Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  Cywilnego 2. Napisz jeszcze w tym liście, że jeżeli nie pzrestaną cię (firma windykacyjna) nękać pismami i telefonami to napiszesz pismo do GIODO (główny Inspektor Ochrony Danych Osobowych), (...)

 • Jak długo w BIK30 Czerwca 2004

  ze skokiem bo z BIKa nikt!!!!! podkreślam nikt Cie nie wykreśli... jest tam historia wszystkich twoich kredytów(spłacanych dobrze i żle, bez różnicy) aż do wygaśnięcia Twojego nr PESEl czyli (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE6 Października 2005

  - szanse są na to MINIMALNE. Pozdrawiam P.S. Często jest tak , ze Kruk, nawet po tym jak sie do nich napisze , że sprawa jest przedawniona - wysyłają nadal dziesiątki (jak nie setki) listów z (...)

 • intrum justitia - pilne5 Sierpnia 2004

  listy, straszenie odwiedzinami inspektora terenowego a dzisiaj telefon że sprawę do sądu kierują. Najlepsze jest to że dzwoni koleś z nr zastrzeżonego, przedstawł się i prosi żebym mu podał (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  danych osobowych) bo nie sprawdził z kim rozmawia Życze powodzenia w rozwiązaniu tej sprawy Ps. ja bym nie zapłaciła nawet złotówki bo dług jest przedawniony i roszczenie w tym (...)

 • PRESCO!POMOCY!!!26 Czerwca 2004

  należności na raty. Listy(zwłaszcza te z pogróżkami) od agencji windykacyjnych zbierać, ale pozostawić bez odpowidzi. W wypadku nachodzenia w domu wezwać policję. PAMIĘTAJMY: Agencje windykacyjne (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  , lub z tyt. przedawnienia, proponuję skierować do nich pismo listem poleconym z aktualnym Pana adresem i oświadczyć w piśmie, że sprawa jest przedawniona. I niech wszczynają postępowanie (...)

 • Czy mogę pozwać TPSA za przekazanie moich danych osobowych bez mojej zgody15 Grudnia 2004

  Czy moge pozwac TP SA za przekazanie moich danych osobowych bez mojej zgody osobie trzeciej jesli w umowie o swiadczenie telefonicznych uslug powszechnych zastrzeglam 2-krotnie , ze: 1) NIE (...)

 • Ustawa o ochronie danych osobowych26 Stycznia 2001

  Czy jeżeli Spółdzielnia poprzez Panią zatrudnioną w charakterze sprzątaczki przekazuje informację łatwo dostępną - czytaj nie w kopercie , całkowicie jawną - spóldzielnicy wskazując jego zadłużenie (...)

 • Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego29 Marca 2013

  Witam, pozwów przez jakąś organizacje ciąg dalszy, na początek maja mam nieobowiązkowe przesłuchanie w swojej sprawie, aż niby trzy punkty, niedozwolone, Proszę o pomoc, co mogę zrobić, żeby (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.