wykup mieszkan komunalnych w kielcach w roku 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Mieszkania komunalne wykup

Mieszkania komunalne wykup

Mieszkania komunalne wykup Witam, mam pytanie czy od 2012 roku zmienily sie przepisy dotyczace wykupu mieszkan komunalnych w Warszawie i czy jesli ja zlozylem wniosek o (...)

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

miejscowości, w której jest położony lokal dotychczasowy, wyposażony w co najmniej takie urządzenia techniczne, w jakie był wyposażony lokal używany dotychczas, o powierzchni pokoi (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

lokalu . W 2013 roku po wyjściu za mąż przeprowadziłam się z malutkim synkiem do męża bo w mieszkaniu mojej mamy nie było możliwości zamieszkania z małym dzieckiem- mieszkałam w (...)

Mieszkanie policyjne

Mieszkanie policyjne

policyjnego.Ojciec mój w 1970roku dostał przydział na mieszkanie. Zmarł w 1988r.moja mama dostała po rentę i uprawnienia do mieszkania jako emerytowanym policjancie.Teraz zmarła (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawnika!!! Mało tego-wiem,że alimenty działają w obie strony-nie tylko rodzic-->dziecko, ale też dziecko--->rodzic w sytuacji,gdy ten pozostaje w niedostatku.Ja wiem,że w tej (...)

Komornik przez dług matki

Komornik przez dług matki

mowa mieszkalem od... roku zycia. W sierpniu 2014 roku skonczylem 18lat i dwa tygodnie pozniej przeprowadzilem sie do internatu przy szkole. W kwietniu 2015 roku w urzedzie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł czy (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

wyroku sądowego, inne od chwili roku podatkowego, w którym nastąpił zgon. Bardzo proszę o pomoc sudziara Dzień Dobry, Moja mama zmarła w marcu ubiegłego roku. Wraz z ojcem posiadała (...)

Administracja budynkiem

Administracja budynkiem

Administracja budynkiem W kamienicy, w której mieszkam 12 mieszkań należy do właścicieli, a pięć do gminy. W tym tygodniu odbył sie w Zarządzie Budynków Komunalnych przetarg (...)

problem z mieszkaniem

problem z mieszkaniem

mieszkan ze sprzedaży) będą rozpatrywane na starych zasadach pozwolenie na wykup mam z 91 roku.Czy w ogóle można coś zrobić? z poważaniem Barbara aga44 Dostałam od dziadków mieszkanie (...)

Wspolnota blokuje wykup mieszkania- pomocy!

Wspolnota blokuje wykup mieszkania- pomocy!

nie wiemy czy moj dziadek ...dozyje konca sprawy. Nie wiem jak moge w jakis inny sposob starac sie o wykup tego mieszkania:( Prosze o rade i pomoc Pozdrawiam spacja7@wp.pl Sopocianka

Policyjne mieszkanie - mam problem z wykupem -WAŻNE!

Policyjne mieszkanie - mam problem z wykupem -WAŻNE!

zawiadomienie iz wsztrzeto postępowanie o opószczeniu przeze mnie mieszkania mon mam taki sam problem.czytając to forum dochodzę do wniosku,że Policja tak naprawdę ma nas w nosie,w odpowiedzi (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

MSW NIE WYRAŻA ZGODY NA ZAMELDOWANIE MNIE W MIESZKANIU SŁUŻBOWYM

MSW NIE WYRAŻA ZGODY NA ZAMELDOWANIE MNIE W MIESZKANIU SŁUŻBOWYM

MSW NIE WYRAŻA ZGODY NA ZAMELDOWANIE MNIE W MIESZKANIU SŁUŻBOWYM MSW ODMÓWIŁO MI MELDUNKU U BABCI W MIESZKANIU SŁUŻBOWYM ,NIE PODALI PODSTAWY PRAWNEJ, KTOŚ SIĘ ORIENTUJE W TEJ MATERII

Wykup mieszkania lokatorskiego

Wykup mieszkania lokatorskiego

, których wniosek wpłynął między 28 kwietnia zeszłego roku a 15 września bieżącego roku, otrzymają upust w wysokości 50 proc. >Ci, którzy zdecydowali się po 15 września 2006r., (...)

Wykup kwaterunku

Wykup kwaterunku

Wykup kwaterunku Witam.vWyczytalem, ze weszla juz ustawa ktora daje mozliwosc wykupienia mieszkan za syboliczne pieniadze. Czy ta ustawa odnosi sie rowniez do mieszkan kwaterunkowych ktore chce

Czy administracja budynków komunalnych może sprawdzić czy posiadam mieszkania własnościowe?

Czy administracja budynków komunalnych może sprawdzić czy posiadam mieszkania własnościowe?

. Jesli sklamie to potencjalnie jakie kary mi groza? Alternatywa jest po prostu oddanie mieszkania ale to byloby rownoznaczne z tloczeniem sie z synem, jego zona i dzieckiem w malej kawalerce.

Remont mieszkania komunalnego na koszt własny.

Remont mieszkania komunalnego na koszt własny.

przewidzianych do wynajmu lokali mieszkalnych w zasobach komunalnych na lata 2010 - 2012. Prawo do lokalu miałam ze względu na przebywanie przez 10 lat w domu dziecka. A mój problem (...)

Wykup mieszkania kwaterunkowego

Wykup mieszkania kwaterunkowego

Wykup mieszkania kwaterunkowego Mój znajomy chce kupić mieszkanie kwaterunkowe, w którym mieszka. Na początku roku dostał od zarządcy odpowiedź odmowną, ze względu na 3 strefę, w (...)

Zamrożone płace urzędników

Zamrożone płace urzędników

coraz wyższe nagrody, w 2012 r. będzie podobnie olga81 to tzw. ustawa kominowa. Daje ona możliwość nagrody rocznej juz w 1 kwartale roku... maksymalnie może wynieść do trzykrotności (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

śmierci babci -tato powinien wystąpic o postepowanie spadkowe i zachowek? patris Dzień dobry! Może ktoś mi podpowie w następującej sprawie: w 1999 r. dwie osoby z rodzeństwa otrzymały od (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

asiunia666 POZNAŃSKA MANIFA 2015 DOŚĆ PRZEKRĘTÓW W SPRAWIE ALIMENTÓW W tym roku poznańska Manifa przejdzie pod hasłem "Dość przekrętów w sprawie alimentów!" Chcemy wyrazić (...)

wykup mieszkań komunalnych

wykup mieszkań komunalnych

. Pesteczka To, czy można zbyć od razu, czy nie zależy od podjętej uchwały Gminy, a nie od faktu, że notariusz pominie w akcie informację o warunkach wykupu - okresie w którym "nie można (...)

Uciążliwi lokatorzy

Uciążliwi lokatorzy

odkurzacz i bachor sie cieszy potrzaska w podłoge rura i pozniej w kaloryfer i skacza łup łup lup mamausia nie dała noramlnych zabawek? samam jest jebnieta bachor srał w pieluchy do ponad (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

związku z tym chciałem wiedzieć jedną rzecz: jak ma się do tego ustawa meldunkowa?? Po jakim czasie pobytu w jakimś miejscu, mając stały meldunek w innej miejscowości trzeba się zameldować (...)

Zmiany w 2012 dotyczące najmu lokali komunalnych.

Zmiany w 2012 dotyczące najmu lokali komunalnych.

Zmiany w 2012 dotyczące najmu lokali komunalnych. Ministerstwo Infrastruktury szykuje zmiany w najmie lokali komunalnych. Głównie chodzi o podwyżki czynszów, zmiany w (...)

Sąsiad zamierza wykupić strych

Sąsiad zamierza wykupić strych

Sąsiad zamierza wykupić strych Witam serdecznie... Jestemm wlascicielka mieszkania w starej kamienicy. Oprocz mnie w naszej klatce mieszka 14 rodzin z czego 7 ma wykupione mieszkanie. Jeden z

mieszkanie komunalne po babci !!!

mieszkanie komunalne po babci !!!

mieszkan komunalnych. Według mnie spełniasz wszystkie przesłanki, żeby wystapic o zmiane umowy najmu. Ja pracuje w Urzedzie Miasta w Wydziale Spraw Lokalowych i wiem, że takie przypadki (...)

1

2

3

4

5

...

20