Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zmiana warunków umowy25 Listopada 2003

  Jeśli regulamin świadczenia usług telakomunikacyjnych jest powołany w treści umowy, czy zmiana regulaminu stanowi wypowiedzenie warunków umowy? Czy nie wyrażenie zgody przez klienta na (...)

 • Uległem wypadkowi w pracy5 Listopada 2009

  Witam,mam ttaki problem,mianowicie uległem wypadkowi w pracy,mam noge w gipsie i rozkawałkowany palec,w firmie pracuje 13 dni,czy przysługuje mi chorobowe płatne na czas rekonwalescencji,i czy należy się jednorazowe (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  . Prosze o pomoc bo nie wiem czy moge legalnie ta sprawe wygrać na tej umowie czy jednak zoastaje mi tylko załatwić ten rachunek bardzo prosze o pomoc bo czas leci. Dlaczego oryginalna umowa kupna (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później zadzwoniła do mnie pani z firmy windykacyjnej z Koszalina. (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  wygasniecia mojej polisy.Pomocy!!!!!!!! co mam napisac do PZU nim oni mnie zawezwa do odbioru jalmuzny.Mój adress e-mail to krecik_dk@op.pl. kret999 kto ma się starać o kapustę rodzic czy dzieciak. płaciłem (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE6 Października 2005

  zrozumieniem?! Już ci mówiłem że sama powinnaś dopilnowac swoich spraw i mieć je dopięte do końca. Podejrzewam że jesteś dorosła, więc zadbaj czasami o swoje sprawy. Potrafisz liczyć? czytać? (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  ?! Oczywiście zadzwoniłam ponownie do tej firmy z żądaniem usunięcia wpisu (sama korzystam z usług pozycjonowania, więc wiem, że taka możliwość istnieje), odebrała jakaś wyjątkowo tępa i bezczelna (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  narażona na jakikolwiek stres. Dbajmy o swoje maleństwa dziewczyny, nic nie jest ważniejsze! kasia prawo-pracy.net [b]Witam Mam pytanko... okazało się że jestem w początkowej ciąży (5 tyg). Umowa (...)

 • Jaka umowa? Jak się rozliczać?25 Kwietnia 2013

  Witam, Temat jest następujący: Mam napisany program (skrypt) do obsługi konta Bankowego. Nie prowadzę jednak działalności gospodarczej, i chciałbym zlecić sprzedaż/marketing firmie zewnętrznej (osoba (...)

 • czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??28 Września 2010

  Witam Państwa, przeprowadzam się teraz do innego miasta i poszukiwałem mieszkania. W końcu udało mi się znaleźć odpowiednie i podpisałem z właścicielem umowę. Teraz jednak naszły mnie wątpliwości (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane