Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak długo w BIK30 Czerwca 2004

  skontaktowac sie z nami wiecej o lukenloaninvestmentplc@gmail.com. Dajemy pozyczki z oprocentowaniem na poziomie 3%, a nasz serwis jest szybki. Skontaktuj sie z nami dzis i otrzymac (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  to wszystko wyglądało. ja dopiero zaczynam. Mój adres beata.wawryla@interia.pl odezwij się proszę beata Jestem 4 lata po rozwodzie cywilnym jak sie zabrac do uniewaznienia koscielnego prosze o (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego chciałabym złożyc (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?20 Maja 2004

  Sprawa jest tego typu - kredyt był wzięty w 98 roku, poczatkowo był spłacany regularnie potem nastapiły problemy. Kwota kredytu 3400. Spłacone 1500 kapitału. miałbyć spłacony do 2000 roku lecz nie (...)

 • Znowu Kruk!!7 Lipca 2005

  Moja sytuacja wygląda następująco: przeszło 3 lata temu PTK Centertel rozwiązała ze mną umowę za niezapłacony rachunek naliczając mi karę umowną 1500zł (2 tel). Od jakiegoś czasu mam pocztówki od (...)

 • KOMORNIK23 Kwietnia 2008

  Witam.Zwracam się z prośbą o sposób postępowania w następującej sprawie;W 1996 roku przyszedł na świat mój syn,bardzo szybko rozwiązaliśmy związek z żoną.Pieniążki na alimenty (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  widac krisskoscian niema co sie bac oni tylko strasza a z tego co wiem to w sadzie jesze z nikim nie byli to sa ludzie wulgarni i tylko sie nauczyli straszyc ale zycie tez kiedyś się o nich (...)

 • Zaległe alimenty. Pilnie szukam pomocy .19 Stycznia 2011

  zostal odebrany, kwietniowy przelew odebrala. Jednoczesnie pod koniec kwietnia maja pensje zajal komornik z powodu rzekomego nieplacenia aliemntow za meisiace marzec i kwiecien. Wizyta u komornika nic nie (...)

 • Sprawa o znieslawienie ?26 Lipca 2002

  o ich przedstawienie. Nie bez znaczenia pozostaje tez fakt, ze zostawia Pan bez odpowiedzi moje pytanie dlaczego Pan nie zlozyl propozycji przeslania paczki z mozliwoscia sprawdzenia przy odbiorze (...)

 • Reklamacja butow - odmowa13 Maja 2008

  dostalam list polecony informujacy mnie o odmowie. Zadzwonilam do sklepu z zaptaniem co jest powodem odrzucenia reklamacji i uslyszalam ze buty zostaly "zniszczone wrecz zdewastowane" (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane