Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Reklamacja butow - odmowa13 Maja 2008

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja oczywiscie zostala przyjeta. Po tygodniu (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  1986 1991 przez pięć lat systematycznie wg.umowy.wypłata ma być w kwietniu. proszę o jakieś dobre rady. operator_guide@interia.pl. pzdr marek zgłoś się do Powiatowego Rzecznika Konsumentów, który (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  odpowiedzieć na kilka kwestii, które pojawiły się w tym wątku dotyczących firmy P.R.E.S.C.O. 1. P.R.E.S.C.O. jest legalnie działającą firmą w Polsce już od 1998 roku zarejestrowaną (...)

 • Pozew do Sądu Pracy7 Września 2002

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec ile powinno trwac rozpatrywanie pozwu (...)

 • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek27 Września 2002

  tego mieszkania .czynsz płace lecz tam nie jestem bo mi po mału na głowe pada od tych awantur w domu ze strony siostry,czy jest ktos kto by mi pomogł w tej sytuacji. kewin prawo-cywilne.net (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  , oczywiście nie do końca legalne- ale np, spisać umowę "na kolanie" z innym właścicielem (może ktoś z rodziny), w innym mieście- aby był inny US, wtedy nie będzie problemu- auto wtedy od (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE6 Października 2005

  szukałam porady tutaj.Kruk może mi nagwizdać. Przedawnienie jest, a na dodatek u mnie dług nie jest moja wina wiec nawet gdyby przedawnienia nie było i tak wygrałabym sprawę. Więc niech ten człowieczek (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  krzywdzić Męża, który twierdzi, że kocha. mia alimenty.pl Witaj Mia,mam bardzo podobna sytuację ze swoim mężem.Też żyjemy od lat razem,ale osobno.Śpimy w osobnych pokojach,nie lubię z nim ani (...)

 • Waloryzacja polisy PZU3 Marca 2004

  . Rodzice klienta, poprzez zawarcie umowy z PZU pragnęli zagwarantować swojemu dziecku wkraczającemu w dorosłe życie, dostatne uposażenie na ?start życia?, zapewnić środki finansowe, (...)

 • Uległem wypadkowi w pracy5 Listopada 2009

  Witam,mam ttaki problem,mianowicie uległem wypadkowi w pracy,mam noge w gipsie i rozkawałkowany palec,w firmie pracuje 13 dni,czy przysługuje mi chorobowe płatne na czas rekonwalescencji,i (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane