wzór pisma w związku z przejściem na emeryturę Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Reklamacja butow - odmowa

Reklamacja butow - odmowa

mi ten wzór na ewka.76@op.pl ewka765 Wczoraj także otrzymałam odmowę reklamacji. Nie chcę tego tak zostawić, ponieważ buty nie kosztowały mało. W związku z tym proszę (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

obecny facet ma dziecko z taka jedną.Myślała że jak zajdzie z nim w ciąze to na zawsze go zatrzyma. Wmówiła mu i jego rodzinie że jest bezpłodna ten sie na to nabrał.Ponieważ (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

nie wiem czy z milosci czy nie w kazdym badz razie od tygodnia jestem u rodzicow w ciaży ... bo maż mnie wyrzucił z mieszkania bo podnioslam na niego glos bo ni wytrzymalam (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

. Kontakt fizyczny ostatni był w na początku marca, wspólnie mieszkamy, pieniądze wpłacam na konto. Moja żona chce rozwodu a ja nie, przedstawiła mi wzór pozwu z wolnym (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

irena_krupa@o2.pl witam ja tez mam polise podobna do twojej i co robiłaś z ta sprawo, oco na nr 665572180.z gury dziękuje tomek87 pytanie do osób, które miały już sprawę w sądzie. (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

były płacone na czas w związku z tym żona wycofała komornika. Niestety brat powrócił do swojego nałogu w zwi Majka Witam. Mam przyznane alimenty na syna od dwóch (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

występuje w przepisach regulujących świadczenia emerytalno-rentowe. Nie jest ono zatem równoznaczne z przejściem na emeryturę, czy też z zamiarem skorzystania z (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

wyrejestrować itp. W Zusie w Zabrzu babka od razu chciała mnie zarejestrować i na szczęście tego nie zrobiłam bo byłabym liczona z niskiej podstawy. W rozpaczy pojechałam (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

. Błędem jest jeśli ludzie rezygnują z prowadzenia dalszej procedury z uwagi na fakt otrzymania z zakładu energetycznego pisma, że nic im się nie należy bo słupy stoją (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

i nie może być tak, że dziecko z drugiego małżeństwa nie ma nic, a dzieci z pierwszego zabierają wszystko. W skardze na czynności komornika sugeruję powołać się na (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

I TEŚĆ MA BARDZO WPŁYWOWYCH ZNAJOMYCH. W MIĘDZYCZASIE ŻONA ZAŁATWIŁA SOBIE OBDUKCJĘ LEKARSKĄ I OSKARZYŁA O POBICIE. W ZWIĄZKU Z TYM ŻE MĄŻ PRACUJE W WOJSKU INFORMACJĘ (...)

widzenia z dzieckiem

widzenia z dzieckiem

miesięcy ? I czy odpowiedź na mój wniosek, który dostałem od pełnomocnika strony na piśmie, z błędnym moim imieniem w odpowiedzi na mój wniosek. Jest wiążący dla (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

tym czasie. Niedawno rozmawiałam "poważnie" z Mężem, pierwsza rozmowa od 100 lat chyba!!! I znowu wpadam w błędne koło, szkoda mi Go, wiem, że skrzywdziłam w końcu była trzecia (...)

Darowizna

Darowizna

osobnym wejściem jest w stanie surowym. nasz dom ma 15 lat i jest wyceniony na pół miliona złotych. po ślubie chciałabym z mężem zamieszkać na tym piętrze. W związku (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Serdecznie pozdrawiam, Tomasz Piotrowski Dyrektor ds. komunikacji P.R.E.S.C.O. PS. Nie zawsze będę w stanie odpisać od razu na zawarte w wątku lub na priv pytania, ale na (...)

Gotowe pozwy rozwodowe - wzory

Gotowe pozwy rozwodowe - wzory

pisma o rozwód z orzeczeniem o winie.Mam problem z napisniem uzasadnienia,a dokładnie napisanie go w skrócie,tyle tego jest.Mąż sprzedał mieszkanie(to był prezent ślubny-zapisany (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

finansowego w tej chwili nalezy w pierwszej kolejnosci do Pani meza i sad nie bedzie dochodzil czy Pani z mezem mieszka, czy nie... Jesli Pani nie ma srodkow na utrzymanie moze Pani (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

kasacji alimenty nie wchodzą w grę,a z kolei inne środki nadzwyczajne wymagają by orzeczenie sądu było niezgodne z prawem, co powoduje,że nie ma żadnych szans na korzystne orzeczenie.Nadto (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

z nadzieja ze sie rozwiedzie.Wymyslaja tysiac powodow i zawsze jest za wczesnie. W koncu z Ciebie zrobi winna i tyle... Kasia Jestem w podobnej sytuacji. Z tym że to ja jestem (...)

Podział majątku

Podział majątku

a jestem już u kresu wytrzymałosci ,jestesmy z mężem 14 lat po slubie a 7 lat żyliśmy w konkubinacie w tym czasie kupiliśmy mieszkanie na meża i zakład na dwoje cały (...)

proces prywatno-skargowy o znieważenie

proces prywatno-skargowy o znieważenie

kiedy mieszkancy są w mieszkaniach i mogą kontrolowac kto wchodzi do klatki.ale w przypadku kiedy lokatorzy są w pracy a sąsiadka wychodzi z domu na pół dnia nie widze logiki (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

. Poszlismy na ten uklad tylko dlatego, ze w wiezieniu szykuje sie wizytacja z czsw i kolegom trzeba pomoc. Mamy nadzieje wtedy pogadac na ten temat z czlowiekiem ktory w (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

opodatkowania. To może nakłonić brudasa do zmiany zdania. mrozowskim Witam. Kupiłem samochód w Niemczech na rachunek z autokomisu na siebie, czy w związku z (...)

To co powinnam pobierać rentę czy wcześniejszą emeryturę?

To co powinnam pobierać rentę czy wcześniejszą emeryturę?

warunków}- bo jeśli przejście z renty na emeryturę nic mi nie dawało albo niewiele więcej -to logiczne dla mnie bylo ,że pracując na pół lub mniej etatu nie zwiększę sobie (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

. Specjalizujemy się w prowadzeniu postępowań upadłości konsumenckich. W związku z powyższym w zakres świadczonych przez Kancelarię usług wchodzi: ? udzielanie porad (...)

zachowek

zachowek

obiecaną działkę budowlaną (na co są świadkowie) lecz po śmierci dziadka w 1991 roku sprawa ucichła do dnia dzisiejszego. Czy w związku z tym mamie należy się jakaś (...)

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

, nagrody jubileuszowe, odprawy pieniężnej przysługujące pracownikowi w związku z przejściem na emeryturę lub rentę z tytułu niezdolności do pracy, wynagrodzenia (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

ludzie z takich firm i oni też czasem piszą na nich. A odpowiadając na ich zaczepki i dając się wciągnąć w to człowiek zniża się do ich poziomu a nie o to chodzi. sator windykator (...)

Waloryzacja polisy PZU

Waloryzacja polisy PZU

! tylko zyskujesz ! - współpracujemy z Kancelariami Prawnymi na terenie całego kraju! Przykładowa sprawa: Matka klienta zawarła w 1988 roku z PZU umowę ubezpieczenia zaopatrzenia (...)

Sprawa o znieslawienie ?

Sprawa o znieslawienie ?

rehabilitacje na to zeby moja córeczka byla zdrowa,mieszkam na 3pietrze a sasiadka na parterze ja nie jestem w stanie nosic kilka razy dziennie mojego dziecka razem z wozkiem (...)