Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • błednie sporządzona umowa o pracę3 Stycznia 2012

  Witam serdecznie! Mam bardzo pilną sprawę, proszę o poradę w męża sprawie. Otóż sprawa wygląda tak: Mąż pracował w Zakładzie Pracy gdzie był zatrudniony w Firmie na umowę (...)

 • Odsetki z ZUS7 Stycznia 2003

  Czy jeśli została wstrzymana renta, jak sie później okazało wyrokiem sądu - niesłusznie, mozna dochodzić odsetek od wartości nie wypłaconej renty oraz składek ZUS opłacanych w tym czasie( (...)

 • odwołanie od decyzji nieprzyjęcia do przedszkola24 Maja 2010

  Witam, muszę napisać odwołanie od decyzji w sprawie nieprzyjęcia mojego syna do przedszkola - czy może mi ktoś poradzić co tam zawrzeć?

 • Proszę o pomoc- zamieszki na stadionach9 Lipca 2011

  Witam, piszę tu po raz pierwszy ze względu na to że potrzebuję pomocy. Sprawa wygląda następującą w grudniu ubiegłego roku zatrzymano mojego brata za zamieszki na meczu który odbył się w (...)

 • Wycofanie oskarżenia -pilnie proszę o pomoc!!!9 Sierpnia 2004

  Po imprezie wybito szyby w lokalu. sprawca sie znalazl po zgloszeniu sprawy na policję. policja go zabrala i kazala zglosic sie do wlascicielki lokalu celem dogadnia sie w sprawie pokrycia (...)

 • CO ZROBIĆ Z PISMEM DO SZKOŁY21 Lipca 2004

  Ojciec wychowuje dziecko, które mieszka razem z nim ( tak postanowiono na sprawie rozwodowej) ponownie się ożenił. Matka dziecka, która zaczęła się nim "interesować" (to bardzo mocne słowo) (...)

 • Kiedy można unieważnić testament?17 Maja 2011

  Witam forumowiczów! Mam problem dotyczący testamentu! W jakich sytuacjach można podważyć ważność testamentu lub go odwołać? Mój tata zapisał w testamencie większą część majątku na (...)

 • odszkodowanie z OC-brak potwierdzenia sprawcy28 Lutego 2006

  Miałam kolizję, w której poszkodowany został jedynie mój samochód (sprawca nie wyhamował, uderzył od tyłu i uszkodził zderzak). Policja nie została wezwana, wraz ze sprawcą spisane zostało (...)

 • Wydzial Karny wykonawczy 65&2 kkw9 Maja 2011

  Witam. Okolo rok temu zostaly mi przydzielone prace spoleczne, 200 godzin ograniczenia wolnosc. Nie wykonywalem tej pracy po czym zostala mi zmieniona placowka ich wykonywania gdzies w grudniu. Od (...)

 • Wykroczenie i kara w zawieszeniu.10 Listopada 2011

  Moje pytanie jest następujące. Jeżeli posiadam wyrok w zawieszeniu w sprawie karnej sprzed 2 lat- dostałem zawiasy na 3 lata; i dopuściłem się wykroczenia ale nie z tego samego art., (...)

< >

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane