Logowanie

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

• UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

"). Pozdrawiam. 29071977 Jestem z mężczyzną, z którym chcemy wziąć ślub. On jest rozwodnikiem i ma dziecko z poprzedniego małżeństwa. Czy jest jakakolwiek szansa na unieważnienie (...)

• Darowizna25 Lutego 2001

Mam otrzymac mieszkanie wlasnosciowe - darowizna, trzecia grupa podatkowa (darczynca zyje i nadal w nim bedzie mieszkac). Jakich kosztow moge sie spodzieawac i jak ich uniknac. (Piotr) Podatek : jeżeli wartoś (...)

• Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

. Prosze o pomoc bo nie wiem czy moge legalnie ta sprawe wygrać na tej umowie czy jednak zoastaje mi tylko załatwić ten rachunek bardzo prosze o pomoc bo czas leci. Dlaczego oryginalna umowa kupna (...)

• CZY JEST TO MOŻLIWE....24 Czerwca 2003

Zona tak umilała mi życie że dla świetego spokoju wyprowadziłem się. Teraz jestem w trakcie sprawy rozwodowej.Czy jest możliwe aby żona mogła wyeksmitowac mnie z naszego wspólnego mieszkania (spółdzielczego)? (...)

• Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku5 Marca 2010

Witam. Odziedziczyłam w spadku mieszkanie własnosciowe po babci, w którym jestem zameldowana od urodzenia. Czy chcac sprzedac mieszkanie do 5 lat tez jestem zmuszona zaplacis US 19% od wartosci sprzedazy? To (...)

• Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

historie wiem że nie powinnam ale chciałabym żeby ktoś napisał mi co o tym wszystkim myśli, ponieważ ja nie wiem jak do mojego problemu podejdzie osoba postronna :) z góry bardzo dziękuje (...)

• ślub z obywatelem Turcji14 Maja 2004

2114 witajcie..tylko te dziewczyny ktore szukaja rozrywki trafiaja na tych hamow turkow,ale musze przyznac jest ich wielu..babiarze..ja jestem z moim od 2.5lat..jest bardzo kochany,ale czasami klocilismy (...)

• Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie8 Sierpnia 2002

. Ciagle albo wycieczki, albo kino albo wyjazdy, muzea - jednym slowem duzo atrakcji. Na mysl o tym, ze ma jechac do matki, dostaje wysypki, zaraz jest chory itp. Chcialbym starac sie w sadzie o opieke (...)

• - Kupię Tuska i zrobię z niego niewolnika.13 Września 2011

się zmienić. Zależy od pomysłu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej http://www.derechoshumanos.org.mx/foro/viewtopic.php?id=401 . Z pokoju dzielonego z byłym bokserem http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTy2yl7m4Yg8lBztnds7KCajjlrCklkbGp-rzApBy0FLYICEbGv o (...)

• Podział majątku26 Lutego 2001

Komu należy się dom wybudowany na działce nalężącej do jednego ze współmałżonków (niezamieszkały). Jak spłacić drugą stronę stronę wg czego? Nakładów, aktualnej wartości? Co zrobić jak żadna (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.