Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • art.190 k.k. - pokrzywdzona14 Maja 2008

  Do mojego mieszkania przyszedł mój szwagier niby do brata.Zaczął mu opowiadać ,że groziłam jego żonie nożem.Dwa dni wcześniej dzwonił do męża i groził przez telefon ,że naśle na mnie mafię ruską.W (...)

 • 6 lat wierzytelności w ultimo26 Czerwca 2010

  Proszę o informację. W roku 2000 Idea zerwała ze mną umowę i naliczyłą karę z którą się nie zgadzałem, ponieważ zerwanie umowy wg mnie nie odbyło się z mojej winy. Przesłałem do nich stosowne (...)

 • Chcemy oddać dziecko, które adoptowaliśmy23 Września 2010

  Witam forumowiczów, otóż mam takie pytanie. Wraz z żoną adoptowaliśmy dziecko 1,5 roku temu, ośmioletniego chłopca. Nie radzimy sobie z nim i chcielibyśmy zrzec się adopcji. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, (...)

 • Zadłużenie w Cyfrze Plus -komornik18 Października 2011

  Witam serdecznie, potrzebuje porady w sprawie zajęcia wynagrodzenia prze komornika.Wczoraj ku ogromnemu zdziwieniu, dostałam informację od kadrowej,że z kolejnej pensji zostanie mi pobrane (...)

 • Formalne zmiany stanu zdrowia a pobieranie renty rodzinnej 28 Lipca 2013

  Witam! Chciałbym poprosić Państwa o poradę w niżej opisanej sprawie. Od 2009 roku prawie bez przerwy jestem na rencie rodzinnej po zmarłej śp. mamie-najpierw z tytułu pobierania nauki (...)

 • PRZEDAWNIENIE...2 Maja 2001

  W lipcu 1996 na okres jednego roku zawarlem umowe na dostarczanie sygnalu w ramach kablowej sieci osiedlowej. Troche z mojej winy a troche przez balagan panujacy w firmie z ktora umowe zawarlem (...)

 • Spowodowałem kolizję, muszę zapłacić poszkodowanemu, który chce mnie naciągnąć.9 Sierpnia 2013

  Witam, Rok temu włączając się do ruchu (cofając) w deszczu nadziałem się na jadącego prawidłowo gościa. Gość ów wezwał oficerów policji, którzy stwierdzili co mieli, dali mi mandat i punkty (...)

 • Zwrot z funduszu remontowego25 Października 2005

  Serdecznie wszystkich witam. Może mi pomożecie. Posiadałem mieszkanie własnościowe w Zarządzie Mienia Komunalnego i byłem we Wspólnocie Mieszkaniowej, w ubiegłym roku (we wrześniu) sprzedałem (...)

 • Skarga kasacyjna do Naczelnego Sądu Administracyjnego20 Czerwca 2004

  Złożyłem skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego na uchwałę Rady miejskiej odrzucajacą zarzuty do projektu miejscowego planu zagospodarowania przesztrzennego. W skardze wskazałem fakty: 1. (...)

 • Wiadomość allegro - konkurencja czy prawda?10 Kwietnia 2013

  Dostałem takową wiadomość od użytkownika : [url=http://allegro.pl/show_user.php?uid=28696670]Informacje o Użytkowniku Client:28696670[/url] [CODE]Witam Pana działalność na allegro jest od (...)

< >

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane