Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • mik !!!!!!!!!!! dług idea - windykacja kruk12 Sierpnia 2004

  A czy jest to pewne w każdym przypadku ???? A czy... nie powinna Firma Kruk przysyłać listów poleconych ????? Przecież nie wiadomo kto ten list dostał a dzwoniąc tam i podając się za np brata xx powiedzą (...)

 • podział majątku- spłata6 Stycznia 2014

  Witam. Aktualnie mieszkam z dorosłą córką w 42,5m mieszkaniu w bloku. Jestem po sprawie o podział majątku. Wyrokiem Sądu mam do spłacenia mojego byłego męża 115tyś w ciągu 3 lat- są to II raty (...)

 • Fotoradar - odmowa przyjęcia mandatu, gdzie rozprawa?17 Maja 2012

  Witam Dostałem "pocztówkę z majówki". Jednak zdjęcie jest z rodzaju tych, które wszędzie na internecie są opisywane jako nieważne, nie podlegające rozpatrzeniu itp. Mianowicie, fota gdy kogoś wyprzedzam (...)

 • MANDAT proszę o pomoc !!15 Stycznia 2006

  Witam dziś otrzymałam mandat za parkowanie na parkingu przeznaczonym do mieszkanców osiedla gdyz warunki atmosferyczne nie pozwoliły na to zebym zaparkoewala na miejscy dozwolonym (nieodśnieżone (...)

 • Pomoc dla ojca........4 Września 2002

  Pardzo panstwa prosze o przyslanie lub podanie mi strony internetowej z wzorem wniosku sadowego o ustalenie widywania sie z dzieckiem Z góry pragne podziekowac panstwu. (oginus) Nie ma takiego (...)

 • Mandat, przyznanie się do winy i rozprawa.13 Października 2013

  Witam. Trzy tygodnie po powrocie z wakacji (na Mazurach), zostałem wezwany na komisariat policji w miejscu zamieszkania. Na komisariacie okazało się, że został nałożony na mnie (...)

 • jak się liczy przedawnienie?5 Stycznia 2007

  Art. 554. Roszczenia z tytułu sprzedaży dokonanej w zakresie działalności przedsiębiorstwa sprzedawcy, roszczenia rzemieślników z takiego tytułu oraz roszczenia prowadzących gospodarstwa rolne z tytułu (...)

 • Czy dowód osobisty muszę mieć zawsze przy sobie?18 Lipca 2005

  Czy mogą mnie spotkać jakieś konsekwencje, jeśli nie będę miał przy sobie dowodu osobistego a np. zażyczy go sobie policja? Czy wystarczy nosić przy sobie prawo jazdy? Nikt nie może Cię zmusić do noszenia (...)

 • Grzywna-jak rozłozyć na raty??????8 Października 2005

  Otrzymałam wezwanie do zapłaty grzywna 1500zł w ciągu 30 dni od 30.09.2005 licząc. Nie mam takiej kwoty aby wpłacić jednorazowo.Słyszałam że można wystąpić do sądu o rozłożenie na (...)

 • Wynajem na czarno - POMOCY!30 Listopada 2010

  Mam wielki problem, miesiąc temu wynajęłam mieszkanie, przygotowałam szkic umowy który jej zastawiłam (z moimi danymi ja jej danych żadnych nie mam) ale właścicielka nie chciała podpisać ze mną żadnej (...)

< >

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane