Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • chciałbym spłacić ale nie mam z czego - co mi grozi ?18 Lutego 2005

  zarobiłem 8 tys zł na wysypisku smieci - skarbowy naliczył mi 'karę' w wysokości 80 tyś za za niezgłoszenie działalności/ osiemdziesiat tysiecy / obecnie pracuje i zarabiam 840 zł - utrzymuję zone (...)

 • MANDAT proszę o pomoc !!15 Stycznia 2006

  Witam dziś otrzymałam mandat za parkowanie na parkingu przeznaczonym do mieszkanców osiedla gdyz warunki atmosferyczne nie pozwoliły na to zebym zaparkoewala na miejscy dozwolonym (nieodśnieżone (...)

 • mik !!!!!!!!!!! dług idea - windykacja kruk12 Sierpnia 2004

  A czy jest to pewne w każdym przypadku ???? A czy... nie powinna Firma Kruk przysyłać listów poleconych ????? Przecież nie wiadomo kto ten list dostał a dzwoniąc tam i podając się za np brata xx powiedzą (...)

 • Jak napisać podanie o widzenie?28 Maja 2010

  Witam Mój chłopak jest w więzieniu, jak na razie raz się z nim widziałam. Chcę jeszcze raz a le muszę to zgłosić do sądu. Nie wiem tylko jak to dokładnie wygląda, co napisać (...)

 • Grzywna-jak rozłozyć na raty??????8 Października 2005

  Otrzymałam wezwanie do zapłaty grzywna 1500zł w ciągu 30 dni od 30.09.2005 licząc. Nie mam takiej kwoty aby wpłacić jednorazowo.Słyszałam że można wystąpić do sądu o rozłożenie na (...)

 • Mandat, przyznanie się do winy i rozprawa.13 Października 2013

  Witam. Trzy tygodnie po powrocie z wakacji (na Mazurach), zostałem wezwany na komisariat policji w miejscu zamieszkania. Na komisariacie okazało się, że został nałożony na mnie (...)

 • jak się liczy przedawnienie?5 Stycznia 2007

  Art. 554. Roszczenia z tytułu sprzedaży dokonanej w zakresie działalności przedsiębiorstwa sprzedawcy, roszczenia rzemieślników z takiego tytułu oraz roszczenia prowadzących gospodarstwa rolne z tytułu (...)

 • podział majątku- spłata6 Stycznia 2014

  Witam. Aktualnie mieszkam z dorosłą córką w 42,5m mieszkaniu w bloku. Jestem po sprawie o podział majątku. Wyrokiem Sądu mam do spłacenia mojego byłego męża 115tyś w ciągu 3 lat- są to II raty (...)

 • Czy dowód osobisty muszę mieć zawsze przy sobie?18 Lipca 2005

  Czy mogą mnie spotkać jakieś konsekwencje, jeśli nie będę miał przy sobie dowodu osobistego a np. zażyczy go sobie policja? Czy wystarczy nosić przy sobie prawo jazdy? Nikt nie może Cię zmusić do noszenia (...)

 • Pomoc dla ojca........4 Września 2002

  Pardzo panstwa prosze o przyslanie lub podanie mi strony internetowej z wzorem wniosku sadowego o ustalenie widywania sie z dzieckiem Z góry pragne podziekowac panstwu. (oginus) Nie ma takiego (...)

< >

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane