wykup mieszkania komunalnego w koszalinie w 2013r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

zielony w temacie mieszkania komunalnego po Babci. proszę o opis jak i co trzeba zrobić aby zostać w tym mieszkaniu. Czy lepiej jest mieć jakieś zatrudnienie czy zarejestrować (...)

Policyjne mieszkanie - mam problem z wykupem -WAŻNE!

Policyjne mieszkanie - mam problem z wykupem -WAŻNE!

do Urzędu Gminy o wykup mieszkania mijagi2 Bardzo dziękuję za odpowiedź. Wniosek o wykup do Urzędu Gminy dawno złożyłam, ale Gmina wymaga zgody Policji (jako dysponenta) na wykup (...)

Aplikacja kuratorska

Aplikacja kuratorska

przygotować,jakiego kuratora najlepiej wybrac?Pozdrawiam.marta. marta HEJ RENATA! TEZ JESTEM Z DĄBROWY G. I MAM PYTANKO: PODANIE O APLIKACJĘ SKŁADAŁAŚ W SĄDZIE REJONOWY W D.G. CZY TEZ W (...)

Wykup mieszkania komunalnego

Wykup mieszkania komunalnego

Wykup mieszkania komunalnego Mam zamiar wykupic mieszkanie komunalne w ktorym moj ojciec obecnie zamieszkuje. Wykup zostanie dokonany oczywiscie na niego, a potem przepiszemy mieszkanie (...)

Wykup mieszkania lokatorskiego

Wykup mieszkania lokatorskiego

Wykup mieszkania lokatorskiego Zastanawiam się nad przekształceniem lokatorskiego prawa do mieszkania na spółdzielcze własnosciowe prawo do mieszkania , ale moja sółdzielnia zawiesiła (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

2005r. jesteśmy w separacji (syg.Akt).Obecnie toczy się sprawa rozwodowa w Sadzie Okręgowym w P XIV Wydział Cywilny z siedziba w P(syg.Akt ). Od początku małżeństwa żona (...)

Mieszkanie policyjne - wykup

Mieszkanie policyjne - wykup

była na dziadka) może starać się o zgodę od Komendy na wykup mieszkania komunalnego (będącego w dyspozycji MSW) ? Czy jest szansa, że otrzyma zgodę ? Mieszkanie ma 44 m2 - użytkowe, (...)

wykup mieszkania komunalnego, a prawo własności do innej nieruchomości

wykup mieszkania komunalnego, a prawo własności do innej nieruchomości

wykup mieszkania komunalnego, a prawo własności do innej nieruchomości Dzień dobry, jestem najemcą lokalu komunalnego we Wrocławiu. W wyniku przyjętego spadku nabyłem (...)

WYKUP MIESZKANIA STYCHOWEGO

WYKUP MIESZKANIA STYCHOWEGO

lokatorów... moje marzenia spełniły się i stałam się najemcą mieszkania komunalnego po adaptacji strychu... Na tamten czas nie posiadałam środków na wykup tego lokalu. Ale zapewniano (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

. mieszkania własnościowego sytuacja jest już nieco inna, lepsza, choć nadal nie jesteśmy w pełni właścicielami "naszego" mieszkania. Na dowód tego proszę spojrzeć do księgi (...)

Wykup i sprzedaż mieszkania komunalnego

Wykup i sprzedaż mieszkania komunalnego

Wykup i sprzedaż mieszkania komunalnego Witam serdecznie mam następujący problem. Moja mama jest najemcą mieszkania komunalnego będącego w zasobach miasta. Mieszkanie (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

. maz oddal pozew w polowie grudnia w sadzie w gliwicach i jak na razie jest cisza. ja bym wolala zeby sie to jak najszybciej skonczylo. neta alimenty.pl jeszcze troche poczekasz ja skladalam (...)

Jak wykupić mieszkanie komunalne jeśli najemcą jest moja matka?

Jak wykupić mieszkanie komunalne jeśli najemcą jest moja matka?

mieszkanie w postaci darowizny - najlepiej w 2007 r ( bez podatku) Jak zaznaczyłem tak podejrzewam, a nie wiem, w urzędach jest cała masa kretynów, którzy tylko umieją odsyłać (...)

wykup mieszkania komunalnego a adaptacja -proszę o pomoc

wykup mieszkania komunalnego a adaptacja -proszę o pomoc

wykup mieszkania komunalnego a adaptacja -proszę o pomoc W latach 1984-1985 moja Mama uzyskała pozwolenie od Gminy na adaptację części korytarza klatki schodowej (ok.12m2) na cele (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

. III CZP 42/69, wyrok z dnia 6 lutego 1979 r., sygn. IV CR 491/78, uchwała z dnia 13 czerwca 1990 r., sygn. III CZP 31/90 czy uchwała z dnia 5 grudnia 1991 r., sygn. III CZP 127/91. Tymczasem (...)

Wykup mieszkania komunalnego - kiedyś zakładowe

Wykup mieszkania komunalnego - kiedyś zakładowe

Wykup mieszkania komunalnego - kiedyś zakładowe Zamierzam wykupić mieszkanie komunalne, które gmina przeznaczyła na wykup. Moje pytanie jest następujące? Kiedyś owe mieszkanie (...)

wykup mieszkań komunalnych

wykup mieszkań komunalnych

mieszkania) katarzyna Rewers-Wyka NIe może osoba fizyczna sprzedać takiego mieszkania przez 5 lat. Ani sprzedać ani darować komukowliek. Ale ludzie to omijają w ten sposób- nie piszczie (...)

Mieszkanie służbowe a rozwód

Mieszkanie służbowe a rozwód

rozwód. Stare zasady po orzeczeniu rozwodu dopuszczają możliwość zamieszkiwania w takim mieszkaniu. Jakie są reguły jesli chodzi o wykup mieszkania po rozwodzie, jesli w tym samym (...)

wykup mieszkania komunalnego 2012

wykup mieszkania komunalnego 2012

wykup mieszkania komunalnego 2012 Od urodzenia mieszkam w mieszkaniu komunalnym w Łodzi wraz z rodzicami. Głównym najemcą był dziadek od strony ojca, która nie mieszka w (...)

Zameldowanie

Zameldowanie

zamieszkac teraz jego corka chce nas wyrzucic z tego mieszkania a 1\6 tego mieszkania jest do rozliczenia w spadku co mam zrobic w takiej sytuacji anulka Witam Potrzebuje szybkiej (...)

wykup mieszkania od Wojskowej Agencji Mieszkaniowej

wykup mieszkania od Wojskowej Agencji Mieszkaniowej

wykup mieszkania ale WAM odpisuje cytuję: ?Zajmowany przez Panią lokal znajduje się w budynku już częściowo sprywatyzowanym zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z (...)

Pełnomocnictwo w wykupie mieszkania komunalnego

Pełnomocnictwo w wykupie mieszkania komunalnego

Pełnomocnictwo w wykupie mieszkania komunalnego Witam Proszę o poradę na poniżej opisaną sytuację. Opiekuję się moja babcią która mieszka u mnie i ma możliwość wykupienia swojego (...)

Skomplilowana sprawa spadkowa

Skomplilowana sprawa spadkowa

mężowi powstała masa spadkowa (dał 95% środków na wykup mieszkania)? 3) fakt, że brat mojego męża w ogóle nie opiekował się swoimi rodzicami (przyjeżdżał w odwiedziny (...)

Pomocy, mam problem z wykupem mieszkania komunalnego

Pomocy, mam problem z wykupem mieszkania komunalnego

Pomocy, mam problem z wykupem mieszkania komunalnego Proszę o podpowiedź, mój ojciec jest głównym najemcą mieszkania komunalnego i chce go wykupić na własność. Problem polega (...)

Pomocy, gmina nie chce mi sprzedać mieszkania komunalnego

Pomocy, gmina nie chce mi sprzedać mieszkania komunalnego

Pomocy, gmina nie chce mi sprzedać mieszkania komunalnego Proszę o podpowiedź, mój ojciec jest głównym najemcą mieszkania komunalnego i chce go wykupić na własność. Problem (...)

Wykup mieszkania

Wykup mieszkania

Wykup mieszkania Witam, zastanawiam sie nad 1 sprawa - mam mozliwość wykupienia w imieniu ojca mieszkania (dostałem od niego pełnomocnictwo) - mieszkanie za dużo nie będzie kosztować (...)

skarga pauliańska, a wykup mieszkania komunalnego

skarga pauliańska, a wykup mieszkania komunalnego

skarga pauliańska, a wykup mieszkania komunalnego Witam, W skutek niepisanych umów pomiędzy członkami mojej rodziny wszedłem w możliwość wykupu mieszkania komunalnego. (...)

czy spoldzielnia moze

czy spoldzielnia moze "wyrzucic" z mieszkania?

-czego lokatorskiego prawa do lokalu który zajmujecie. Na powyższe babcia powinna złożyć w Sp-ni pisemny akcept, gdyż w tej systuacji znajduje się w gronie osób wywodzących te same (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

jest jakiś sposób, aby temu zapobiedz? mariolalut prosze o pomoc W 2009 r rodzice przekazali w formie umowy darowizny ze slużebnosia osobista ,dom z zabudowaniami

wykup mieszkania - jak sie zabezpieczyć??

wykup mieszkania - jak sie zabezpieczyć??

wpłacę pieniądze na wykup mieszkania, a w czasie oczekiwania na wpis do księgi wieczystej coś by sie babci stało (jak wiadomo w wieku 83 lata to zdrowie już nie te). Czy te pieniądze (...)

1

2

3

4

5

...

23