wysokosc limitu oraz zwrotu wat za 2010r remont domu mieszk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

rozwiedzionych regulował art. 28 ustawy z dnia 22 czerwca 1995 r. o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr z 2002 r., Nr 42, poz. 368.). Zgodnie z tym przepisem, w razie (...)

Podział majątku

Podział majątku

np. na remont domu. Dzieci nie mają prawa do domu dopóki żyją rodzice. [/cytat] Dokładnie. Dodam trzy grosze od siebie. [cytat] który z małżonków na pełne prawa do domu? (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

: inquiry.barkerfinancial@gmail.com Skype: inquiry.barkerfinancial@gmail.com WARREN GARY Sprawa dotyczy mBank/Bre Bank i udzielonej pożyczki gotówkowej 25tys.zł w czerwcu 2008r. która była spłacana (...)

alimenty

alimenty

alimentów ile komornik zabierze mi z wynagrodzenia?Z góry dziękuję za odpowiedzi czek Witam co grozi za niepłcenie aliminetów?Z góry dziękuję za pomoc zwitek Witam. mam taki (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

mial juz zupelnie za co zyc. Wdzieczny bede za odpowiedz na pytanie czy taki scenariusz jest w ogole mozliwy. (sugar daddy) - Po 6 miesiącach od uprawomocnienia się wyroku możesz złożyć o podwyższenie

KOMORNIK

KOMORNIK

zobowiązania oraz to co sobie Pan myśli. Przebywa tutaj sporadycznie, jest zameldowany ? a dobra materialne w postaci samochodu oraz innych wartościowych przedmiotów nie należą do dłużnika (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

ok. 20-22 tys. zł podatku przy budowie mieszkania oraz ok. 10 tys. zł przy remoncie. renia89 System zwrotu VAT za materiały budowlane wykorzystywane przy remontach i budowach prowadzonych (...)