wysokosc swiadczenia przed emerytalnego netto w roku 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

a tak dokładnie, tzn wysokosc stawek w netto, powtarzam w netto:) kasiuuuniaaa Witam, na początku tego miesiąca straciłam pracę, chcę pójść na bezrobotne, chodzi mi o (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i gdzie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

BĘDĄ TEGO JAKIEŚ PÓZNIEJSZE KONSEKWENCJE W MOJEJ PRACY LUB W MGOPS.POZDRAWIAM. sylwunia prawo-pracy.net mam pytanie w kwietniu konczy mi sie umowa o prace i juz wiem ze mi jej nie przedluza (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

. Mieszka tam i domaga się ode mnie abym płacił na dziecko. Ja zarabiam około 2100 netto, moją zona około 4000 netto. Zostałem teraz sam w naszym mieszkaniu, ktore musze utrzymac - czy (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

I TEŚĆ MA BARDZO WPŁYWOWYCH ZNAJOMYCH. W MIĘDZYCZASIE ŻONA ZAŁATWIŁA SOBIE OBDUKCJĘ LEKARSKĄ I OSKARZYŁA O POBICIE. W ZWIĄZKU Z TYM ŻE MĄŻ PRACUJE W WOJSKU INFORMACJĘ O POBICIU (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

ktore wygrały w Szczecinie , sa juz 2 ( to juz w sumie 17 w całej Polsce) nowe pozytywne wyroki , ogólnie temat zaczyna sie robic do ogarnięcia . Nareszcie polskie sady zaczynaja zauważać (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

mąż mieszka na stałe w Polsce, gdzie pracuje i zarabia bardzo dobrze. Rozwód był przeprowadzony w Polsce w 1999 roku. Orzeczono wyłączną winę męża. Ja jestem od lat na rencie (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

dalszych alimentów do końca edukacji, co mogę zrobić w celu wyegzekwowania ich? Mam 24 lata, skończyłem w tym roku w maju jeden kierunek studiów, a od października (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawnika!!! Mało tego-wiem,że alimenty działają w obie strony-nie tylko rodzic-->dziecko, ale też dziecko--->rodzic w sytuacji,gdy ten pozostaje w niedostatku.Ja wiem,że w tej (...)

alimenty

alimenty

pomoże. W dodatku jest nowe prawo, w którym rodzic może uchylić się w ogóle od płacenia alimetów na pełnoletnie dziecko, gdy jest to dla niego zbyt duże obciążenie a dziecko nie (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

. Mieszkam w województwie gdzie jest największe bezrobocie w kraju - warmińsko-mazurskie. Sąd powołał się że jestem osobą młodą i nie mam nikogo na utrzymaniu wiec jestem w stanie (...)

Podział majątku

Podział majątku

nie włożyła własnego wkładu przez te 3 lata ani w utrzymanie samochodu,ani w karmienie bydła czy ogólne jego utrzymanie dbanie w całości był to tylko mój nakład.Owe bydło było (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w wieku powyżej (...)

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty? witam mam pytanie otoz mieszkam w niemczech od 7 lat i jestem w 36 tygodniu ciazy z ojcem dziecka nie jestem (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

chodzi o nagrywanie rozmów to w zasadzie jest to w tym przypadku dopuszczalne na podstawie art 159 ust 2 PT, bo zakaz nagrywania komunikatu przeidziany w tym artykule nie dotyczy nadawcy i (...)

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

przez dziecko nauczania, (nie wiecej jednak niż do 25 roku życia, o ile w roku tym, dziecko kończy ostatni rok studiów) cała sytuacja zarówno Twoja, jak i Twojego dziecka oraz Ojca będzie (...)

Jak nie płacić alimentów ?

Jak nie płacić alimentów ?

alimenciarzem i jestem bezrobotny bez prawa do zasilku na dodatek karany i nawet Urzad Pracy nie moze mi znalesc pracy w dodatku pobieram zasilek od panstwa czyli OPS to jak mnie sad moze osadzic w (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

winę. Po co? Z zemsty, z potrzeby udowodnienia czegoś przed innymi, przed dziećmi, przed sobą? Tylko że to i tak niczego przecież nie zmieni. Tylko pogłębi niechęć/nienawiść do (...)

MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ ALIMENTOW???

MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ ALIMENTOW???

dla dorosłych 2 razy w tyg nie jest to szkoła zawodowa tylko zaoczna maturalna , w związku z tym że ma szkole 2 razy w tyg może iść do pracy ale jej się nie chcę bo tatuś płaci pytanie (...)

Kwota wolna od potrąceń 2011

Kwota wolna od potrąceń 2011

Kwota wolna od potrąceń 2011 Jak wygląda sprawa z kwotą wolna od potrąceń w tym roku, ile wynosi? Ochronie przed potrąceniami sum egzekwowanych na mocy tytułów wykonawczych (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

sytuacji złożone przez nauczycieli wnioski w okresie wakacji powinny być rozpatrzone w dniu 1 września czyli w dniu , w którym rozpoczynają się zajęcia w szkole." Pozdrawiam (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

dyskusję. Dziękuję. Moje problemy zaczęły się w 2011 roku. Od 28.09.2011. byłam zatrudniona w spółce austriackiej nazwijmy ją ABC. Spółka zajmowała się działalnością (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

a nie dupke w domku grzać. iwcia alimenty.pl licencjat i magister w dzisiejszych czasach to gówno (taka podstawówka, która nic nie gwarantuje). Żeby było jasno sama mam magistra..i pracuje w (...)

Zaćma a renta

Zaćma a renta

( to znaczy mam,ale taka z najniższą krajową ) a wynagrodzenie pobieram w formie umowy o dzelo. Kilka lat temu pracowalem w dobrej firmie i tam zarabialem na umowe o prace dosyc sporo pieniedzy. (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. 14 kkw. W (...)

1

2

3

4

5

...

8