Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Reklamacja butow - odmowa13 Maja 2008

  podobnej sytuacji. Gdyby było to możliwe to uprzejmie proszę o przesłanie mi takiego wzoru na e mail : rzapek11@wp.pl . Z ogry dziękuje i pozdrawiam ! rzapek11 Proszę o wzór pisma odwołania. (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  zaproponował mi współżycie. Odmówiłam. Wtedy Adam tak strasznie się zdenerwował. Uderzył mnie. Zerwaliśmy ze sobą wtedy na miesiąc. Potem on przyszedł do baru z bukietem róż i przy (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  się z prośba do Was najmilsi o udostępnienie mi jeżeli jest to możliwe "przykładu - wzór pozwu"(bo mam wrażenie ze odwołanie przyniesie niewielki rezultat) i sposób wyliczenia (...)

 • Pozew do Sądu Pracy7 Września 2002

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec ile powinno trwac rozpatrywanie pozwu przez (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  , ale od samego początku nam się nie układa, tylko szkoda mi synka którego urodziłam 8 miesięcy temu.Czy to wogole ma sens, nasze życie? nawet jak byłam w ciąży nie szanował mnie, wyzywał (...)

 • proces prywatno-skargowy o znieważenie26 Lipca 2004

  Bardzo proszę o informację jak napisać taki pozew o zniesławienie. Jako dowód mam obraźliwy list i nagranie na dyktafonie...czy to wystarczy? Z góry dziękuję za pomoc (Nenetka) mam podobną sytuację mam (...)

 • Gotowe pozwy rozwodowe - wzory23 Czerwca 2008

  www.dokumenty.e-prawnik.pl Tutaj znajdziecie gotowe wzory pozwód rozwodowych, o alimenty, o separację i wszystko co związane z rozwodem. PROSZE O POMOC WSPRAWIE ROZWODU SARA JEZIORSKA alimenty.pl Proszę o (...)

 • KOMORNIK23 Kwietnia 2008

  Witam.Zwracam się z prośbą o sposób postępowania w następującej sprawie;W 1996 roku przyszedł na świat mój syn,bardzo szybko rozwiązaliśmy związek z żoną.Pieniążki na alimenty przekazywałem (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  prawo? ewelka alimenty.pl Odeszłam od męża 17 lat temu. Znęcał się na de mną potwornie. Nie zawsze miałam możliwość potwierdzenia tego u lekarza, ale posiadam kilka obdukcji z tamtego okresu (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  , a wojewoda danego urzędu wojewódzkiego w miejscu zamieszkania ukaranego mandatem. To wojewoda właśnie jako wierzyciel ma prawo do umorzenia zobowiązania, a nie organ egzekucyjny, który ewentualnie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane