wyrównanie dla nauczycieli 2013 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia Jestem nauczycielką i chciałabym skorzystać z przysługującego mi urlopu dla poratowania zdrowia, ale dopiero od września, czyli od (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

nie jestem. Może masz żal do kogoś, że Ci nie doradził jak podnieść można było podnieść sobie składki. Hipokulka ma rację , że ustawa dozwalająca podnosić sobie składki była stworzona dla (...)

czy mogę przejść od 1.09 2013 na emeryturę dla nauczycieli bez względu na wiek, jeśli 31.08 2013

czy mogę przejść od 1.09 2013 na emeryturę dla nauczycieli bez względu na wiek, jeśli 31.08 2013

czy mogę przejść od 1.09 2013 na emeryturę dla nauczycieli bez względu na wiek, jeśli 31.08 2013 czy mogę przejść od 1.09 2013 na emeryturę dla nauczycieli (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

, ale chodziłam jeszcze do liceum było napisane: Przyznaje się zasiłek dla os. w wieku 18-24 lat w wysokości 115,00 zł miesięcznie. Więc wynikałoby z tego, iż jestem do niego uprawniona, lecz dzisiaj (...)

Kazus prosze o pomoc

Kazus prosze o pomoc

profil na Facebooku i począwszy od 3 stycznia 2013 r., zaczął wysyłać Dominice wiadomości z miłosnymi wyznaniami. Miał nadzieję, że Dominika umówi się z nim w dniu 14 lutego 2013 r. i (...)

Podwyżki płac dla urzędników

Podwyżki płac dla urzędników

Podwyżki płac dla urzędników Podwyżki płac w przyszłym roku dotyczą głównie nauczycieli i mundurowych, a urzednicy? oni tez w przyszłym roku mają odstać podwyżki? Nie będzie. wonderity (...)