Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  . 058/6675737. strona e-mail: trybunal@diecezja.gda.pl tajemnicza Witam! Wlasnie jestem rok po rozwodzie cywilnym i chcialabym wnioskowac o uniewaznienie slubu koscielnego.Prosze o pomoc w tej sprawie.Jakie (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  mam do lutego 2009 Magdalena prawo-pracy.net Jak napisać taki wniosek o urlop macierzyński,jak zwykłe podanie,czy może są do tego odpowiednie formularze,jeżeli tak to skąd je wziąć ,od pracodawcy? (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  macie racje. Moja interpretacja jest taka. Zacznę od końca jeśli składamy wniosek o zamianę na kratki i jeśli nawet gdy wyrok już się uprawomocnił możemy pomóc skazanemu żeby nie trafił (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  nim, gdyż zaczął w stosunku do mnie odnosić się wulgarnie-typu ty kurwo, szmato, popierdoleńcu itp. Złożyłam skargę na policji o wyzwiska i nękanie. Dostał karę grzywny, ale na tym nie poprzestał. (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???30 Października 2002

  , wiem że nie jestem bez winy bo błędy też popełniłam ale nie takie znaczne jak on. beata nie potrzebna jest żadna separacja ja złożyłam pozew o rozwód i dostałam go w przeciągu 5 miesięcy od (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  . Nie kontaktuje się ze mną wcale ani z naszym 2 letnim synkiem. I nie ma nawet zamiaru tego robić. Chcę złożyć wniosek o alimenty, chodzi mi o kwotę na dziecko przynajmniej 500zł. (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  partnera, i obawia się o relacje i ewentualne skutki po swoich zeznaniach, niechce zgodzić się na poświadczenie zatajenia choroby. Moje pytanie brzmi czy ktoś orientuje się, czy taki świadek po ujawnieniu (...)

 • Rozwód kościelny8 Stycznia 2002

  mozna, to prosze o kontakt t_e_s_t@interia.pl Test Bardzo proszę o kontakt osoby które będą mogły mi pomóc w temacie unieważnienia ślubu kościelnego. Jak narazie chodzi mi o uzyskanie (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co robic? Bede mogla chyba wykorzystac jeszcze 21 dni urlopu (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu na niemieckim dowodzie rejestracyjnym. Ostatni właściciel (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.