Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • wypadek przy pracy-czy należy mi się odszkodowanie1 Czerwca 2004

  Jakiś czas temu wykonując obowiązki zawodowe spadłam ze schodów i skręciłam nogę w stawie kolanowy. Na razie nie stwierdzono poważnego uszkodzenia (złamanie nogi, zerwanie torebki st.) tylko typowe (...)

 • odwołanie od decyzji ubezpieczyciela15 Lutego 2011

  Witam, Wysłałem dziecko do sanatorium, tam złamało lewy obojczyk. Ubezpieczyciel na podstawie dokumentów z jednego szpitala (dziecko leżało w dwóch szpitalach)przyznał pewną sumę ubezpieczenia, (...)

 • Wybity bark...7 Stycznia 2003

  Mam pytanie - czy jeśli doszło do wybicia barku na chodniku w mieście i poszkodowany ma założony gips i nie może pracować to może starać się o jakieś odszkodowanie i jeśli tak to gdzie można (...)

 • Uległem wypadkowi w pracy5 Listopada 2009

  Witam,mam ttaki problem,mianowicie uległem wypadkowi w pracy,mam noge w gipsie i rozkawałkowany palec,w firmie pracuje 13 dni,czy przysługuje mi chorobowe płatne na czas rekonwalescencji,i czy należy (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!23 Stycznia 2005

  najwazniejsza. Nigdy nie przwozic dochodu i inwestowac na Filipinach tak dlugo az Prawo posiadania ziemi na Filipinach nie zostalo dostosowna do epoki globalizacji (na razie jest ono na (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  ...!? czy ktoś mi pomoże? janek 123 alimenty.pl Pewnie ze mozesz . tina alimenty.pl i zostałam sama z dzieckiem mąż nie odzywa sie zostawił mnie na lodzie jestem cala tym zdenerwowana nadal tkwie w (...)

 • błąd lekarski29 Kwietnia 2011

  Witam... Do jakiego sądu można pozwać lekarza? Niestety na mojej osobie został popełniony błąd lekarski. Została mi źle poskładana ręka i teraz cierpię na jej niedowład. Na pewno (...)

 • PZU nie chce wyplacic odszkodowania11 Listopada 2005

  Moja siostra przecięła sob prostownik palca.Jest ona posiadaczkaą karty ISIC, ktorej to posiadacze ubezpieczani sa przez PZU. Palec się nie prostuje, więc próbowała ona uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela. (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  szef.Nie ukrywam,ze zalezy mi na tych dniach wolnych bardziej niz na gotowce.Nie moge znalezc nic na ten temat i prosze o pomoc poparta paragrafkami;)beda potrzebne przy rozmowie z szefostwem....prosze (...)

 • intrum justitia - pilne5 Sierpnia 2004

  przedawnia sie mandat za jazdę na gapę bo Intrum przysłało wykupione zadłuzenie z tytułu mandatu sprzed ok.3 lat od jakiejś firmy i cała sprawa jest smierdzaca bo nie przysłali kopii mandatu (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane