wysokość stazu unijnego w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

problemy. W zakładzie pracy mam przepracowane 4 miesiace i rzadnego stazu nie odbyłam. Czy chorobowe tez sie wlicza do stazu pracy?? i czy bede miała prawo do urlopu wychowawczego?? judyta (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w tygodniu (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

dzieci z jednym mezczyzna ktorego poznalam w wiwku 15 lat i z nim wkroczylamm w dorosle zycie,od roku jestesmy malzenstwem po slubioe cywilny jak zamieszkalismy razem wszystko sie zmienilo.Byl (...)

Staz absolwencki a Unia???

Staz absolwencki a Unia???

. Podobnie jak w przypadku zwrotów kosztu przejazdu warunkiem jest także uzyskiwane przez te osobę wynagrodzenie Nie może ono przekroczyć 200% minimalnego wynagrodzenia. Wolontariusz może (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w wieku powyżej (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wiceprezesa, który w marcu 2011 roku zauważył, że wynagrodzenia rady nadzorczej są za wysokie. Dlaczego? Doszedł do nowelizacji tzw. ustawy kominowej. W artykule 29b ust. 2 napisano, (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

ok 2000 do ręki) ubiera dziecko w ciuchlandzie, dziecko chodzi tylko na zajęcia tańca za 40 zł/m-c do MDK, je darmowe zupki w szkole (matka nie płaci za obiady, bo zupa wystarczy, a w (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Stypendium stażowe w 2011 roku

Stypendium stażowe w 2011 roku

Stypendium stażowe w 2011 roku Witam, czy stypendium stażowe ulegnie podwyższeniu ? Spotkałem się z informacją z Urzędu Pracy, że: w\"... przypadku staży i przygotowań zawodowych (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

bezpłatne porady prawne

bezpłatne porady prawne

moją babcię w lutym tego roku, która zcedowała pełnomocnictwa na moją ciotkę ponieważ nie jest w stanie sama podejmować już decyzji(jest po udarze)czy ciotka może mnie wymeldować (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

. Pozdrawiam panie. hanale 012 z tego co wiem to w roku 2012 kwota wolna od podatku ma wyniesc 3.091 zł. urka5 Mam pytanie, czy w tym roku ma zmienic sie wysokość kwoty wolnej (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

17,50 zł. Warunkiem jest dokonanie wpłaty do 25 stycznia. wielawa Witam Ile wynosi abonament radiowo telewizyjny w roku 2011 i w jaki sposób trzeba go opłacić?Z góry dziękuje (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawnika!!! Mało tego-wiem,że alimenty działają w obie strony-nie tylko rodzic-->dziecko, ale też dziecko--->rodzic w sytuacji,gdy ten pozostaje w niedostatku.Ja wiem,że w tej (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

528 ? 14.839,02 zł + 32% nadwyżki ponad 85.528 zł czy w 2011 roku zajdą jakieś zmiany ?? z góry dziękuję za odpowiedź! warsza Witam, chciałbym zmienić pracę ale w obecnej (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

świadczenia jak np. dodatek za pracę w nocy oraz wysokość odszkodowanie za dyskryminację. wczesław Witam Ile wynosi najniższe wynagroszenie w roku 2011, chodzi mi o kwotę (...)

 Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011 Ile wynosi kwota na odpis zfśs w 2011 roku? Kwotę 1 259,63 zł/pracownik, ale chyba dopiero w lutym będą podane dane przez GUS. brudzio Zgodnie z Obwieszczeniem (...)

od czego zalezy renta rodzinna

od czego zalezy renta rodzinna

. Kwota najniższej renty jest podwyższana co roku w związku z waloryzacją świadczeń.Od dnia 1 marca 2011 roku kwota najniższej renty rodzinnej wynosi 728,18 zł.Podstawa prawna: (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

lub 9 miehców 582,70 z. zyta75 12 miesięcy dla bezrobotnych którzy: - zamieszkałych w okresie pobierania zasiłku na obszarze powiatu, jeżeli stopa bezrobocia na tym obszarze w dniu 30 czerwca (...)

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

przedsiębiorców w 2011 r. Składka na ubezpieczenie zdrowotne przedsiębiorców wynosi 9 proc. od 75 proc. przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w czwartym kwartale zeszłego roku (...)

wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne w 2011 roku

wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne w 2011 roku

wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne w 2011 roku Witam Jaka jest wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne w roku 2011?Z góry dziekuję za (...)

wysokość diety krajowej 2011

wysokość diety krajowej 2011

wysokość diety krajowej 2011 Witam Jak jest wyskośc diety w roku 2011?jakie zmianyw porównaniu do roku 2010?Za wszelkie informacje z góry dziekuję

wysokość diety w 2011 roku

wysokość diety w 2011 roku

wysokość diety w 2011 roku Witam, czy gdzieś są umieszczone informacje ile wynoszą diety naszych posłów? A ile wszystkie dodatki i premie? Czytałem, że część wynagrodzenia (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

marcu. W sierpniu przyszła odpowiedź z Niemiec, że zaczynają szukać dłużnika. W grudniu przyszło pismo, że został znaleziony. Po wyciągnięciu wszystkich odpisów złożyłam w lutym (...)

wysokość świadczenia pielęgnacyjnego w 2011

wysokość świadczenia pielęgnacyjnego w 2011

wysokość świadczenia pielęgnacyjnego w 2011 Witam Jaka jest wyskość świadczenia pielegnacyjnegi w roku 2011?Z góry dziękuję za wszystkie iformacje

zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!!

zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!!

zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!! Prezes GUS ogłosił już wysokość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw, włącznie z wypłatami (...)

majątek ojca dziecka a wysokość alimentów

majątek ojca dziecka a wysokość alimentów

alimenty na 2 dzieci w wysokości 600 zł miesięcznie , które są wypłacane przez fundusz alimentacyjny. Ojciec dzieci podjął się pracy od września 2011 roku, chciałabym się dowiedzieć (...)

1

2