wzory do korekty z pitu 2008 za darmo Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

Mam pytanie jak to jest z urlopem wychowawczym jeżeli umowę o prace miałam przedłużoną do porodu obecnie jestem na urlopie macierzyńskim do końca roku 2008 . Czy w związku (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

rownie dobrze mozesz oddac do domu dziecka..czasami cie bedzie widywalo..pozdro kari alimenty.pl do kari i justl4983 fajne z was kobitki ..... ale jak mam ja dopasc z tym komornikiem!?!? (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

wymianie mail'i z tą firmą postanowiliśmy nie płacić nienależnych faktur. Za część z nich (grudzień 2012) dostaliśmy korekty. Za te ze stycznia 2013 nie. Późniejszych (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

zarejestrowalam sie do zdrowotnej.skladam do zusu co miesiac deklaracje z kodem 051000 i oplacam tylko zdrowotną.Po macierzynskim w terminie do 7 dni wyrejestruje sie ze skladki zdrowotnej (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

, czemu tak się dzieje. Ten materiał nadaje się do programu Państwo w Państwie i na skargę do ETS w połączeni z informacją do mediów. Jedyną drogą do zmiany tego stanu (...)

Korekta PITu

Korekta PITu

Korekta PITu Witam. Po rozliczeniu PIT za ok 2008 wpłaciłem do US 2 tyś. zł, Czy można złożyć teraz jeszcze raz ten PIT w formie korekty i zaznaczyć że przekazałem (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

dłużników do słowa podczas rozmowy, - stosowanie gróźb (np. nie ma Pan/i z nami szans, wykończymy Pana/ią) - wprowadzanie w błąd co do wysokości zadłużenia, - wprowadzanie w (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

dorota.sengotta Ja mam podobnie jak wieszając z was z tym ze ja jeszcze mieszkam u rodziców i mam dług w wysokości 2430 zl z Orange za internet. dzwoniła babka najpierw do (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

''cudnych informatyków '' to zrobią z ciebie idiotkę !!!!! Musimy cos postanowić :);)bo dalej tak nie można .Mam jeszcze pytanie co z dziewczynami z łodzi?czy faktycznie przez email,który (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawa nowy mąż jest obcy dla dziecka i nie ma wobec niego żadnych obowiązków, to żart. Spójrzmy z innej strony. Z zarobków ojca tego dziecka, należy odliczyć alimenty, wraz z wiekiem (...)

alimenty a zatajanie dochodow!pomocy

alimenty a zatajanie dochodow!pomocy

prawo matki do dziecka i ojca do dziecka to jest stosunek 1:10,oczywiscie 10 dla matki a jeden dla ojca.smutne,ale kazdy ma swoje troski i problemy.Tylko co czuje taka matka do dzieci i co (...)

Pozew rozwodowy - wzór...

Pozew rozwodowy - wzór...

kino z laska, poł godziny z prostytutka albo pare wodek i wtedy to nie jest za dużo czemu tak trudno to zrozumiec prawnik wzor pozwu rozwodowego ela alimenty.pl czesc ayuogyufo8 alimenty.pl (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

! Popatrzcie co sie z Wami dzieje do czego zmierzacie i opamietajcie sie na BOGA ! Prosze bo co bedzie z nami za 20 lat lub z naszymi kochanymi dziecmi jeszcze pozniej ! Swiat (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

nawt x3... im mniejszy metraż tym mniejszy czynsz... lub... idź do opieki społecznej.. porozmawiaj...wytłumacz sytuację.... zapytaj o starszą Panią do opieki w zamian za lokum... kiedyś (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

to zrobiłeś i czy było ciężko. Mój mąż ma dziecko z pierwszego związku i bardzo by chciał,żeby córka zamieszkała z nami,ale obawia się iść z tym do sądu,bo tam same (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

zobowiązanie jest z 1998r. a więc sprzed 18 lat, z groźba skierowania sprawy na drogę sadową w razie nie zapłacenia w terminie 10 dni. Idę z tym do prokuratury.Wcześniej do (...)

umowa najmu

umowa najmu

uregulowania wszelkich należności z tytułu zaległego czynszu niestety nie wywiązała się pani z tego obowiązku w związku z tym w rozmowie telefonicznej oświadczyłam pani ze rozwiązuję (...)

Nowe ciuchy matki za alimenty na dziecko

Nowe ciuchy matki za alimenty na dziecko

sprawę sądową na której za pare dni zapadnie wyrok, napiszę ci jeszce za co za :włamanie się na naszą posesje po pijanemu wybiciu szyb w autach i usiłowanie podpalenia domku letniskowego (...)

pozew o rozwod - uzasadnienie

pozew o rozwod - uzasadnienie

zobaczy ze rozwod i tak bedzie. ja to wiem z wlasnego doswiadczenia. idz do prawnika. np do legaleo kakana co mam zrobic jak pisze uzasadnienie do rozwodu mam napisac swije cale zycie (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

przeslany do Koln) gdzie pracowal na kolei i zostal przeniesiony do Grudziadza w 1912 roku. W 1913 roku w grudziadzu urodzil sie moj ojciec. Grudziadz w 1913 roku nalezal do niemiec, jednak (...)

czy dochod za miesiac grudzien bedzie liczyl sie do pitu 2007 czy 2008?

czy dochod za miesiac grudzien bedzie liczyl sie do pitu 2007 czy 2008?

czy dochod za miesiac grudzien bedzie liczyl sie do pitu 2007 czy 2008? czy dochod za miesiac grudzien bedzie liczyl sie do pitu 2007 czy 2008?dochod ten liczyl (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

niezgłoszeniu osób świadczących pracę do ubezpieczenia społecznego. Do inspektoratu ZUS skieruj pismo informujące o niezgłoszeniu przez pracodawcę osób do ubezpieczenia społecznego (...)

Gotowe pozwy rozwodowe - wzory

Gotowe pozwy rozwodowe - wzory

od 4-lat mamy zasądzoną separacje, mamy pełnoletnią córke,od 4-lat jestem z nową partnerką i mam z nią dzieci z gory dziękuje mirek alimenty.pl witam proszę o pomoc i wzór pozwu (...)

Jaki fundusz emerytalny???

Jaki fundusz emerytalny???

wplywaja!!!chyba ze nalezy Pan do tego "jednego" procenta ludzi ktorzy na bierzaco obliczja sobieile powinno wplynac na ich konto emerytalne OFE z ich wyplaty :) czyli 7,3% z pensji BRUTTO (...)

VAT-25

VAT-25

przedstawionym stanie faktycznym. Stronie przysługuje prawo do wniesienia skargi na niniejszą interpretację przepisów prawa podatkowego z powodu jej niezgodności z prawem. Zgodnie z (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

, wyrozumiała a zarazem na sprawie sądowej konkretna i nie daje się zwieść! Mirra Korzystałam z usług prawniczych Pawła Maciążka z Warszawy. NIE POLECAM... Udawał że jest moim prawnikiem,doradzał (...)

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

opini .Mąż wyjechał do Uk ,po roku Ja z córką przyjechałam do niego.Ja poszłam do pracy, córka do szkoły i tak zyliśmy przez 3 lata. Potem miedzy nami zaczeło sie (...)

PIT

PIT

wniosków o braku pitu bo ma pani czas do rozliczenie do końca kwietnia, ale rozumiem pani żal dopracodawcy. elpasonaso Z tym pracodawcą nie potrafię się w żaden sposób (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

urlopu . (rose) - Do stażu emerytalnego - tak. Do stażu urlopowego - nie. bebe czy pobieranie zasiłku dla bezrobotnych wlicza sie do lat pracy a następnie do urlopu sadas czy w (...)

1

2

3

4

5

...

21