Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  to żeby mnie wspierał itd. a jak dowiedział ze jest ciąża zagrożona to już całkiem sie nie interesował "pewnie bał sie ze dziecko może byc chore" Najpierw uznał dziecko a teraz sądzi sie (...)

 • Prośba o podwyżkę stawki osobistego zaszetegowania.8 Października 2005

  Od roku pracuję wraz z trzema innymi pracownikami na tym samym stanowisku,praca jest w ruchu ciągłym,na trzy zmiany w systemie czterobrygadowym.Jako jedyny mam od pozostałych kolegów niższą stawkę godzinową (...)

 • rozliczenie roczne z US. - PIT8 Lutego 2005

  Jestem rencistką , pobierajacą świadczenie w formie renty z KRUS. Chce rozliczyć się z mężem w rozliczeniu rocznym PIT tylko, ze mąż prowadzi gospdarstwo rolne w związku z czym nie musi rozliczać (...)

 • Jednorazowe odszkodowanie za wypadek w drodze do pracy i z pracy...8 Grudnia 2004

  Wie ktoś może, na jakiej podstawie prawnej nie wypłaca się jednorazowego odszkodowania ze świadczeń ZUS za wypadek w drodze do pracy i z pracy? USTAWA z dnia 30 października 2002 r. o ubezpieczeniu (...)

 • Kruz A ZUS opłaty8 Września 2003

  Czy można będąc rolnikiem nie płacić Zusu z pensji szeregowego pracownika - tj osoby fizycznej. (214235) Trzeba zlikwidować kruz. Bla dobra wszystkich ciężko pracujących Polaków. Płacą oni wygórowane (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  ktoś chciałby to podam jeszcze mail do siebie: kamil_gon@poczta.onet.pl (camil) Twoja sprawa to typowy problem studentów. Po pierwsze nie możesz mówić o nielegalnym wynajmnie mieszkania. (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  wygasniecia mojej polisy.Pomocy!!!!!!!! co mam napisac do PZU nim oni mnie zawezwa do odbioru jalmuzny.Mój adress e-mail to krecik_dk@op.pl. kret999 kto ma się starać o kapustę rodzic czy (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  to zakoncz to, bo taki nijaki zwiazek prowadzi do nikad. Fakt, macie dzieci, ale one bardziej na tym ucierpia zyjac w takiej rodzinie niz wychowujac sie z matka. A twoj maz nie moze ci zabronic, jezeli jestes (...)

< >

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane