Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  istnieje możliwość polubownego załatwienia sprawy z P.R.E.S.C.O. w przypadku, gdy dłużnik nie jest w stanie spłacić całego swojego długu natychmiast. W takich przypadkach prosimy (...)

 • Reklamacja butow - odmowa13 Maja 2008

  wszystkich. Mam ten sam problem co Wy i też proszę o pomoc w postaci takiego odwołania na: rodrigezzz@tlen.pl. Z góry dziękuje i pozdrawiam. Już mam dość kupowania butów przez internet. (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  2dzieci [cytat] mam podobny problem z tymi gozdkami,ale znalazłem cos ciekawego na ich temat czy ktos dostał powiadomienie o odwiedzinach jakiegoś inspektora terenowego??????????? według mnie (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada w sobotę, proszę o podpowiedz, bo mam (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  temu zasądzono mi na rzecz mojego dziecka z byłą małżonką 300pln alimentów. Po uprawomocnieniu wyroku, przez okres 7 miesięcy nie miałem żadnych możliwości regularnego płacenia świadczenia (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca10 Listopada 2001

  chętniej za taką sumę! A mieszkania są tańsze też w Warszawie! Jak chcesz mieszkać drogo to płać dlaczego to ma płacić on! Dzieckiem zajmuje się jak nie spotyka się z kolegami a co ma (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  zapłaty w postępowaniu upominawczym" z 2005r. wraz z pozwem i zlożonymi w sadzie załącznikami. Łącznie z odsetkami i kosztami stanowi to kwotę pięciokrotnie wyższą (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  się na postanowienie sądu ale nie wspominając o sprawie umorzenia. Czy mam zapłacić , czy mogą sprawę przekazać z powrotem do komornika ?? Umowa z Ideą była podpisana w 2000 (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  przebywam na urlopie wychowawczym gdzie mam prawo do dodatku z tego tytułu z opieki społecznej,wynosi on 400,00 zł miesięcznie.papiery jakie musisz załatwić w tej sprawie to ; (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  chce dać. To kpiny z ludzi. jelonek0@neostra Witam wszystkich zainteresowanych tematyką odszkodowań. Mogę Państwu pomóc(nieodpłatnie) w uzyskaniu odszkodowania za bezprawne zajęcie działki (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane