Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  wykonujemy te orzeczenia..czyżbyś Ty miał wątpliwości..??? A podstawa prawna..?Nie znam na pamięć kodeksu,nie mam go przed soba,ale jest to bodajże art.1 kkw,mówiący o tym,iż wykonywanie orzeczeń (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  mnie. Pewnej nocy gdy wrócił do domu powiedziałam mu że potrzebuję z nim porozmawiać bo potrzebuję żeby ktoś poszedł ze mna do lekarza on stwierdził że NIE MAMY O CZYM ROZMAWIAĆ BO NAS (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  przyszłości stać się mądrzejszą...bo tej wiedzy wciąż brak (chciałabym poszeżyć wiedzę z zakresu: pracy osobami z zaburzeniami psychicznymi)...może zalecisz jakieś szkolenie kurs? myślałam (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  Twoją prośbę komornik ściągnie je z jego rodziny...Jeśli nawet założysz sprawę o alimenty i uzyskasz je a Twój partner nagle się zmieni, to możesz tą decyzję sądu schować sobie do (...)

 • ROZWÓD-A NIE ODEBRANE WEZWANIE - PROSZĘ O POMOC !26 Marca 2003

  Niedługo mam pierwszą sprawę rozwodową, podejrzewam,że mąz nie odebrał wezwania na sprawę,( nie odbiera żadnej poczty).Jak potoczy się dalej sprawa?Dodam, że mąż chce rozwodu tylko problem w tym że (...)

 • Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie8 Sierpnia 2002

  . Ciagle albo wycieczki, albo kino albo wyjazdy, muzea - jednym slowem duzo atrakcji. Na mysl o tym, ze ma jechac do matki, dostaje wysypki, zaraz jest chory itp. Chcialbym starac sie w sadzie o opieke (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!22 Lipca 2005

  . Zamierzam też założyć sprawę o podwyższenie alimentów tyle że mam obawy jak sie sąd ustosunkuje do jego sytuacji. Tym bardziej że on jest pracownikiem służb mundurowych i wiem z wcześniejszego (...)

 • miejsca pobytu ojca a alimenty1 Czerwca 2010

  Witam Mam 3 dzieci i jestem rozwiedziona, mój mąż od lat nie płaci alimentów na dzieci, a mi samej jest bardzo ciężko. Chciałabym złożyć wniosek o podwyższenie alimentów, tylko nie znam (...)

 • - Kupię Tuska i zrobię z niego niewolnika.13 Września 2011

  ? dawała sądowi nadzieje na szczęście dzieciaka. Różański zaczął upominać się o swoje dziecko. W sierpniu złożył wniosek do Prokuratury Rejonowej w Gdańsku o wszczęcie postępowania (...)

 • mąż wyjechał do pracy i mnie zostawił - jak mogę starać się o rozwód?5 Kwietnia 2011

  Witam! Jestem samotną matką, którą zostawił mąż 3 lata temu wyjeżdżając za granicę do pracy. Od dwóch lat nie daje znaku życia. Sprawa została zgłoszona na policji, lecz uznali, że nie mogą nic (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane