wysokosc zasilku rodzinnego od 1 listopada 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

apelacja (w terminie 14 dni od otrzymania uzasadnienia, o które musisz wystąpic w terminie 7 dni od ogłoszenia wyroku). W apelacji mozesz powołac się na Art 135 Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego, (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE CZY NALEZY MI (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

duzym macierzynskim. Er Witam, bardzo proszę o informację w poniższej sprawie: ? Do 25 stycznia 2017 przebywałam na zasiłku macierzyńskim (od najwyższej podstawy); ? od 25 stycznia do 05.02.2017 (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

po podwyżce i zwiększeniu progów? norb60 Od 1 listopada 2012 r. kryterium będzie wynosić 539 zł, sam zasiłek podskoczy o kilkanascie złotych. rodzic1 Kto będzie miał prawo do zasiłku (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

pytanie, czy jeśli kobieta złoży wniosek o alimenty od byłego męża, który obecnie od kilku miesięcy przebywa na bezrobociu, a on wykaże w sądzie że przez cały czas wspólnego (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

ukończyło 18 lat.Był odstęp czasowy w płaceniu przez niego alimentów,ale od marca tego roku znów płaci.Jestem drugą żoną mojego męża i mamy wspólne dziecko.W tej chwili,a w zasadzie od (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

sąd napisał wtedy własnie taką formułkę. Miałem też taki przypadek, że sąd I instancji, który orzekł odmownie nie ściągnął nawet akt od komornika i nie zażądał od niego wyjaśnień (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

pracuję i otrzymuję na moją trójkę dodatki z Revenue,nie dostaję przyznanych mi przez sąd alimentów od byłego męża.Chciałabym wiedzieć jak ewentualne alimenty od byłego partnera mają (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

pobyt dzieci u ojca jak i wysokość alimentów ktore od lat 3 otrzymuje regularnie w ustalonej kwocie moja ex wymyśliła że musi odpocząć od dzieci i wybrać się na urlop że swoim partnerem (...)

Porada - jak się bronić przed niesprawidliwą kwotą alimentów !!!!!

Porada - jak się bronić przed niesprawidliwą kwotą alimentów !!!!!

. Ja chcialam duzego podwyzszenia alimentow, ale mialam ku temu powody. Udalo sie. Szukalam pomocy w kancelarii Legaleo Zuza c Może ktoś mi pomoże w mojej sprawie jestem z żoną po rozwodzie od 2014 roku

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

wszystko aby go miał :-) qpnw ty powinnas od siebie dawac tyle samo na dziecko ile zasadzil sad od ojca .Wiec zaczym zlozysz pozew o podwyzszenie alimentow zastanow sie czy ty od siebie tez (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

to zglosic u rpacodawcy lub w urzedzie gminy. ela_K Od przyszłego roku, dokładnie od nowe roku, zapomogę po urodzeniu dziecka dostaną tylko kobiety, które udowodnią, że były pod opieką lekarza (...)

Jak nie płacić alimentów ?

Jak nie płacić alimentów ?

alimenciarzem i jestem bezrobotny bez prawa do zasilku na dodatek karany i nawet Urzad Pracy nie moze mi znalesc pracy w dodatku pobieram zasilek od panstwa czyli OPS to jak mnie sad moze osadzic (...)

zwolnienie lekarskie a orzecznik ZUS

zwolnienie lekarskie a orzecznik ZUS

. 7 listopada otrzymam zwolnienie od specjalisty (lub od rodzinnego), załóżmy do 1 grudnia, to znaczy że do 1 grudnia w pracy NIE MAM nieobecności nieusprawiedliwionej, (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

zlecenie z najniższą stawką krajową do lutego 2008 od 1 marca 2008 dostałam umowe na czas nieokreślony od początku pracy tj 15 września pracowałam po 8 godzin tygodniowo i co 2-gą (...)

alimenty

alimenty

alimentow na syna. Jestem tata od 7 miesiecy. Od urodzenia sie malego jestem w zwiazku nieformalnym z mama syna. Opiekuje sie nim codziennie, loze na jego utrzymanie dbam o wszystko aby bylo mu jak (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

, pracowała również za granicą lecz tylko po dwa lub trzy miesiące, obecnie od trzech miesięcy nie pracuje , dodatkowo zawsze dorabia sobie u jej brata w badylarstwie. Mamy dwoje dorosłych dzieci (...)

VAT-25

VAT-25

ich rzecz. Wewnątrzwspólnotowe nabycie występuje pod warunkiem, że dostawcą towarów jest podatnik podatku od towarów i usług lub podatnik podatku od wartości dodanej, nabywcą jest podatnik (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

utrzymac za 200zl miesiecznie? Hanka alimenty.pl Moja corka ma prawie 2 latka od 5 miesiecy dostaje 150 zl miesiecznie od swojego ojca ,od urodzenie nic nie dostala a ja zlozylam sprawe o alimenty (...)

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

trakcie zawierania kolejnych? Dnia 1 grudnia 2011 otrzymałem pismo od byłego pracodawcy datowane na 21 listopada 2011 o następującej treści: "Zarząd XXX sp. z o.o. informuje, (...)

Sad stwarza problem z odsetkami - czy za okres niezwrocenia nadplaty za towar z przesylka naleza sie odsetki?

Sad stwarza problem z odsetkami - czy za okres niezwrocenia nadplaty za towar z przesylka naleza sie odsetki?

zadajac zwrotu kwoty wskazanej przez samego pozwanego jako naleznej do zwrotu oraz odsetek ustawowych od tej kwoty od dnia wyslania towaru do dnia zaplaty. Referendarz sadowy postanowil j/w i stwierdzil (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

odpowiedź maanii Witam. Od 15 roku życia, kiedy wyjechałam do liceum, mam spore problemy finansowe. Rodzice niechętnie dawali mi pieniądze na utrzymanie - wtedy dostawałam od nich tylko 200zł (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

pewnym problemem, który mnie męczy. Zacznę od naświetlenia sytuacji, mianowicie pracuje w pewnej firmie od 10 miesięcy od początku tego roku jestem na chorobowym (czyli leci mi 3 miesiąc) (...)

Szukam dobrego,sprawdzonego  skutecznego adwokata-prawa rodzinnego z Bydgoszczy

Szukam dobrego,sprawdzonego skutecznego adwokata-prawa rodzinnego z Bydgoszczy

Szukam dobrego,sprawdzonego skutecznego adwokata-prawa rodzinnego z Bydgoszczy Jak w temacie szukam dobrego,sprawdzonego i co najwazniejsze skutecznego adwokata-prawa rodzinnego z Bydgoszczy. Witam

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

przysługuje ci: Zasiłek 80 % (od 1 m-ca do 3 m-ca) Zasiłek 80 % (od 4 m-ca do 6 m-ca) Powyżej pięciu i do 20 lat pracy masz : Zasiłek 100 % (od 1 m-ca do 3 m-ca) Zasiłek (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

rzeczy, nie chciałam od niego nic dosłownie. Wiem miałam pracę , ale nie zarabiałam kokosów, jakoś dałam sobie radę , teraz mam satysfakcję że tak naprawdę wygrałam, bo nie jestem od (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kurator z uwagi na specyfike zadań ma nienormowany czas pracy. Wykonuje swoje obowiązki w godzinach od 6 do 22-ej.W zależności pod sytuacji również w soboty i niedzielę. Wynagrodzenie uzależnione (...)

ZASIŁEK ALIMENTACYJNY

ZASIŁEK ALIMENTACYJNY

samym nikt poza zobowiązanym do łożenia na dziecko nic ci nie zapłaci. Nowa ustawa o świadczeniach rodzinnych od 1.05 wprowadza dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu samotnego wychowywania (...)

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

. [Zakres świadczeń alimentacyjnych] § 1. Zakres świadczeń alimentacyjnych zależy od usprawiedliwionych potrzeb uprawnionego oraz od zarobkowych i majątkowych możliwości zobowiązanego. Art (...)

1

2

3