Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Polska Telefonia Cyfrowa- komornik14 Grudnia 2009

  Witam serdecznie. Mam następujący problem. Przez 2 ostatnie lata przebywałam za granicą i nie opłacałam rachunków za mój telefon komórkowy. W dniu dzisiejszym otrzymałam listem poleconym pismo od komornika (...)

 • plus7 Września 2009

  Witam serdecznie. Mam małe pytanie odnośnie nieszczęsnego PLUSA. Otóż ok w 2005 roku zerwali ze mną umowę w Mixie i oczywiście wyrzuciłam już wszystko co było z tym związane, ale zaraz po zerwaniu umowy (...)

 • bede walczyc21 Lipca 2004

  6 tat temu gdy skończyłem 21 lat w wieku 17 tat moja zona urodziła syna . Zycie układało sie nam dosc dobrze wynajelismy mieszkanie,pokoj+kuchnia w prywatnej kamienicy i zaczelismy wspólne mieszkac gdyz ojciec (...)

 • Absurd z mandatem15 Grudnia 2012

  Witam, Zacznę może od szkicowego przedstawienia sprawy. Rok temu pracowałam w jednej firmie. Mój szef jadąc na spotkanie z klientem został "złapany na fotoradar" w Tarczynie. Przyszedł mandat (...)

 • KREDYT HIPOTECZNY A ROZWÓD? ON CHCE ZAPRZEPAŚCIC TO MIESZKANIE!!!8 Czerwca 2004

  WITAM! Mąż złozył podanie o rozwod, czekamy na sprawę. Mamy mieszkanie hipoteczne - współwłasnosć. Do całkowitej spłaty pozostało 7 lat. Raty są wysokie!!! Mnie na (...)

 • POMOCY!!! jak napisac podanie o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolnosci..30 Września 2004

  POMOCY !!! potrzebuje napisac pismo o odroczenie wyroku a niewiem jak !!! Potrzebuje napisac pismo o odroczenie wykonania wyroku a niewiem jak... 4 lata temu zostalem skazany na (...)

 • Sponsoring, a sport.12 Maja 2003

  Jak napisać podanie o sponsorowanie zawodnika w zawodach sportowych? (Max) Nastąpiło chyba pomieszanie pojęć: podanie mozna napisac o dofinansowanie, sponsoring opiera (...)

 • Jak rozłożyć grzywne na raty23 Kwietnia 2011

  Prosze o pomoc do kogo skierować pismo aby grzywne rozłożyli mi na raty jak to napisać

 • konsekwencje prawne za niezapłacony mandat21 Maja 2010

  Witam, niedawno dostałem mandat za przekroczenie prędkości w wysokości 300 zł. Niestety nie mam pieniędzy na spłatę - studiuję i nie mam żadnej własności. Napisałem podanie o zmniejszenie (...)

 • znieslawienie w miejscu pracy2 Listopada 2009

  witam wszystkich mam problem prowadzę swoją działalnośc gospodarczą typu butik w galerii handlowej i przychodzi do mnie mój brat cioteczny i ubliża mi w postaci wyzwisk (taka sytuacja miała miejsce już (...)

< >

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane