Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  stosujemy tu 3 letniego trybu przdawnienia, a 2 letni. Niestety jeżeli zapłaciłeś w międyczasie choćby złotówkę Krukowi - przerwałeś w tym momencie tok przedawnienia :-( - pzredawnienie liczy sie teraz (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE6 Października 2005

  (po napisaniu pisma do Kruka z informacją, ze roszczenie jest przedawnione) musicie tylko sprawdzać skrzynkę pocztową, czy aby nie przyszło zawiadomienie z sądu - ale tak jak móiłem już wcześniej (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  od 200zł do 10zł stwierdzili, że za mało i sprawa ma trafić do sądu. Nie mam możliwości wpłaty połowy bo już bym to dawno zrobił. proszę o radę. [/cytat] Witam Panią/Pana! Na wstępie przepraszam, (...)

 • Czy mogę pozwać TPSA za przekazanie moich danych osobowych bez mojej zgody15 Grudnia 2004

  Czy moge pozwac TP SA za przekazanie moich danych osobowych bez mojej zgody osobie trzeciej jesli w umowie o swiadczenie telefonicznych uslug powszechnych zastrzeglam 2-krotnie , ze: 1) NIE (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  to na jakiej podstawie) i czy to prawda z tymi przedawnieniami oraz z ta windykacją "bezpośrednią". Ja szczerze się nie uchylam od płacenia ale tych długów narobili pracownicy a mnie na (...)

 • intrum justitia - pilne5 Sierpnia 2004

  . Wkurzyłem się i mu mówię że chyba na głowę upadł i pytam czy czasami kluczy do mieszkania też mu nie podać to zamilkł. Straszą ludzi i specjalnie robią to przed świetami żeby działać na (...)

 • Ustawa o ochronie danych osobowych26 Stycznia 2001

  Czy jeżeli Spółdzielnia poprzez Panią zatrudnioną w charakterze sprzątaczki przekazuje informację łatwo dostępną - czytaj nie w kopercie , całkowicie jawną - spóldzielnicy wskazując jego zadłużenie (...)

 • Co z płatnością z 2002 r?7 Marca 2008

  Otrzymałam pismo z firmy windykacyjnej jakobym miała nie zapłacone za zakup w Readers Digest . Dotyczy owa zaległość 10.2002 r. Rzeczywiście robiłam zakupy w tejże firmie , ale płaciłam za swoje zakupy.Zdziwiło (...)

 • PRESCO!POMOCY!!!26 Czerwca 2004

  Kilka dni temu dostałam pismo od firmy Presco że przejęła dwa lata temu długo od firmy kontrolerskiej za przejazd bez ważnego biletu. Co ciekawe wczoraj dostałam znowu takie samo pismo, tylko z inną datą (...)

 • Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?23 Lipca 2013

  Rozsyłałem CV by znaleźć jakąś prace na wakacje. No i łapałem się każdej oferty w mojej okolicy. Wysłąłem CV 1 Pan odpisał przedstawil oferte i umowe a ja odpisałem , że nie jestem zainteresowany. (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane