Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  biskupi odpowiedział przecząco na nieważność małżeństwa. Muszę napisać odwołanie do 2 instancji, szukam jakiejś porady jak to napisać. Lusi Witam. Moj narzeczony takze stara sie o uniewznienie, (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. ALE PONOC TRZEBA PRZEPRACOWAC 6 MIESIECY,URLOP MACIERZYNSKI (...)

 • Sprawa o znieslawienie ?26 Lipca 2002

  150 km od miejsca zamieszkania wiec mieszkam w internacie pokoj mialem ze wspolokatorem ktory oskarzyl mnie o kradziez pieniedzy zrobil ze mnie poprostu ''dziada'' i ''szmaciaza'' zglosilem ten fakt na zandarmerie (...)

 • Gotowe pozwy rozwodowe - wzory23 Czerwca 2008

  www.dokumenty.e-prawnik.pl Tutaj znajdziecie gotowe wzory pozwód rozwodowych, o alimenty, o separację i wszystko co związane z rozwodem. PROSZE O POMOC WSPRAWIE ROZWODU SARA JEZIORSKA alimenty.pl Proszę o (...)

 • Pozew do Sądu Pracy7 Września 2002

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec ile powinno trwac rozpatrywanie (...)

 • Wzór podania o separację11 Czerwca 2001

  Poszukuję wzoru podania do sądu o ustalenie separacji (era2001) Kraków, dnia ....................................... Do Sądu Okręgowego w Krakowie Wydział I Cywilny Wnioskodawcy: Wojciech (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  nie zapłacę to wniosą sprawę do sądu. I teraz stoję przed dylematem co robić? Jestem z Wrocławia wiec jeżeli będę miasiał jechać na sprawę sądową pewnie do Piły lub Warszawy (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  musi byc. jak nie wycieczka firmowa, to wieczne wyjazdy na szkolenia lub tez wyjazdy z klientami. wraca do domu 1-2 po skonczeniu pracy. siada przed telewizorem i seriale do wieczora (...)

 • Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?27 Stycznia 2004

  uświadomiła a bylam w 8 miesiącu ciąży.NIe będe wspominać ze byla to ciaza zagrozona itd.Mój małzonek nie mógl wybrac zostac ze mną czy isc do tej drugiej.Myślalam ze dzieki temu ze urodził (...)

 • Alimenty na pełnoletnie dziecko28 Lutego 2002

  kontaktu , ponieważ mnie unika.Dodam , że raz prosiłem poświadczenie nauki od niej ze szkoły i nie otrzymałem.Alimenty płacę nadal i regularnie.na adres matki.Proszę o pomoc-do kiedy muszę płacić (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane