Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak i kiedy złożyć reklamację wycieczki?21 Maja 2012

  Witam serdecznie. Na szczęście nic złego mnie nie spotkało jak do tej pory, ale teraz sobie uświadomiłem że jakby nie daj boże coś nie wypaliło na wakacjach czy wycieczce to ja nie wiem za bardzo co mam (...)

 • zwlonienie lekarskie a wycieczka31 Października 2009

  Jak potraktować pracownika, który podczas przebywania na zwolnieniu lekarskim uczestniczył w wycieczce zagranicznej? Na wniosek pracodawcy lub z własnej inicjatywy ZUS może przeprowadzić kontrolę zasadności (...)

 • Reklamacja wakacji w biurze podrózy.11 Września 2012

  Heja, mam pytanie. czy jeżeli na wakacjach zorganizowanych przez biuro podróży, wycieczka która miała byc główną atrakcja nie spełniła moich i innych osób oczekiwań to możemy ją zareklamowac (...)

 • Pozew zbiorowy za nieudane wakacje!21 Lutego 2012

  Ludzie z Katowic domaga się od biura podróży wypłaty zadośćuczynienia za nieudane wakacje, co wiecej jest to pierwsza tego typu sprawa w polsce!! Wycieczka do Krymu zdaniem turystów była pasmem niedociagniec (...)

 • Rzucanie kamieniami22 Września 2011

  Witam, nie wiem do jakiego działu to dać, więc daję to do wykroczeń. Cała sprawa polega na tym, iż dzisiaj była wycieczka szkolna, poszliśmy na radiostacje w Gliwicach, obok są stawy z wodą, coś (...)

 • ChCE ODEBRAC MI DZIECKO30 Lipca 2010

  Witam .Mam 12 letnia córkę którą sam wychowuje.Z chwila urodzenia się dziecka matka pozostawiła 2 tygodniowe niemowlę i sama ruszyła sobie w rejs za innym.Ja natomiast czekałem ponad 1 miesiąc.Kiedy matka (...)

 • obnizenie alimentów na dziecko 9 letnie20 Czerwca 2008

  Zarabiam 3200ZŁ MOJA zona 2000 tyś płace alimenty 450 zł czy moge je zmiejszyc o polowe przy czym moja byla zona zrabia ok 2000 zł. i ma na utrzynaniu mieszkanie ktore wynajmuje i plus rachunki dodam ze mieszka (...)

 • Dziecko z koleżanką,ona pracuje,ja studiuje i pracuje.Nie chce mieć tego dziecka27 Lutego 2007

  kolego ! Jest kilka plusów takiej sytuacji . Pierwszy już znasz zaliczyłeś dupę. A drugi plus jest taki że czeka cię długa wycieczka za granice . Czyż nie jest prawdą że każdy lubi podróżować (...)

 • Podwyższenie alimentów22 Lipca 2004

  rachunki za dom i szczepionki, składki klasowe, wyjście do kina z klasą i wycieczka to nie luksus tylko standard...Mój najstarszy syn ma buty w rozmiarze 47 i jeszcze rośnie, w tanich sklepach już (...)

 • Jeszcze raz alimenty24 Lipca 2002

  Chciałabym się dowiedzieć, czy mój były mąż powinien zapłacić alimenty jeżeli zabrał syna na wakacje. Chociaż jakoś sobie radzę, nie zamieża dfarować temu człowiekowi ani grosza tymbardziej, że (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane