Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  jak napisać wniosek i potrzebuję Twojej pomocy Czy możesz przesłaś Mi wniosek swojego brat. Mój e-mail - krystynka24@interia.eu Bardzo proszę o pomoc ... Zgóry dziękuję i pozdrawiam agusia Witam! (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  została przetłumaczona. Cały czas się coś upiera, że osoba (handlarz) sprzedał mi auto nielegalnie i na pewno nie odprowadził podatku a ona nie może się zgodzić na wydanie decyzji o (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  tej sprawy będę wdzięcznaproszę o jak najszybszą odpowiedz pati jeśli rzeczywiście tak jest to napisz jak to zrobić i gdzie mogę znaleśc formularze pati Proszę o kontakt na priva: (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  Okręgowym? Z prezesem sądu, kuratorem okręgowym czy kadrami? Z góry dziękuję za pomoc. Asia Wszystkie sądy przechodzą na nowy system,ale są w różnym stopniu zaawansowania.Nie bardzo rozumiem (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  . Jak ktoś szuka takiej firmy to polecam :) Julia Możesz ubiegać się o zwrot podatku za ostatanie pięć lat. Co zrobić żeby odzyskać? Masz dwa wyjścia: samemu wypełniać formluarze i wysłać do (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  to tydzien ;( > problem polega na tym ze boje sie ze w pracy nie przedłużą mi umowy gdyz :§ 3. Umowa o pracę zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  jesli przepracowałam 6-miesiecy na umowie,a moj mąż pracuje i ma dochod 950 zł netto to nalezy mi sie urlop wychowawczy.Proszę o odpowiedż.Pozdrawiam Karolina P prawo-pracy.net niestey nie będzie (...)

 • wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego9 Marca 2007

  wrzesnia jestem na zwolnieniu lekarskim,umowe o prace mam do 31.12.2015.z 2tygodniowym wypowiedzeniem.chciałabym,w związku z podjęciem nowej pracy,rozwiązac umowe!jak mam sformułowac pismo do (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?20 Maja 2004

  budżetu i długów? . Janchen prawo-cywilne.net [b]Rady dla zadłużonych[/b] [Gdy pieniądze nie wystarczą na spłaty lub gdy się zbierają listy z biur inkasowych i przypomnienia, to czas najwyższy, (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  chcesz wiedziec wiecej to podaj mi nr GG lub cos podobnego to porozmawiamy, ja dostalam druga szanse i jej nie zmarnuje Katka alimenty.pl wlasnie zlozylam pozew o rozwod...o kilka lat za pozno.Bylam (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane