wypełniona lista płac dla 2 pracowników luty 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

Dłużnikiem P.R.E.S.C.O. to wiedziałby Pan, że dokładamy wszelkich starań, by można było wyjść z tej nieprzyjemnej dla obu stron sytuacji długu w sposób jak najbardziej korzystny dla Dłużnika. (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

to dodatkowe koszty dla budżetu państwa.  filko15 A ile wynosi ustawowa podwyżka płac minimalnych ?  walcław

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

NAWET ŻADNEJ TOALETY ANI DLA KLIENTÓW ANI NAWET DLA PERSONELU...... NIE WIEM NA JAKIEJ ZASADZIE TEN BAR NADAL FUNKCJONUJE WIEM TYLKO TYLE ŻE SŁUŻY ON JAKO PRZYKRYWKA DO LEWYCH INTERESÓW TEGO (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

wcześniej.Teraz myślę że jak będę w ciąży pierwsze co to pójdę na l4 aby nie kusić losu.pracuje w sklepie z odzieżą dla dzieci.super praca ale niestety nie dla kobiety ciężarnej.do (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM MIESIĘCZNE WYPOWIEDZENIE DO (...)

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

początku tego roku 7 stycznia 2011, data indeksacji w google jest także z 7 Sty 2011. Jakbym był uparty to bym wszedł jeszcze w wyszukiwanie zaawansowane, ustawił przedział czasowy na 1 styczeń (...)

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

. To co wam się wydaje normalne dla innych może być właśnie uciążliwe . Problem wyjącego i szczekającego psa dla właściciela jest nękanie a dla sąsiada jest uciążliwe zakłócanie (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

data przedawnienia? (liczona jest od daty wystawienia czy wymagalnosci?). 2. czy jest ona ( data przedawnienia) liczona dla każdej należności osobno? Czy dla całości zadłużenia? A jeżeli (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

pełne dane osobowe wraz peselem. Oczywiście w nr PESEL brakowało 2 ostatnich cyfr, a w adresie 2 ostatnich liter ulicy, przy której jestem zameldowana. Ponad to przy ofercie sprzedaży mojego (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

mało opłacalne dla Was, a jednocześnie dla nas Pozdrawiam i zapraszam.  wllodek99 ale ogólnie duża jest szansa na wygranie tej sprawy? Remek55 Do Remek. Mam pytanie, w jakim celu tu jesteś (...)

Zostałem wykorzystany !

Zostałem wykorzystany !

nim wysokość dochodzonej kwoty i za jaki okres. Jak nie ma Pan dowodów bo np. lista płac była redagowana nierzetelnie to trudno teraz będzie dowieść, że rzeczywiście praca poza normalnym (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

pracowników proszę o odpowiedz asia l prawo-pracy.net Witam od lutego jestem na chorobowym z racji ciaży, Za luty pieniądze wypłacił mi pracodawca wg ustawy a za marzec powinien mi płacic ZUS (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

wszystkie niezbędne kroki,aby zaległe pieniądze od ojca dla ciebie odzyskać.A alimenty będą płacone co miesiąc.Za co Komornik pobierze odpowiednią opłatę od ojca za wykonywaną pracę. Powinnaś (...)

Ściągnięcie alimentów przez komornika

Ściągnięcie alimentów przez komornika

pracowników... W większości niestety Panowie nie nadaja się na opiekuna dzieci. SDzczególnie Ci, którzy tu najgłośniej krzyczą, że wredne baby wyrywają im alimenty. Na dzieci przecież, te właśnie... (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! Ile wynosza składki (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

odzyskanym długu. Maks77 Witam Czy ktoś korzystał z firmy alibi z Warszawy? ?.. Alicja Od 2008r probuje odzyskac moja czesc majatku od exmeza. Decyja sadu 2 razy komornik 2 razy dostal zlecenie. (...)

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

znalazła się natomiast w art. 43 ust. 2 ustawy o VAT. Rozumie się przez nie towary, których okres używania przez podatnika dokonującego ich dostawy wyniósł co najmniej pół roku (w odniesieniu do (...)

POMOCY! JESTEM NA URLOPIE CZY BEZ PRACY - MUSZE DZIALAC SZYBKO

POMOCY! JESTEM NA URLOPIE CZY BEZ PRACY - MUSZE DZIALAC SZYBKO

związku z tym czy będzie mi sie należał zasiłek dla bez robotnych? iwka prawo-pracy.net They Previously used to Laugh at the japan - Today We laugh at them ????????? prawo-pracy.net watch was absurdly

CZY KTOŚ SCIAGAL ALIMENTY PRZEZ PROKURATURE????

CZY KTOŚ SCIAGAL ALIMENTY PRZEZ PROKURATURE????

niego wszystko placic?? niunia1229 Cześć wam wychowuje 3 letnia córeczke nie jestem z jej ojcem od 2 lat mam zasadzone alimenty po 300 zl zglosilam to po 2 miesiacach do komornika ze nie placi (...)

umowa najmu

umowa najmu

wypowiedzenie 6mc dlatego nie zapłaciłam czynszu za swoją połowę za grudzień 2010 styczeń i luty 2011 licząc że wypowie mi umowę i będzie po mojej myśli i zyskam 3 mc?w styczniu dostaliśmy (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

do 2 lipca czy do 18 lipca? bo juz 02 lipca był tez moim ostatnim dniem pracy. czy pracodawca rozliczy sie ze mna za lipiec za 2 dni czy zaplaci mi do 18 lipca, mimo ze juz nie pracuję przez ten (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

zobowiązał się do spłaty zaległości m.in. z tytułu niezapłaconych pensji. Prawdopodobnie od stycznia 2013 r. nie odprowadzano składek na podatek i ZUS dla pracowników a dokumenty personalne (...)