Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wycofanie się z rozwodu5 Kwietnia 2006

  Zlożyłam pozew o rozwod. Jednak postanowiliśmy z mężem jeszcze spróbować raz. Czy muszę składać jakieś wnioski aby wycofać pozew? Nie wpłacalam jeszcze żadnej opłaty. Może wystarczy,że nie (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  wiem co mam dalej robic aktualnie złozylam wniosek o alimenty teraz chcem napisac pozew o rozwod bo wiem ze on tylko na to czeka i mysli ze ułatwie co ROBIC??????????? DALEJ załamana alimenty.pl (...)

 • Wycofanie oskarżenia -pilnie proszę o pomoc!!!9 Sierpnia 2004

  Po imprezie wybito szyby w lokalu. sprawca sie znalazl po zgloszeniu sprawy na policję. policja go zabrala i kazala zglosic sie do wlascicielki lokalu celem dogadnia sie w sprawie pokrycia kosztow znieszczen.sprawca (...)

 • Odszkodowanie za spowodowanie wypadku10 Września 2003

  Trzy lata temu byłem sprawcą wypadku (moja wina), zostałem ukarany mandatem. Poszkodowany i pasażer odjechali z miejsca wypadku sami (lekkie uszkodzenie), brak ofiar zwykła stłuczka. Po dwóch latach dowiaduję (...)

 • Dług- wycofanie komornika20 Października 2010

  Witam Mam pewnien problem mam dług alimentacyjny, oczywiście komornik tez jest.Płacę od dłuższego czasu tez bierzace alimenty, czy w takim wypadku mogę złożyć wniosek o wycofanie komornika (...)

 • Zaległe alimenty. Pilnie szukam pomocy .19 Stycznia 2011

  Witam Jestem płatnikiem alimentów.Moje zadłużenie z tego tytułu wynosiło ok 1500zł do końca 2010r. a od stycznia 2011r już prawie 20000zł. Czy działania żony i komornika są zgodne z prawem? Sprawa (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  . 058/6675737. strona e-mail: trybunal@diecezja.gda.pl tajemnicza Witam! Wlasnie jestem rok po rozwodzie cywilnym i chcialabym wnioskowac o uniewaznienie slubu koscielnego.Prosze o pomoc w tej sprawie.Jakie (...)

 • CHCE ODWOŁAĆ ROZWÓD - co napisać do sądu???9 Listopada 2004

  rok temu założyłam sprawę rozwodową, pół roku temu miałam rozprawę pojednawczą... mąż nie chiał rozwodu wiec terminu 2 rozprawy nie ustalono... jakiś miesiąc temu dostałam z sądu list z prosba o (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  mam do lutego 2009 Magdalena prawo-pracy.net Jak napisać taki wniosek o urlop macierzyński,jak zwykłe podanie,czy może są do tego odpowiednie formularze,jeżeli tak to skąd je wziąć ,od pracodawcy? (...)

 • Matka mojego dziecka nie chce zebym był ojcem, co z alimentami26 Kwietnia 2007

  Prosze o porade co zrobic w sytuacji kiedy matka mojego dziecka nie chce zebym byl ojcem. Nie bylismy z związku małżenskim,mieszkaliśmy razem w jej mieszkaniu(jest rozwódką z poprzedniego związku-nie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane