wynagrodzenie brutto netto 2011 jedna czwarta etatu Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

na macierzyńskim.Mam zamiar ubiegac sie o urlop wychowawczy, Wiem też, żeby z tego tytułu dostawac świadczenie dochód brutto na członka rodziny nie może przekraczac 504 zł brutto. Nasz niesety

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ceny za adwokata i one również podane w cenach netto! Jakieś kary do 10tyś (oczywiście netto) za to, że się wycofamy ALBO jeśli adwokat nie zdoła uzyskać odszkodowania. Obłęd!!! Więc (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

umowę na 1/2 etatu na 3 m-ce, a pracowała na cały etat, w między czasie zaszła w ciąże a umowa wygasła 01.10.2010 i nie chcą jej przedłużyć na pełny etat. co w takiej sytuacji może zrobić (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

. Mieszka tam i domaga się ode mnie abym płacił na dziecko. Ja zarabiam około 2100 netto, moją zona około 4000 netto. Zostałem teraz sam w naszym mieszkaniu, ktore musze utrzymac - czy w tym (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynagrodzenie za pracę. Pracuję w systemie czterobrygadowym i stawka za nockę różni się od stawki dziennej. Stawka brutto nocna: 8,20 PLN Stawka brutto dzienna: 7,20 PLN I przykładowo (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu za przepracowane 3 miesiące wymiarze pracy na 3/4 etatu Zdzisia prawo-pracy.net Urlop na część etatu oblicza sie proporcjonalnie czyli 26 dni (bo taki wymiar jej przysługuje) x 1/2 etatu (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

owszem tyle płacą ,ale zatrudniaja na 1/4 etatu i na 2 zmiany od wczesnego rana do późnego wieczora (chyba do 22)obowizkowe jest podpisanie odpowiedzialności majatkowej a znając Żabkę to kradna tam (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym wynagrodzeniem (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

prosze o pomoc .komornicy to mafia moze nie wszyscy rafql1967 prosze o informacje jestem zatrudniony na 1/2 etatu moje wynagrodzenie to 1400zł brutto prosze mi powiedziedz ile z tej pensij (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

mniej - 12000 zł, dostała podwyżkę, bo teraz widzę 20000? kasiac 20000 brutto, to 12000-13000 netto zależnie od miesiąca i wysokości zaliczki na podatek, więc nie czepiaj się człowieka (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

to około 600-700 zł na 9-letniego syna.Mam obawy czy mój wniosek będzie zasadny mimo rachunków które zgromadziłam. Zarabiam 1500 zł brutto czyli około 1100 netto. On około 2000 brutto (...)

Najniższa krajowa 2013 jest w  netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ??? Hej, obecna najniższa krajowa 2013 podawana jest w netto czy brutto? Tzn. chodzi mi o te kwotę 1600zł? Hej sa już jakieś plany na kwote minimalnej (...)

Umowa o dzieło a Urząd Skarbowy

Umowa o dzieło a Urząd Skarbowy

. Agnieszka prawo-cywilne.net Witam jestem studentem i ostatnio przez tydzień pracowałem w drukarni na umowę zlecenie i otrzymałem wynagrodzenie brutto 784 zł, podatku wychodzi 113 zł, czy ta (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

uprawnionego do świadczeń nie przekracza 612 zł na osobę. Jeśli zarabia pani 1800 brutto, czyli ok. 1206 netto, dochód na jedną osobe wynosi u pani 603 zł, a więc mieści się pani w kryterium (...)

Wynagrodzenie za Staż 2014r

Wynagrodzenie za Staż 2014r

mam ponad 10 letni staż pracy. Z UE dostawałem 988.40 netto , w drugiej części stażu finansowany przez Fundusz Pracy dostawałem 844,44 netto - to mogło być po potrąceniu podatku. hamplesn

L4 w ciąży

L4 w ciąży

chorobowego? Bo wiadomo ze miesięcznie netto na konto dostawałam ok 2.500 zł netto .

Wynagrodzenie za  staż w 2011 roku wzrosnie?

Wynagrodzenie za staż w 2011 roku wzrosnie?

Wynagrodzenie za staż w 2011 roku wzrosnie? Czy zmieni się coś w wynagrodzeniu za staż w 2011? Wynagrodzenie za staż wynosi 860,40 zł brutto, a w zależności od tego, czy (...)

Łamanie prawa ?

Łamanie prawa ?

40 godzin tygodniowo i otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 1750 PLN brutto. W rzeczywistości pracuję od poniedziałku do soboty po minimum 9 godzin dzienne a czasem zdarza się nawet 14 godzin (...)

co zrobić ?

co zrobić ?

wynagrodzenie w wysokości 1750 PLN brutto. W rzeczywistości pracuję od poniedziałku do soboty po minimum 9 godzin dzienne a czasem zdarza się nawet 14 godzin !!! A co najlepsze stawka godzinna (...)

Najniższe wynagrodzenie w roku 2011

Najniższe wynagrodzenie w roku 2011

Najniższe wynagrodzenie w roku 2011 Witam Jakie jest najniższe wynagroszenie w roku 2011 bardzo prosze o podanie kwoty netto i brutto?Z góry dziekuję

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

alimenty.pl Hej ! Witam ! Broń boże nie uchylam się od płacenia alimentów ale paradoksalnie za długi żony (z którą nie mam niestety rozwodu)komornik zajął moje wynagrodzenie (z tego (...)