Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  - kolejne rozporzadzenie P.K blleee . W sumie to zastanawiam sie kiedy P. K. wpadnie na to zeby nam tel, poblokowac he hehe ale w sumie to mnie tylko uswiadamia, ze ONI NIE MAJA RACJI (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  to na jakiej podstawie) i czy to prawda z tymi przedawnieniami oraz z ta windykacją "bezpośrednią". Ja szczerze się nie uchylam od płacenia ale tych długów narobili pracownicy (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  , tryska energią. Uważam, że jest to nie w porządku w stosunku do naszego Szefa. Też byłam w ciąży (dwa razy) i za każdym razem korzystałam ze zwolnienia ok. 8 m-ca ciąży. (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  decyzje o należnym podatku, kwota którą podało mi biuro a przyznany zwrot w Anglii różni się o ponad 500 funtów!!! karina ja czekam pół roku i nic :-( zbywają tylko,odradzam zawiedziona zgadzam (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  uzyskają nakaz zapłaty to trzeba się wtedy od wyroku odwołać w ciągu chyba 2 tyg. powołując się własnie na przedawnienie. żaden sędzia za ciebie tego nie zrobi ale jak sie odwołasz (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  świadczenie usług. Zgodnie z art. 554 Kodeksu Cywilnego, roszczenia przedsiębiorcy z tytułu sprzedaży ( w niniejszej sprawie mamy z taką właśnie do czynienia) przedawniają się (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  ,grunt,ze czujemy sie wykozystywani,szykanowani to jeszcze nie placi nam pieniedzy za nasza ciezka i naprawde trudna prace,postanowilem sie dowiedziec co moglbym zrobic ,bo nie jestem (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  domu wchodza i na siłe próbują coś zabrać bez nakazu.Moja rada nie wpuszczajcie nikogo takiego do domu.Wysyłaja pisma dzwonia a ich dokumenty sa z kserowanymi podpisami.Ja ich dokumentami pale (...)

 • brak splaty pozyczki i nie otrzymanie umowy spolki 23 Września 2012

  Witam wszystkich, temat jest dosyc obszerny ale staralem sie wiekszosc strescic, mam nadzieje, ze jestem w odpowiednim dziale . W dzisiejszych rolach glownych : Kamil i Michal, rocznik 1986. (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  rozwodowej.Musi nastąpić trwały rozpad małżenstwa.Jestem w podobnej sytuacji ,musze czekać, tym bardziej że śą dzieci, a wtedy sady tak łatwo nie daja rozwodów.Jeżeli nie masz takiej (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane