wzór oświadczenia o wspólnym opodatkowaniu z małżonkiem 2018 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

pozew o alimenty too on mnie wyrzuci z domu,nie wiem jak to zrobić jak najdelikatniej.Boję się o zdrowie mamy, gdyby trzeba było iść do sądu, ma problemy z sercem (stan przed (...)

Darowizna

Darowizna

obawiam się ze jedna z nich po śmierci rodzicow mogla by starac się o jego czesc bądź o splate swojej części, czy ma do tego prawo skoro mieszkanie zostało przepisane mnie??? proszę (...)

CZY JEST TO MOŻLIWE....

CZY JEST TO MOŻLIWE....

wystąpić z takim żądaniem tylko w wypadku, gdy ich spadkodawca wytoczył powództwo o unieważnienie małżeństwa albo o rozwód. 3. Przy ocenie, w jakim stopniu każdy z małżonków (...)

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

.) Art. 7 ustawy z dnia 16 listopada 2006 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o zmianie niektórych innych ustaw (Dz.U. Nr 217, poz. 1588 z 2006 r.) (...)

widzenia z dzieckiem

widzenia z dzieckiem

wzoru wniosku z góry dziękuję :) platytnka81 Oczywiście wyśle wam coś na ten temat. madziula133 Dzięki bardzo :) platytnka81 Witam. Bardzo prosze o jakiś wzór pozwu o ustalenie (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

momencie poddał się ale kiedy mnie poznał zaczęlismy walczyć o jego córeczke. Wprawdzie jego żona cały czas napiera na nas ale walro walczyć o swoje.Złożył pozew o rozwód a później (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

biurach doradztwa prawnego. Nie piszę o tym bo sam prowadzę takie biuro (www.prawoparagraf.pl), lecz z tego powodu, że wielu ludzi przychodzi do nas z podobnymi problemami z już (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

informacji o potrzebnych dokumentach do zawarcia związku małżeńskiego za granicą. Mówię szczerze, że największy kłopot mam z własną rodziną, bo nie akceptują mojego związku z (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

auta w Polsce. mrozowskim Bede próbował skontaktować sie jeszcze z tym brudasem. I mam jeszcze jedną prośbe czy ma ktoś wzór takiego rachunku niemieckiego?? prosiłbym o wzór (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

wniosek. CZy jest możliwe abym zasądzenie alimentów (ich podwyższenie) odbyło sie bez mojego udziału. tzn. nie otrzymałem żadnego zawiadomienia z sądu. O ich podwyższeniu dowiedziałem się (...)

kontrakt managerski

kontrakt managerski

zmienić w swoim życiu jak np. pracodawcę i walczyć o swoje to sprawa wygląda tak: 1. Oświadczenie dotyczące rezygnacji z roszczeń o wynagrodzenie z tytułu godzin nadliczbowych (...)

A co z dziecmi partnera z innego zwiazkudrogie drugie zony konkubiny ..i inne jakby was nie nazywac

A co z dziecmi partnera z innego zwiazkudrogie drugie zony konkubiny ..i inne jakby was nie nazywac

drugie święta i miesiąc wakacji.Jakby co druga z Was "mądrych pań i biednych samotnych matek" zobaczyła jak biedne jest to dziecko syna,który przyjeżdża do nas w potarganych butach,skarpetkach,czy

Podział majątku

Podział majątku

mężem jesteśmy włścicielami mieszkania?z góry dziękuję za pomoc hanka00 witam Mam pewne pytanie chcę zlożyć pozew o rozwód i chciałam sie zapytać jak wyglada sprawa z (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

alimentów. A co z dziadkami? Ola Olu Dokładnie złożyłam zawiadomienie o przestępstwie z wnioskiem o ukaranie. W zawiadomieniu chodziło o alimenty i oszustwo. Dziadek ma (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

65 alimenty.pl Wnieś te sprawę jak najszybciej - to jest sprawa z powóctwa cywilnego. Napisz też wniosek o zwolnienie z kosztów postepowania - dokumentując tym - że komornik siedzi ci (...)

Odrzucenie spadku a dom

Odrzucenie spadku a dom

po zmarłym dziedziczą jego dzieci wraz z małżonkiem (o ile w chwili śmierci pozostawali w związku małżeńskim a nie była orzeczona separacja itd). W sytuacji gdy zmarły był rozwiedziony (...)

Rozwód

Rozwód

zameldowania lub ostatniego zamieszkania. Jeżeli chodzi o kontakt z dzieckiem no to trzeba wnieść razem z pozwem o rozwód wniosek o ustalenie kontaktów z dzieckiem. (...)

Podział majątku po ustaniu wspólnoty majątkowej

Podział majątku po ustaniu wspólnoty majątkowej

należy to zrobić tak, że odjąć stan z kwietnia 2018 od stanu z września 2017 i to podać jako wartość majątku wspólnego? Proszę o pomoc w tej sprawie, ewentualnie o (...)

Uznałem dziecko ale nie jestem pewny czy jest moje....

Uznałem dziecko ale nie jestem pewny czy jest moje....

?proszę o radę Monika alimenty.pl witam wszystkich.przez 10 lat byłem oszukiwany-wrobiony w dziecko.po rozwodzie z winy żony zabroniła mi kontaktowac się z dzieckiem i wyrzuciła z (...)

oświadczenie o wyborze formy opodatkowania wzór 2011

oświadczenie o wyborze formy opodatkowania wzór 2011

oświadczenie o wyborze formy opodatkowania wzór 2011 Witam Mam puytanie jak wyglada wzór oświadczenia o wyborze formy opodatkowania?Gdzie taki wzór odszukam?Z (...)

Czy dzieci powinny płacić za separacje rodziców ?

Czy dzieci powinny płacić za separacje rodziców ?

Czy dzieci powinny płacić za separacje rodziców ? Mamy sytuacje kiedy matka wyprowadza się z dziećmi do innego mieszkania. W pozwie o separacje jako osoba bezrobotna prosi o zwolnienie (...)

Zmiana warunków umowy

Zmiana warunków umowy

Pytanie brzmi, dlaczego muszę wypowiadać a nie odstąpić od umowy z powodu zmiany warunków przez drugą stronę? pyrda Czy uważasz za właściwe i zgodne z przepisami, że Regulamin przewiduje (...)

Problemowy współwłaściciel

Problemowy współwłaściciel

. Problem polega na tym, iż jeden z właścicieli zajmuje uważam większą część niż to wynika z oświadczenia tzn. na podwórku wspólnym doszły wiaty itp. oraz z wiaty (...)

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

,jeśli tej pani dobrze z z oczu patrzy aaaaażżżżżżżżż 350 zł (co stanowi 80 proc z wyżej wymienionej kwoty - 433zł (346.40)) dokładnie 80% - czyli sędzia jest baaaardzo łaskawy (...)

zyski z wynajmu a wspólnota majątkowa

zyski z wynajmu a wspólnota majątkowa

zyski z wynajmu a wspólnota majątkowa zyskami z najmu mieszkania które odziedziczyło tylko jedno z małżonków są dobrem wspólnym czy tylko osoby do której należy mieszkanie? (...)

przedawnienie zobowiązań wynikających z umowy

przedawnienie zobowiązań wynikających z umowy

przedawnienie zobowiązań wynikających z umowy ,Witam, W grudniu 2006r. moja siostra otrzymała dotację z PUP na rozpoczęcie DG. Firmę prowadziła ponad dwa lata,później zjadł ją duży ZUS. (...)

Waloryzacja polisy PZU

Waloryzacja polisy PZU

z PZU ? Jakies gotowe wnioski czy cos prosze o kontak norbert.nabierzynski@gmail.com jkl Bardzo proszę o pomoc w napisaniu pozwu do sądu o wypłatę z polisy posagowej.Będę (...)

Testament

Testament

babci?,czy mam składać jakiś wniosek o sprostowanie tego imiona?Czy Sad sam zadecyduje o tym?Zawiniły urzędy od samego początku i poszło to tak dalej i z Teodory zrobiono Teodozję Bardzo (...)

Problem z ryczałtem i skarbówką.

Problem z ryczałtem i skarbówką.

podzielone i przypisane po równo mężowi i żonie. jobi bez oświadczenia o wyborze ryczałtu za najem zapłacisz karę najpierw trzeba iść do US i wyjaśnić problem ir Drodzy państwo w (...)

Wydziedziczenie

Wydziedziczenie

sie sprowokowana przez niego klutnia, wyzywa mnie ikaze mi opuscic mieszkanie. Co moge z tym zrobic?? prosze o porade lub wskazowki. Camba Witam ,mam taka sytuację Matka z Ojcem od wielu (...)

1

2