Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Reklamacja butow - odmowa13 Maja 2008

  cieplo Mam taki sam problem, czy mogłabym prosic o wzór odwołania? moj mail marcelida89@gmail.com marcelida Jeśli możliwe to również poproszę o przesłanie tego pisma, pozdrawiam :) pomidorek17@o2.pl (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  -Nieroba, który zamiast dawać na dzieci sama żyje z alimentów dzieci. 2. Ojciec nie chce płacić? Przypieprzyć mu komornikiem. Zająć konto bankowe, wynagrodzenie, a jak trzeba będzie to ostatnie (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  popołudniową. Ja już wyczułem że coś jest nie tak i pojechałem do jej pracy i tam ustaliłem że nie ma jej w pracy na drugą zmianę. Zadzwoniłem do niej, powiedziała że nie ma jej w (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  laczylo z moim mezem od poznania do rozwodu.Nie wiem co mam pisac.Pomozcie- pozdrawiam (Beatkap) Po pierwsze, trzeba iść do sądu kościelnego i sprecyzować ewentualny tytuł prawny nieważności. Dlaczego (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  1986 1991 przez pięć lat systematycznie wg.umowy.wypłata ma być w kwietniu. proszę o jakieś dobre rady. operator_guide@interia.pl. pzdr marek zgłoś się do Powiatowego Rzecznika Konsumentów, który (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  urodziłam poszedł na 2 miesiące do pracy i na tym koniec dobrze że miałam zasiłek macierzyński potem wróciłam do pracy a on dalej nic potem dostał prace ale nie dosć że czasem była a (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  prosić o każdy grosz córka tez, gdy postanowił zmienić miejsce zamieszkania i wrócić do swoich stron musiałyśmy z nim iść zgodziłam się na ten wyjazd, bo myślałam ze cos się zmieni (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia12 Marca 2006

  prawo-pracy.net Witam i liczę na szybką odpowiedź na moje pytanie. Czy są planowane jakieś zmiany w Karcie Nauczyciela w związku z urlopem dla poratowania zdrowia? (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  adresu zamieszkania domniemanego dłużnika. Wysyła pisma bez żadnego sprawdzenia. Brak jakiegokolwiek zainteresowania firmy w związku z informacjami o bezzasadnych czynnościach (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  ..? Pozdrawiam anca Witam ponownie i dziękuje za odpowiedz na moje pytanie. Odpowiedz na pytanie 1. Akta spraw z orzeczoną kara pozbawienia wolności w zawieszeniu bez dozoru kuratora, (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.