www.tp.pl nowy cennik od 1maja 2012 telefon stacjonarny Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

(czego teraz żałuję). Sendit od prawie pół roku nie chce zwrócić niesłusznie pobranych pieniędzy. Reklamacja do teraz nie została rozpatrzona choć przewoźnik miał na to 30 dni. Radzę trzymać (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

,a mianowicie czy ktoś ma ładny dom, jakim samochodem jeździ i tak dalej. Ta wiedza przyda się w momencie kierowania sprawy do sądu. Bo łatwiej jest ściągnąć od dłużnika, który coś ma niż (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zamieszczeniem odpowiedzi powinien chyba zarządać od autora dyplomu ukończenia prawa, gdyż aż roi się tutaj od nie majacych nic do powiedzenia w temacie samozwańców- prawników, którzy jedynie (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ulewicz.kancelaria@onet.eu ULEWICZ.KANC Witam, również mam problem z Raportem. Mój narzeczony ok 8 lat temu wziął telefon na umowę z firmą Polkomtel Sp. z o.o. po czym zgubił telefon i nie (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

pracuję nawiązała współpracę z tą Kancelarią ponad rok temu i od tej pory nie ma żadnego problemu z dłużnikami. Za usługi windykacyjne pobierają jedynie niewielką prowizję od odzyskanej (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

koniec. Ja w tym czasie byłem z dziećmi. Zresztą od 3 tygodni od kiedy to dostaliśmy dla dzieci przedszkole to ja byłem przy nich, ona tylko raz odebrała dzieci z przedszkola. Zaznaczam że (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała urodziła sie w marcu 2012 (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

) (skreślony), c) pierwszy dzień Wielkiej Nocy, d) drugi dzień Wielkiej Nocy, e) 1 maja - Święto Państwowe, f) 3 maja - Święto Narodowe Trzeciego Maja, g) pierwszy dzień Zielonych (...)

szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów

szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów

pozytywne wrażenie. Widać, że facet jest konkretny, bardzo dobrze rozeznany w temacie prawa rodzinnego (rozwód)widać też, że jest dobrym psychologiem. Jeśli chodzi o cennik to zależy od sytuacji (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

czynić, jak ma wyglądać takie odwołanie od nakazu zapłaty i czy mogę się powołać na przedawnienie? easad Jeśli od roku 2005 nie potwierdziłeś w żaden sposób istnienia długu, to rzeczywiście (...)

Windykacja telefonu służbowego prywatnej osoby przezTPSA

Windykacja telefonu służbowego prywatnej osoby przezTPSA

) nie dostałem żadnego rachunku od TPSA? przecież gdybym dostał rachunek z TPSA za telefon służbowy to nie byłoby go już po miesiącu bo niby czemu miałbym finansować Pocztę czyżby zależało (...)

windykacja - telefonu służbowego przez TPSA

windykacja - telefonu służbowego przez TPSA

o prowadzeniu agencji pocztowej sami sobie tego Tepsiarze nie wymyślili telefon wyłączyłem (by nie nabijać sobie kosztów w lipcu - listem poleconym) jest październik, a telefon dalej działa

windykacja z telefonu służbowego przez TPSA

windykacja z telefonu służbowego przez TPSA

o prowadzeniu agencji pocztowej sami sobie tego Tepsiarze nie wymyślili telefon wyłączyłem (by nie nabijać sobie kosztów w lipcu - listem poleconym) jest październik, a telefon dalej działa

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

się opłaciło. Niedawno miałem ogłoszenie wyroku, ze szczęścia obiecałem mecenasowi, że polece go innym - slowa dotrzymuję. Janek z Łodzi janek1985 Najlepszy prawnik od rozwodów w Łodzi to adwokat

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

ukończyło 18 lat.Był odstęp czasowy w płaceniu przez niego alimentów,ale od marca tego roku znów płaci.Jestem drugą żoną mojego męża i mamy wspólne dziecko.W tej chwili,a w zasadzie od (...)

reklamacja wadliwy towar

reklamacja wadliwy towar

wymienia na nowy. Cala sytuacja trwa 3 miesiace, leci kolejny, mam już serdecznie dosc. Co mogę wiecej zrobic? Jakie pismo wystosunkowac, aby dali mi od razu nowy telefon? Ponieważ (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

to zglosic u rpacodawcy lub w urzedzie gminy. ela_K Od przyszłego roku, dokładnie od nowe roku, zapomogę po urodzeniu dziecka dostaną tylko kobiety, które udowodnią, że były pod opieką lekarza (...)

Skąd wziąć regulamin sklepu internetowego

Skąd wziąć regulamin sklepu internetowego

od 490 zł prokonsumencki.pl za audyt + poprawki też od 490 zł Pewnie nikt nie ma wątpliwości, ale na wszelki wypadek dodam, że to wszystko są ceny netto ;-) tumarek Ok, zgadzam się. Występuje (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

alimenty.pl od samego komornika mogą iść kilka dni,zależy od banku- w deutche bank sprawdzaj o 11.30 ,12.30 a potem po 18.00,każdy bank ma inne godziny księgowania. iza12014gmail.com alimenty.pl (...)

sprawa alimentacyjna -adwokat Łódź!

sprawa alimentacyjna -adwokat Łódź!

moją sprawę rozwodową + alimenty od męża. Solidnie, mogę polecić. ;) Kaja Kancelaria CSP z Poznania - współpraca od kilku lat na najwyższych poziomach. Leon Rzeczywiście Panią Magdę (...)

Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

alimenty.pl Łzy mi leca jak to czytam -kazdy dostaje to na co sobie zasluzył odp dla pani xxx alimenty.pl Witaj, Przyjmij moje wyrazy wsparcia. Żyję nieszczęśliwa w małżeństwie od 9 lat. Nie mamy (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

FACETA-A CO MIAŁ CZEKAC AZ ZONIE SIE ZACHCE-KOCHAC ILE FACET MOZE CZEKAC ROK.MYSLICIE ZE CHLOPY TO OD ROBOTY I DUZO KASY WAM MAJA PRZYNOSIC. A WY PASIECIE SIE OD TŁUSZCZU INIC NIE ROBICIE (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

uciekla i dzieci zostawila). ;( tatus alimenty.pl witam mąż znęca się nade mną od czterech lat wyzywa od huji, tępaków, padlin, dziwek, kurw, pizd niemytych,szmat,szumowin,gadzin, mówi że (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kurator z uwagi na specyfike zadań ma nienormowany czas pracy. Wykonuje swoje obowiązki w godzinach od 6 do 22-ej.W zależności pod sytuacji również w soboty i niedzielę. Wynagrodzenie uzależnione (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

palanta. UC na w dupie, że umowa jest lipna. mrozowskim Witam kupiłem auto od turka w niemczech jednak dostałem tylko od niego 2 brify bez rachunku, znajomy mi robił dalsze papiery w polsce (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

alimenty od 4 lat coprawda tylko 150zl ale zawsze cos jak moge je wyegzekwowac od ojca dziecka bo od tych 4 lat nie dostalam ani grosza ,dodam ze wyprowadzilam sie z miejscowosci w ktorej mieszka (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

chwili, gdy corkla po powrocie od niego zaczela sie "dziwnie" zachowywac, a minelo juz dobre pol roku od rozstania z nim. Corka po powrocie od ojca histeryzowala, byla agresywna, bila, gryzla, (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

pracuję i otrzymuję na moją trójkę dodatki z Revenue,nie dostaję przyznanych mi przez sąd alimentów od byłego męża.Chciałabym wiedzieć jak ewentualne alimenty od byłego partnera mają (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam (...)

Uwaga Administrator Violetta Blimel Lisowska Łódź NIE POLECAM !!!

Uwaga Administrator Violetta Blimel Lisowska Łódź NIE POLECAM !!!

tez we wspólnocie, wszelkie sprawy mieszkańców załatwiane są miesiącami.? Prowadzę biuro, otwarte we wszystkie dni robocze. Udostępniam telefon stacjonarny i dwa numery telefonów komórkowych. (...)

1

2

3