wzór oświadczenia art Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

zlecenie. Jednak jak podkreśliłem obawiam sie o alimenty, czy dalej będą mi przysługiwać. Pozdrawiam i serdecznie proszę o pomoc art alimenty.pl Pomóżcie mi prosze!! Mam 19 lat jestem uczennicą (...)

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

. Przepisy nie przewidują przy tym formy tego oświadczenia (nie został ustalony wzór formularza). Podatnik może zawiadomić urząd skarbowy o spełnieniu warunków ulgi w samodzielnie napisanym (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

przesłać wzór takiej skargi to będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam mój e-mail: zuzia811@tlen.pl zuzia Witam, jeśli ktoś może mi przesłać wzór taskiej skargi będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam (...)

Darowizna

Darowizna

termin 6-miesięczny na złożenie oświadczenia. Brak oświadczenia spadkobiercy w powyższym terminie jest z zasady jednoznaczny z prostym przyjęciem spadku (tj. bez ograniczenia odpowiedzialności (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

w oparciu o art.3581par.8 kodeksu cywilnego. powodzenia gamzi jak macie moze jakiś wzór na obliczenie jaką kwote powinnienem dostac to prosze o odpowiedz na szerszen2000@tlen.pl , okrtes

zniewaga na portalu społecznościowym

zniewaga na portalu społecznościowym

1209 W takim razie mam bezpośrednio iść do sądu? W jaki sposób sporządzić takie pismo - są może w Internecie jakieś wzory? matylda01 Znalazłam już wzór pisma - wiem, że sprawy tego typu kieruje (...)

Unieważnienie uznania dziecka

Unieważnienie uznania dziecka

złożeniu oświadczenia. Art. 86. § 1. Jeżeli błąd wywołała druga strona podstępnie, uchylenie się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu może nastąpić (...)

Służebność

Służebność

poprzedniego ? art. 222 § 2 k.c. - roszczenie negatoryjne. Należy pamiętać, że możliwe jest w postępowaniu wytoczonym przez Panią na podstawie art. 151 k.c. (jak również art. 222 (...)

umowa o podział majątku bez notariusza

umowa o podział majątku bez notariusza

powiedział, że nie trzeba iść z tym do niego, powiedział co ma być na takiej umowie ale zapomnieliśmy, ma ktoś wzór takiej umowy? WItam, nie ma takiej możliwości, byś umowę spisał bez notariusza, (...)

kontrakt managerski

kontrakt managerski

nie stać zgodziłem się. Czy po podpisaniu takiego oświadczenia moje szanse na wygranie ewentualnej sprawy zniknęły???? To po pierwsze, po drugie musiałem podpisać kontrakt managerski

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

starego ojca bo nie miał pieniędzy na opał a co dopiero na kosztowną walkę w Sadach . Synuś wzór , jego mamusia też . Tak się dzisiaj ustawiają pasożyty . Siwy100 alimenty.pl Dobry tatusiu utrzymaj (...)

Testament

Testament

mamy na wystąpienie do sądu z pozwem o zachowek. pozdrawiam jurystka2 jurystka2 polecam ci stronę lexshop możesz kupić wzór pisma :) wiktornowak Na pewno cenna w tym temacie może okazać się pomoc

poradzcie co robic!!!

poradzcie co robic!!!

od adresata oświadczenia woli czy osoby trzeciej. Uchylenie się od skutków oświadczenia woli Złożenie oświadczenia woli pod wpływem błędu, podstępu lub groźby nie powoduje, że (...)

Sprawa o znieslawienie ?

Sprawa o znieslawienie ?

/Prosze o pomoc zosia prawo-cywilne.net Bardzo pilnie potrzebuje wzór pozwu do sądu o zniesławienie, niestety nie mam pojęcia jak go napisać. Z góry dziękuje Asia prawo-cywilne.net Proszę o pomoc (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

art. 230 k.c.). Jak wspomniałam, jest to bieżąca Uchwała, do której nie dodano jeszcze uzasadnienia. Jak sądzicie, czy poniesie ona pejoratywne skutki dla właścicieli nieruchomości ubiegających (...)

oświadczenie o wyborze formy opodatkowania wzór 2011

oświadczenie o wyborze formy opodatkowania wzór 2011

oświadczenie o wyborze formy opodatkowania wzór 2011 Witam Mam puytanie jak wyglada wzór oświadczenia o wyborze formy opodatkowania?Gdzie taki wzór odszukam?Z góry dziękuję

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

auta w Polsce. mrozowskim Bede próbował skontaktować sie jeszcze z tym brudasem. I mam jeszcze jedną prośbe czy ma ktoś wzór takiego rachunku niemieckiego?? prosiłbym o wzór moze pojade do (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

konca nie rozumiem jak jest z tym art 64 kkw, zgadzamy sie co do tego że gdyby w art. 64 mialyby byc wpisane równiez srodki karne to by tam byly, my w grunice rzeczy rozmawiamy o niewykonanych

pisemne oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia o woli sprzedaży

pisemne oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia o woli sprzedaży

pisemne oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia o woli sprzedaży Witam. Czy istnieje jakiś wzór pisemnego oświadczenia o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia (...)

Pobieraczek - wezwanie do zapłaty i niekompletne dane. Pomocy!!!

Pobieraczek - wezwanie do zapłaty i niekompletne dane. Pomocy!!!

z art. 88 § 2 kodeksu cywilnego uprawnienie do uchylenia się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu wygasa z upływem roku od jego wykrycia. Jeżeli przedsiębiorca, (...)

Uznałem dziecko ale nie jestem pewny czy jest moje....

Uznałem dziecko ale nie jestem pewny czy jest moje....

. pozdrawiam aneta2704 alimenty.pl cykl to nie jest stały wzór płodności kazdej kobiety. Owulacja może przesunąć się w czasie przez choroby, stres etc. Własnie przez taki ciemnogród notuje się (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

. na podstawie art. 509-518 k.c. (dz.U. nr 16 z dnia 16 maja poz 93) oraz że codziennie dług przyrasta o kwotę odsetek art. 481 par.1. Czy trzy lata mijają od rozwiązania umowy z Plus czy od kiedy (...)

Art. 258 KK

Art. 258 KK

, otrzymałem wezwanie już w charakterze podejrzanego o przestępstwo z art. 258 par. 1-3 KK, dot. Udziału w zorganizowanej grupie lub związku przestępczym. Przyznam, że jak to zobaczyłem to nogi (...)

3 kazusy z prawa cywilnego - same problemy

3 kazusy z prawa cywilnego - same problemy

się na domniemanie z art 341 kc z którego wynika, że posiadanie jest zgodne ze stanem prawnym (ergo, że posiadacz jest właścicielem) ?

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

m.in. że zakres świadczen alimentacyjnych zależy od możliwości zarobkowych zobowiazanego (czyli ciebie). Jednakże w mysl Art 136 KRiO "Jezeli w ciagu ostatnich trzech lat przed sadowym dochodzeniem

Nauczka na przyszłość po szkodzie

Nauczka na przyszłość po szkodzie

. misuchatek alimenty.pl może zrobić test DNA Art. 80. [Wada oświadczenia woli] § 1. Mężczyzna, który dziecko uznał, może w ciągu roku od daty uznania żądać jego unieważnienia z powodu (...)

Odmowa w wydaniu zaświadczenia VAT 25 US

Odmowa w wydaniu zaświadczenia VAT 25 US

przez urzędników. Te oświadczenia mają jedynie na celu zebranie informacji, które urzędom posłużą do wydania odmownej decyzji na podstawie wymyślanych wątpliwości. Oświadczenia można (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

sąd przepis prawny dzięki któremu skutecznie utrącają one wszelkie sprawy z zakresu skarg na czynności komornika w dziedzinie egzekucji zobowiązań alimentacyjnych: Art. 7674. KPC - Kodeks

Podział majątku

Podział majątku

małżonków.   Co do zasady uznaje się, że udziały małżonków w majątku wspólnym są równe. Art. 567 k.p.c. dopuszcza możliwość ustalenia nierównych udziałów, (...)

jak umotywować podanie o zapomogę z funduszu socjalnego?

jak umotywować podanie o zapomogę z funduszu socjalnego?

dochodach, oświadczenia o zatrudnieniu, rachunki za utrzymanie mieszkania itp.). Zakończenie: Wyraź podziękowanie za rozpatrzenie wniosku. Podpisz się. Z poważaniem, [Twoje Imię i Nazwisko] [Podpis