotychczasowego i nowego pracodawcy w tym znaczeniu, iz nie moga oni, (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

skromną opinią. windykator123 właśnie dzisiaj dostałam liścik o "długu" w Orange od I-J i jutro wysyłam list do prezesa wg Twoich sugestii :-) jestem w 100% pewna, że nie mama żadnego (...)

Wypowiedzenie umowy najmu

Wypowiedzenie umowy najmu

ZAMIESZKUJĘ DALEJ Z TATĄ. DZIECKO RÓWNIEŻ ZGŁOSIŁAM DO OPŁAT. W 2010 ROKU WYMELDOWAŁAM SIĘ OD MAMY WRAZ Z DZIECKIEM.W 2011 ROKU TATA ZŁOŻYŁ WNIOSEK O ZAMELDOWANIE MNIE WRAZ Z DZIECKIEM (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

podane jak na widelcu!!! jak juz robic szum to z glowa!!! eeww prawo-pracy.net eeww w artykule z gazety Gdańskiej było napisane o zabezpieczeniach a raczej o braku zabezpieczeń8-) wczesniej (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty na siebie???? bardzo prosze o pomoc kinamina Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie, czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe o alimenty (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

chodzi o nagrywanie rozmów to w zasadzie jest to w tym przypadku dopuszczalne na podstawie art 159 ust 2 PT, bo zakaz nagrywania komunikatu przeidziany w tym artykule nie dotyczy nadawcy (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

pisemnie/ o zamiarze skierowania sprawy do Sądu . Najlepiej na obecnym etapie udać się do Rzecznika Praw Konsumentów/ jest w każdym Starostwie/ i poprosić o pomoc w tej sprawie. (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

mają wynosic progi podatkowe na 2013 rok? klikuś Na ten rok progi podatkowe pozostają bez zmian? monika54 Nie wiem nic o żadnych zmianach w tym temacie. judyta45 Skala podatkowa 2013 Do 85.528 (...)

Świadectwo pracy - nowelizacja 21 marca 2011

Świadectwo pracy - nowelizacja 21 marca 2011

Świadectwo pracy - nowelizacja 21 marca 2011 Dnia 21 marca 2011 r. wejdzie w życie nowelizacja ustawy ? Kodeks Pracy (Dz. U. z 2011 r. Nr 36, poz. 181, dalej ?nowelizacja?), (...)

Pozew do Sądu Pracy

Pozew do Sądu Pracy

-pracy.net [cytat] prosze o wzór pozwu do sadu pracy w sprawie nie wyplacenia naleznosci za prace [/cytat] DEJZII prosze o wzór pozwu do sadu pracy w sprawie nie wyplacenia (...)

1

2

3

4

5

...

20