Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Przedawnienie wyroku22 Września 2004

  Jak dlugo trzeba czekac na przedawnienie wyroku, albo czy mozna ten wyrok zawiesic?? (karolllll) To reguluje k.k. Art. 103. par 1. Nie można wykonać kary, jeżeli od uprawomocnienia się wyroku skazującego (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  , a dodatkowo rozkładają się na cały czas trwania procesu - ok 2 - 3 lata w zależności od Sądu. Proszę tu o zrozumienie - to jest moja praca, jestem prywatnym adwokatem stron. (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  jednak dzisiaj. Robię to w ten sposób:ide do skazanego do zk, rozmawiam z nim na temat jego oczekiwan i sytuacji w jakiej sie znajduje, wszystko oczywiscie pod katem zycia po (...)

 • Podrobiona legitymacja30 Sierpnia 2001

  zadnych wzorow) napisalem, ze przyznaje sie, ze poddaje sie dobrowolnie karze, wyznaczam ja na poziomie 600PLN (tak proponowala prokurator), ze prosze o rozprawe zaoczna z powodu odleglosci (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  przeoczyłem ten post. Już odpowiadam! proszę wysłać na mój adres e-mail t.piotrowski (at) presco.pl szczegóły sprawy. Zobaczę co mogę w tej sprawie zrobić dla Pani/Pana. Pozdrawiam, Tomasz (...)

 • przemoc psychiczna w domu20 Lutego 2007

  i trzymał za ręce. W koncu oni wyniesli sie do babci. Która sama była biedna. A moja mama o wiekszosci rzeczy nie wiedziala. Bo chodziła do pracy. Ale i tak sie zgadzala na wszystko.. (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich.10 Kwietnia 2004

  swojego bylego wladzy dla dobra dziecka przeszlam dluga droge ale sie oplacalo:)zbierz jak najwiecej dowodów i świadków a i tak na koniec zapewne sad bedzie chciał przebadac cała rodzine przez (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  sądu i w sądzie można ubiegać się o prace społeczną na rzecz miasta i sąd wyznacza odpowiednią ilość godzin i czynność jaką delikwent będzie wykonywał :P albo można jeszcze zaprzeczyć (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  przedszkola w celu adaptacji. i czy dochód utracony za 2008 rok to tez sie wlicza do tego dochodu 583 zł na os.?proszę o odpowiedz)) ada prawo-pracy.net witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam u Ksiedza.Kazal mi opisac wszystko co mnie laczylo (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane