Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  zajmuje tylko opieka społeczna beata prawo-pracy.net musisz sie udac do opieki zabrac z sobą pit 11 swoj i meza i oni oblicza czy przysługuje czy nie bo licza zdrowotne rentowe i takie tam mnoza razy (...)

 • Jak długo w BIK30 Czerwca 2004

  Wzięłam kredyt w SKOKu dla znajomych, nie spłacili 3 ostatnich rat ( w sumie 380 zł)- spłaciłam je sama ale znalazłam się nawindykacji i "czrnej liście w BIK Jestem tam (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  malzenskim ale cale zycie prowadzi je podwojnie i chce to zmienic pod wplywem innej osoby moze sie starac o uniewaznienie? maluch Pomogę,podpowiem jak zacząć sprawę z unieważnieniem ślubu kościelnego. (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  was taki problem to oddajcie dziecko ojcom,którzy nie raz chętnie wzieli by dziecko pod swoj dach ,ale w sadach nie maja szans i bedziecie mialy problem z głowy.Bo jak czytamposty ojców,ktorzy (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  gotowość spłty w ratach. Ten pan co do ciebie dzwonił może to co zrobić to cmoknąć cię z ......, A co do wyznaczenia terminu rozprawy to sąd decyduje o tym a nie jakiś gość z firmy (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!22 Lipca 2005

  alimenty dla dwojki moich dzieci ale oczywiscie maz mi nie placi, chociaz siedzi w Anglii i ma sie calkiem dobrze.Bylam u komornika ale mnie zbyl. Prawnik w MOPSIe tak samo. Pojecia nie mialam ze (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  i dziecko. Przed Wigilią powróciła do rodziców, zabroniła kontaktu z dzieckiem. Nowy Roku, już nie moja. Teść wynajmował mieszkanie, ja dojeżdżałem do wawy /300 km/ dwa razy w tygodniu. (...)

 • widzenia z dzieckiem22 Marca 2008

  każdorazowego widzenia w godzinach? I czy mam obowiązek wpóścić go do domu jeżeli przyjedzie np. o 23? Tak . Sąd ustala dokładnie dni jak i godziny widzeń się z dzieckiem ,ale tylko (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  . graal Witam serdecznie! Proszę o pomoc. Jak napisać pozew sądowy i wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych w sprawie przeciwko PZU-Życie SA. Otrzymałam odpowiedż na moje odwołanie (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  . Dlatego zgodnie z regulaminem wewnętrznym urzędowania sądów do KRK wydziały zobowiązane są przesyłać informacje o wykonaniu tak kary jak i środków karnych. I tak przekładając to na grunt (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane